Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ох,караш ме да кринджвам като си чета стари мнения :(

Все си недоволен, значиииии

Сега не смей да кажеш нищо на въпреки - поздрав:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Все си недоволен, значиииии

Сега не смей да кажеш нищо на въпреки - поздрав:

 

Ами то Галин ми го каза!

20210309-203236.jpg

Мерси за поздрава,връщам с нещо,което ме е зарибило от 2-3 дни насам.

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ами то Галин ми го каза!

20210309-203236.jpg

Мерси за поздрава,връщам с нещо,което ме е зарибило от 2-3 дни насам.

 

Ти него не можеш го стигнеш по входно/изходни операции. Толко пъти е влизал кобура в неговия хамбар, па пак си е злобен. Отделно нали и златен дъжд са му правили. 

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ти него не можеш го стигнеш по входно/изходни операции. Толко пъти е влизал кобура в неговия хамбар, па пак си е злобен. Отделно нали и златен дъжд са му правили. 

Тихите води са най-дълбоки! /и буквално и преносно/

Искрени благодарности на човека,който сподели тая хитачка. Кефи ме!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DarkChild каза:

Същата съдба може да сполети и смядовския ретард. Справка: Иванка Айтослиева.

Галена няма да помирише върховете на Ивана, че и на Глория. И двете турнета са цепили, и двете катя бяха на върха са били нещо. Сега ни концерти, ни турнета. То малко тъпото е, че дори като беше на върха и завършваше пак друга беше по искана и аплодирана. Карък е голям. Маминка също. Те затова така са се озлобили. Иначе Галена мачка в клубовете сега като луда.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Галена няма да помирише върховете на Ивана, че и на Глория. И двете турнета са цепили, и двете катя бяха на върха са били нещо. Сега ни концерти, ни турнета. То малко тъпото е, че дори като беше на върха и завършваше пак друга беше по искана и аплодирана. Карък е голям. Маминка също. Те затова така са се озлобили. Иначе Галена мачка в клубовете сега като луда.

Разбира се, че не е дори наполовината на върховете. Но като пример давам как нещата се променят.

 И докато дъртите кранти имат песни за пеене и на стари години, Галош какво ще грачи като бабичка - Скандал ли?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Галена няма да помирише върховете на Ивана, че и на Глория. И двете турнета са цепили, и двете катя бяха на върха са били нещо. Сега ни концерти, ни турнета. То малко тъпото е, че дори като беше на върха и завършваше пак друга беше по искана и аплодирана. Карък е голям. Маминка също. Те затова така са се озлобили. Иначе Галена мачка в клубовете сега като луда.

Масовият пик на двете може и да не удари, но затова ще се задържи далеч повече години в топа от тези двете. на 17та година от кариерата си е на върха в жанра и няма кой да я мине в близките години. Това е далеч по-важно и интересно за самият изпълнител. Тези двете масовият слушател не ги има за живи в момента, голям праз че събрали 2к на концертче. Времената се променят има други категории в които топ имената продължават да си мачкат, просто сте носталгични и си искате старите времена които няма как да се върнат. Новите поколения не се интересуваме от тези две, приемете го!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Масовият пик на двете може и да не удари, но затова ще се задържи далеч повече години в топа от тези двете. на 17та година от кариерата си е на върха в жанра и няма кой да я мине в близките години. Това е далеч по-важно и интересно за самият изпълнител. Тези двете масовият слушател не ги има за живи в момента, голям праз че събрали 2к на концертче. Времената се променят има други категории в които топ имената продължават да си мачкат, просто сте носталгични и си искате старите времена които няма как да се върнат. Новите поколения не се интересуваме от тези две, приемете го!

А ние пък не се интересуваме от новите поколения. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DenFevgo каза:

А ние пък не се интересуваме от новите поколения. 

Ще си позволя да цитирам мима за втори път днес и да ти кажа че диалог не ти търся!

Пепа заслужава затвор за всички тези неклипирани брутали!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Масовият пик на двете може и да не удари, но затова ще се задържи далеч повече години в топа от тези двете. на 17та година от кариерата си е на върха в жанра и няма кой да я мине в близките години. Това е далеч по-важно и интересно за самият изпълнител. Тези двете масовият слушател не ги има за живи в момента, голям праз че събрали 2к на концертче. Времената се променят има други категории в които топ имената продължават да си мачкат, просто сте носталгични и си искате старите времена които няма как да се върнат. Новите поколения не се интересуваме от тези две, приемете го!

Не ми отговори Галош какво ще пее на 50 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DenFevgo каза:

А ние пък не се интересуваме от новите поколения. 

Кое по-точно е новото на поколението Галена/Преслава? Това е все едно Мая Манолова да убеди някого, че е "промяната" в политиката.

Хора, на които и 5 лв. с мъка им се изтръгват от сърцето да дадат за участие (защото и без това не им се предоставя възможност да дадат повече), ти се правят на интересни, а ти им се връзваш.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Кое по-точно е новото на поколението Галена/Преслава? Това е все едно Мая Манолова да убеди някого, че е "промяната" в политиката.

Хора, на които и 5 лв. с мъка им се изтръгват от сърцето да дадат за участие (защото и без това не им се предоставя възможност да дадат повече), ти се правят на интересни, а ти им се връзваш.

Кокошарника имаше нужда от свежа, малко употребявана плът, та тва им беше новото, сичко останало в бардака си остана същото. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Не ми отговори Галош какво ще пее на 50 г.

Камелия да не би да пее за бабата, майката, стринката, вуйната и тн. Каквото е пяла навремето, ще си го пее и тогава. Но защо трябва да мислим в далечен план и да мислим за някакви хипотези? Направила си е кариерата, има добро семейство, с две деца, може и да не пее на тези години, то си е лично решение. Нека се радваме на върховете, които покорява в момента.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, чушка. каза:

Нека се радваме на върховете, които покорява в момента.

Радвайте й се сега наистина, защото (при добро стечение на животите ви) когато тя стане на 50, вас вече ще ви е срам от "Феноменален" - най-великата й песен. 🤣

  • Haha 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Радвайте й се сега наистина, защото (при добро стечение на животите ви) когато тя стане на 50, вас вече ще ви е срам от "Феноменален" - най-великата й песен. 🤣

Теб щом не те е срам да си модератор в чалга форум на 30+ години, мен не би ме било.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Масовият пик на двете може и да не удари, но затова ще се задържи далеч повече години в топа от тези двете. на 17та година от кариерата си е на върха в жанра и няма кой да я мине в близките години. Това е далеч по-важно и интересно за самият изпълнител. Тези двете масовият слушател не ги има за живи в момента, голям праз че събрали 2к на концертче. Времената се променят има други категории в които топ имената продължават да си мачкат, просто сте носталгични и си искате старите времена които няма как да се върнат. Новите поколения не се интересуваме от тези две, приемете го!

Аз нищо не искам. Нито ги харесвам, нито ме вълнуват. На 17 годона е на върха, защото първите 10 беше на дъното.

И отново ще се опитам да ти го обясня, наистина ако гледаш интернет чалгата ще ти се види масова, а Галена огромна. Истината обаче е, че не е. Вечер в дискотеката на морето да, ще се разбиеш, но през останалата част няма и да се сетиш за нея. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Като станеш на 50г. ще те е срам, че си слушал тази песен. :1000:

На него може и да не му отнеме толкова дълго, не подценявай хората!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Като станеш на 50г. ще те е срам, че си слушал тази песен. :1000:

Ми да, а и няма смисъл да си пускаш нея, феноменален или подобни. Аз лично ше си пусна нещо по яко:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...