Jump to content



Криско и Галена - Тръпката


Препоръчани коментари

Първоначално ми беше meh, но след няколко слушания много ме зариби. Клипът е силен, само в чалга клип ги нямаше ефбет… Ганев отново с по-различна песен, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 5.08.2021 г. от 11:31, Willy каза:

С @чушка. и @Danger. май още от сега ще трябва да почнем да се молим на иконите да няма и 4ти. :/

Дано да имат цял ДВОЕН дуетен албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоко парче!  Най-добрият им дует е това. Дано повече песни да се правят с такова звучене. Клипът е прекалено рекламен, но отново добре заснет.  Въобще не се зарадвах като чух, че имат трети дует, но си връщам думите назад. Не очаквах да е толкова добра песента. 
Много ме радва Галена тая година. Похвално е, че  17 години след старта си, има такава амбиция да предлага изпипана продукция и да намира с какво да изненадва и радва феновете си. Много е голяма!! 
 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Галена докога ще спасява кариери на пропаднали габровски охлюви?!

Музиката и аранжимента трябваше да запази за себе си и с един по-емоционален и близък до народа текст щеше да хване и аудиторията над 35, както и тази по сватбите и кръщенетата, този саунд идеално би паснал там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...