Jump to content

Препоръчани коментари

Започваме ли деня с преклонение и молитва?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, asylum каза:

Започваме ли деня с преклонение и молитва?

Не. Започваме с няколко шота! ❤️

• Love 2

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
От 29.08.2021 г. от 23:11, Danger. каза:

@Hurricane къде се покри така, душа?Как ще коментираш излагациите, флоповете и плейбека по концерти тази година :jump:

Какво да коментирам?-Вече казах, че “Горчиви истини” е флоп и че не ми харесва. Относно излагациите, твоята любимка е тази, която се държи като “разюздена крава” по участия и хората я осират не само в самите дискотеки, ами и в социалните мрежи, но най-доброто тепърва предстои с началото на музикалния формат, в който това некадърно фотошопирано чучело участва. 
Относно плейбека на Прес. Напълно я подкрепям в това нейно ѝ решение, а относно концерта-не всичко беше на плейбек. Изпя “Беден в сърцето”, “В твоето легло”, “Не се изтриваш” и ретро микса на плейбек. Всичко друго си беше на живо. Дори Сашка Ангелчето е написала в инстаграм, че Преслава, а не Цеца е направила концерта. Хората, както и на този в Банско, макар и в по-малки мащаби, се изнесоха след Прес ;) 

• Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 6

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Последното малко не ми се вярва скъпа. Преслава е топ, повече я обичам от Цуца, но не вярвам стадиона да е бил пълен за Преслава, а Цуца да е била пълнеж. Оная си прави концерти в големи зали откакто свят светува. А наще не моат. Е Софа я видехме, покани целия катун и не може партеру да напълни. 

Според мен нито 1 от жените в чалгата - Глория, Анелия, Преслава, Галена, Деса, Кама и сие не моат напълнят арената наполовина, па ти ми говориш малки стадиончета. 

• Like 4
  • Love 1

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Току що, WindWalkerMonk каза:

Последното малко не ми се вярва скъпа. Преслава е топ, повече я обичам от Цуца, но не вярвам стадиона да е бил пълен за Преслава, а Цуца да е била пълнеж. Оная си прави концерти в големи зали откакто свят светува. А наще не моат. Е Софа я видехме, покани целия катун и не може партеру да напълни. 

Според мен нито 1 от жените в чалгата - Глория, Анелия, Преслава, Галена, Деса, Кама и сие не моат напълнят арената наполовина, па ти ми говориш малки стадиончета. 

Не казвам, че всички са били там, заради Преслава, но немалка част се изнесе след нея, но в Банско преди година-две, където входът беше свободен, доколкото помня, половината публика си тръгна именно след Преслава. Сега не беше чак така. 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Hurricane каза:

Не казвам, че всички са били там, заради Преслава, но немалка част се изнесе след нея, но в Банско преди година-две, където входът беше свободен, доколкото помня, половината публика си тръгна именно след Преслава. Сега не беше чак така. 

Колкото и да не харесвам Цеца и сръбкините, тука тя се води за легенда, а такива като Преслава, Глория, Галена, Кама и сие за маргинал. @Willy следи повече реакциите, да каже. Половината публика никога не си тръгва, искам да видя клипчета, ако това е вярно. 

Опс, в грешка съм. Има 1 случай в който си тръгна половината публика и това беше точно в НДК на Преслава. Това е прецедент, никога друг път не е била рпазна залата при даден изпълнител.

• Like 6

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Топ 5 най-лайквани поп-фолк песни за годината:

1. Турболенция - 175.6k

2. Скандал - 88.6k

3. Къде беше ти - 81.6k

4. Ти не си за мен - 75.0k

5. Аномалия - 74.8k

Взе си максимума от Булгаристан и т'ва е!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Из мемоарите на Глория:

Gloria

Иванка Келчева Прекрасна е , благодарим ! 🙏🏻🙏🏻😊 Известно бебе е и докато не мине кръщенето ,няма как да я покажем ! Има слаба защита от уроки…, в България живеем все пак ! )Хубав ден и на вас ! 😊
Иванка Келчева известно бебе.. Ох, като чуя такива неща, дребнави.. Ами ако кръщенето е на 30г, както на Христос?! К'во прайм? Пълни глупости!
11

Тая жена не спира с бисерите. 
  • Haha 2

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 часа , Hurricane каза:

Какво да коментирам?-Вече казах, че “Горчиви истини” е флоп и че не ми харесва. Относно излагациите, твоята любимка е тази, която се държи като “разюздена крава” по участия и хората я осират не само в самите дискотеки, ами и в социалните мрежи, но най-доброто тепърва предстои с началото на музикалния формат, в който това некадърно фотошопирано чучело участва. 
Относно плейбека на Прес. Напълно я подкрепям в това нейно ѝ решение, а относно концерта-не всичко беше на плейбек. Изпя “Беден в сърцето”, “В твоето легло”, “Не се изтриваш” и ретро микса на плейбек. Всичко друго си беше на живо. Дори Сашка Ангелчето е написала в инстаграм, че Преслава, а не Цеца е направила концерта. Хората, както и на този в Банско, макар и в по-малки мащаби, се изнесоха след Прес ;) 

Говориш пълни глупости за Банско!

90% от хората бяха заради Цеца там, защото от дълго време притискаха кмета да покани нея. Другите 10% са отишли просто заради концерта, а не заради певиците. Дори и да е имало изнесли се, то определено не е било заради Преса.

• Like 3

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, pechenko каза:

90% от хората бяха заради Цеца там, защото от дълго време притискаха кмета да покани нея. Другите 10% са отишли просто заради концерта, а не заради певиците. Дори и да е имало изнесли се, то определено не е било заради Преса.

Може да става въпрос за друго Банско? Провери си информацията отново да не стане фал. 

• Haha 3

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, pechenko каза:

Аз ходих и беше супер, ама супата беше 15 лева!

• Haha 1
  • Wow 1

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Може да става въпрос за друго Банско? Провери си информацията отново да не стане фал. 

Мило, няма какво да проверявам. Бил съм там и  съм видял.

преди 1 час, THE IIconic каза:

Да не си ял супа ала Прес? Тя съдържа месо от старият нос на Преслава и нормално да е толкова пари. 

• Haha 3

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, pechenko каза:

Да не си ял супа ала Прес? Тя съдържа месо от старият нос на Преслава и нормално да е толкова пари. 

Все още не съм проял човки!

• Haha 1

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

• Love 1

Гърмеж!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 4 часа , THE IIconic каза:

Поне Пресикс ви е черпила по една студена вода с преобладаващия си плейбек.

• Haha 2

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, penakavalli каза:

Поне Пресикс ви е черпила по една студена вода с преобладаващия си плейбек.

Баси унизителното да влезеш в сигнал беге и да видиш залепени статии за сръбски плескавици и българските им фенки, снимали се с тях! image.png.2a1d760037b461a72139afd3030b89d1.png

• Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Днес с @THE IIconic обсъждахме поп - фолк феновете и се замислих. Може да не харесвате Глория, но този й мегахит трябва да стане каноничен за 90% от мъжката част в поп - фолка:

Поздрав и за нейните фенове, които харесват тази песен. Галине и ти се чувствай поздравен, знам че ни четеш. И ти пред огледалото си пял този хит като мъничък. 

• Like 1
  • Love 1

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...