Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

Повече гледания на официалния клип в ютуб има, искаш да кажеш :) Не помня да е тресла държавата като Акула/Тръгвай си :girl_hospital:

Остави ги  да си фантазират, че Смядовица е фактор!

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Акула, нито Тръгвай си имат тежестта на Феноменален като мегахит. Първите две гръмнаха много по-силно от нея, но след година си угаснаха, а Феноменален вече трета година кърти клубовете и хората й се кефят все едно е излезнала вчера. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Те са по - големи хитове също. Но @THE IIconic e прав. В смисъл останалите от феновете й са Ок, ама Уили буквално ни информира за всичко около нея 24/7 :D тя заради теб само трябва да направи концерт в Македония.

Ама те тримата с Дейнджър и Чушка . Направо корема ме реже от тях!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Нито Акула, нито Тръгвай си имат тежестта на Феноменален като мегахит. Първите две гръмнаха много по-силно от нея, но след година си угаснаха, а Феноменален вече трета година кърти клубовете и хората й се кефят все едно е излезнала вчера. 

Една лъжа казана 100 пъти не става истина! Аре

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Нито Акула, нито Тръгвай си имат тежестта на Феноменален като мегахит. Първите две гръмнаха много по-силно от нея, но след година си угаснаха, а Феноменален вече трета година кърти клубовете и хората й се кефят все едно е излезнала вчера. 

Aкула се пуска много. Но Феноменален има по - дълъг живот. Галена си има всички видове мегахит - ако говорим за Акула/Тръгвай си е по - редно да ги сравним с Кой/В твоите очи/Пей сърце. Те буквално си гръмнаха и си тресяха държавата, колкото тези на Емилия. 

Галена е точно като баба ти Глория преди 100 години, тече й от чешмата. Всичко й е хит, точно както е било с Глория. Оная е чупила рекорди по продажби, тая по гледания. Но има й други които са по - силни от нея на моменти с даден проект. Цялостно не. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що така има само една-единствена снимка на Преса и Цеца от снощи? Нито сторита, нито видеа в канала й. Че тя като беше на почивка в Дубай спамеше постоянно, а сега след "мега концерт" - никакъв материал. Някой от форума бил ли е там, нашта изпя ли изобщо нещо на живо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно, ние си знаем, че Галена е номер 1. Ходим по клубове, знаем какво се случва там. Поне аз няма да го отрека. Не е нужно да ни се напомня, дори да имаме Алцхаймер, измислили са лекарство вече. Няма да го забравим факта. И си е заслужено номер 1, жената може да ползва парите на мъжа си, ма бачка като всички останали. 

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Що така има само една-единствена снимка на Преса и Цеца от снощи? Нито сторита, нито видеа в канала й. Че тя като беше на почивка в Дубай спамеше постоянно, а сега след "мега концерт" - никакъв материал. Някой от форума бил ли е там, нашта изпя ли изобщо нещо на живо?

Щото е флопнало. Няма друга причина. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

Повече гледания на официалния клип в ютуб има, искаш да кажеш :) Не помня да е тресла държавата като Акула/Тръгвай си :girl_hospital:

Не гръмна като тях, но има страшно задържане, нещо което липсва при другите две! 🙄

100 живота обаче хем си гръмна, хем задържа еднакво / повече от Проблем, не искам да ми минава топ хита Фен, ужс!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Що така има само една-единствена снимка на Преса и Цеца от снощи? Нито сторита, нито видеа в канала й. Че тя като беше на почивка в Дубай спамеше постоянно, а сега след "мега концерт" - никакъв материал. Някой от форума бил ли е там, нашта изпя ли изобщо нещо на живо?

Да аз бях! Почнаха да скандират името на Джанет Джаксън и тя се разрева и се прибра.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Обаче Пепа и тя ли беше организирана от Сашка или само Цеца?

Нямам идея, аз гледах няколко клипчета, на сичките бичи яко плейбек. Не можеш да отречеш, че е непукист. Иначе хората й пееха песните. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Нямам идея, аз гледах няколко клипчета, на сичките бичи яко плейбек. Не можеш да отречеш, че е непукист. Иначе хората й пееха песните. 

По ме притеснява сцената. Къде е това място? Имат 30к евро + за Цеца и още 5 за Пепа, но не и за нормална сцена като за 2021?? Прилича на циркова палатка..

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Галена е точно като баба ти Глория преди 100 години, тече й от чешмата. Всичко й е хит, точно както е било с Глория. Оная е чупила рекорди по продажби, тая по гледания. Но има й други които са по - силни от нея на моменти с даден проект. Цялостно не. 

И на мен са ми сходни. Подобно на Примата от Две могили, Смядовската луканка също няма тотален хит-тип визитка, с който да я свързваме, а си заебава старите песни след някакво време. Май само Утешителна награда се помни по-масово, и по-скоро се знае като "Не тръгвайте с женени". Ако не се погрижи за другите си хитове навреме, ще изчатка като Маминка след време. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

По ме притеснява сцената. Къде е това място? Имат 30к евро + за Цеца и още 5 за Пепа, но не и за нормална сцена като за 2021?? Прилича на циркова палатка..

Изводи:

1. Или хонорарите не са това, за което ги обявяват. Или

2. Певиците не са никакви звезди. Ако бяха големи звезди, щяха да имат критерии за сцените и да не се съгласяват да пеят у всяка палатка, ако ще да е за 50 бона. Но явно глад. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ако бяха големи звезди, щяха да имат критерии за сцените и да не се съгласяват да пеят у всяка палатка, ако ще да е за 50 бона. 

Точно тук е грешката и според мен, нямат никакви предварителни изисквания относно сцената, представяне и шоу. Но, като се замисля струва ли си? Попаднах на клипче на Емилия в тик ток, жената е с визията от клипа, балет, танци и всичко и коментарите бяха че е развратна и не й отива.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Точно тук е грешката и според мен, нямат никакви предварителни изисквания относно сцената, представяне и шоу. Но, като се замисля струва ли си? Попаднах на клипче на Емилия в тик ток, жената е с визията от клипа, балет, танци и всичко и коментарите бяха че е развратна и не й отива.

От нашите звезди май само Луна и Азис уж имат някакви изисквания. На Луна са повече за телевизионните изяви - избор на специален стол, прожектиране на нейни снимки за фон, ъгъл на снимане и т.н. Азо уж имаше изисквания за големи дискотеки, а пее по палатки на мангалски сватби. :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

От нашите звезди май само Луна и Азис уж имат някакви изисквания. На Луна са повече за телевизионните изяви - избор на специален стол, прожектиране на нейни снимки за фон, ъгъл на снимане и т.н. Азо уж имаше изисквания за големи дискотеки, а пее по палатки на мангалски сватби. :D

Луна в капките и беше запазен стол номер едно!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

И на мен са ми сходни. Подобно на Примата от Две могили, Смядовската луканка също няма тотален хит-тип визитка, с който да я свързваме, а си заебава старите песни след някакво време. Май само Утешителна награда се помни по-масово, и по-скоро се знае като "Не тръгвайте с женени". Ако не се погрижи за другите си хитове навреме, ще изчатка като Маминка след време. 

Ама тя Глория ако говорим сериозно не е толкова зле. Може да си кара с Не сме безгрешни, Ледена Кралица и Крепост/Феникс до откат. За механи си има "По навик", "Откраднат миг" и куп народни песни. Може да припомни и някоя чекия като Майстора. 

Галена също не е никак зле. Ще вземе нищо общо, чупката, пак ли и в твоите очи за големи концерти. Не тръгвайте не мина много добре като я изпя. Отделно може да изплиска "Хавана"/Мой/Кой.

А и само тук говорим кой какво е оставил. Били ли са по 10 години на върха и Галош, и Глора, и Преса - да. И нищо да не остане след тях са си изжевели пика. Галена дори още е там. Трябва й да избаца един концерт като Глора и толкова. Тва й липсва, щото бабати като е била на върха е пълнила зали и стадиони. Галена трябва и тя натам да тръгне. Сега стадион няма да може, времената са други, но НДК със сигурност ако се напъне. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия пак тръгнаха с 300к за 9-10ч. а за ден няма да имат и 350к. Палците пак са се загубили някъде по пътя, вече дори и не се опитват да го крият.

 

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така драги мои, да изкоментирам, тъй като присъствах.. 

Преслава - струва ми се, че това момиче, олицетвоерение на селянката дошла в големия град да гради кариера не изпитва чувство за срам и с лиготията си показва, колко не й пука какво прави и как го прави. Това от своя страна показва по какъв е начин е станала "Преслава" от .. "Петя" и че за почти 20 години кариера не знае как се прави, когато имаш участие от 20:00 на стадион, а не от 01:00 в някоя "дупка". Не може да подгряваш една от големите балкански звезди за последните 30 години и да изпееш скромните 3 песни на живо, а на останалите ти песни да подскачаш и да си кълчиш устата все едно си предозирала с кокаин. Жал ми стана за нея, да, хора й се кефят и пееха с нея, не им пука като че ли, че тя се "е*ава" с тях, но определено си личеше кога песента й да е "1-ца" (плейбек) и кога "2-ка" (синбек). Даже имаше коментари от хората около мен "тая що спре да пее". 

Най-тъпо стана, тъй като е представилтел на нашите изпълнители (българските), в последния й плейбек микс със ретро хитове, тя прекъсваше песните и те спираха все едно намаляваш рязко звука на радиото,ТВ и т.н., а зад нея тъй като това й беше последната част от "представянето й" се бяха наредили вече бенда на Цеца и гледаха какво прави ( и се споглеждаха един друг), изключителен срам за българската поп-фолк музика.. 

 

Цеца - Да, определено хората бяха дошли за нея, от първата до последната песен се пееше. Друго, което ми направи впечатление е, че се заиграваше с публиката и беше някак си по-освободена, а не както обикновенно да седи аристократично и като, че ли малко надменно на сцената. Хората, които бяха дошли и са от Сливница най-накрая пяха, а не снимаха със скапаните си телефони. Всичко беше както трябва да бъде на един нейн концерт ОБАЧЕ струва ми се, че старостта при нея най-накрая си е казала думата, защото пеенето й  беше драстично по-лошо, отколкото преди, поне лично аз като нейн фен не останах удовлетворен както беше в Банско, в Арена Армеец, на концерта на радио Веселина и на концерта в Несебър преди няколко години. Всичките и песни бяха със страхотни аранжименти и интерпретации, беше довела един саксофонист, който й свиреше всички музикални соло-та от песните. Както по традиция - откри със "Vazduh koji disem"  и закри с "Lepi grome moj", но и този път беше подготвила и "Gore od ljubavi". 

 

"Туй то.." 

  • Like 3
  • Wow 2
  • Love 1
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Gerganafen каза:

Що така има само една-единствена снимка на Преса и Цеца от снощи? Нито сторита, нито видеа в канала й. Че тя като беше на почивка в Дубай спамеше постоянно, а сега след "мега концерт" - никакъв материал. Някой от форума бил ли е там, нашта изпя ли изобщо нещо на живо?

На стори е качила как пее 3 (три) песни на живо - Да гори, Моето слабо място и Пиян.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако въобще имат дует, дано не го пускат скоро. Прекалено бълване стана, нека си изживеят живота, късен ноември последна бомба и чао.

image.png.96c6af2a7d88bbffadf2e12a1bf8a3b3.png

image.png.e9ae4def1655ddf6a9db7b20282b8f51.png

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...