Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Gentleman. каза:

 

527EFFC2-3CE4-47C1-81DC-47A223E8D8EC.jpeg

Десището я е харесала. Кога ли двете ще направят дует? 🤔 Нека дебеланка малко заслабне, че пред Камелия няма да изглежда много добре, хах. 

Иначе искам дует от тях от рода на "Жадни за любов" (Десиния дует с Ивана) и "Жадувам" (този ѝ с Азис). Трябва да е нещо изпипано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Десището я е харесала. Кога ли двете ще направят дует? 🤔 Нека дебеланка малко заслабне, че пред Камелия няма да изглежда много добре, хах. 

Иначе искам дует от тях от рода на "Жадни за любов" (Десиния дует с Ивана) и "Жадувам" (този ѝ с Азис). Трябва да е нещо изпипано. 

Тя Камелия е почнала да поналива, така че може и да готвят дует!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сцената обичам лудо каза:

 

Време е за приказки. 

Кой като Глори да има песни за майката, за таткото, за света, за щастието, за Пепеляшките, учениците, бодигардовете, за песента, за сцената, за феновете, за детето си, за земята, за България, за имигрантите, за Син сити, за вятъра, за кралиците.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Кой като Глори да има песни за майката, за таткото, за света, за щастието, за Пепеляшките, учениците, бодигардовете, за песента, за сцената, за феновете, за детето си, за земята, за България, за имигрантите, за Син сити, за вятъра, за кралиците.

И накрая да е забравена.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Кой като Глори да има песни за майката, за таткото, за света, за щастието, за Пепеляшките, учениците, бодигардовете, за песента, за сцената, за феновете, за детето си, за земята, за България, за имигрантите, за Син сити, за вятъра, за кралиците.

Ако изговориш всичко това на глас може да прозвучи като това :D

 

 

  • Haha 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Доста по-дълго ще я помнят от Галена, спокоен бъди.  :ae:    

Аз съм спокоен, прекрасен. Мерси за изплезването с език, тъкмо бях преял и няма да ми се наложи да си бръкна в гърлото, за да повръщам.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Доста по-дълго ще я помнят от Галена, спокоен бъди.  :ae:    

Днеска пак за Галоша казаха, че не знаят коя е в националния ефир. 1000 човека вече по националния го казаха..

Милата, изхарчи парите на мъжа си за да стигне връх в най - слабия период на чалгата, и като Глора няма нищо останало. А тая дори пие, дере се и пичката показва. Чалга животи като компоти.

И другото общо между двете е, че са надути гнусни бабички без грим. Самочувствието на тия два улични глупави травестити е безумно.

  • Haha 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Аз съм спокоен, прекрасен. Мерси за изплезването с език, тъкмо бях преял и няма да ми се наложи да си бръкна в гърлото, за да повръщам.

Истината води до позиви за повръщане, не е от езика. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Галена беше на този концерт в публиката като фенка, каквато всъщност е. Отишла е момичето, за да се поклони пред таланта на Примата. Други сравнения са излишни, защото Галена ви го е демонстрирала с този си жест към Глория през 2015 година. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Дами, как ще коментирате факта, че Галена отново е с най-големият самостоятелен хит за годината?

Е топ е песента. Малко ме е яд, че тя отвратителен човек, но а, харесвам певицата, не човека.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Дами, как ще коментирате факта, че Галена отново е с най-големият самостоятелен хит за годината?

Ще коментираме с факта, че има още 5 месеца до края на годината. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ще коментираме с факта, че има още 5 месеца до края на годината. 

Права си. Галена може да направи и по-голям хит за тези 5 месеца.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Абе Галена беше на този концерт в публиката като фенка, каквато всъщност е. Отишла е момичето, за да се поклони пред таланта на Примата. Други сравнения са излишни, защото Галена ви го е демонстрирала с този си жест към Глория през 2015 година. 

А ние толкова се чудехме защо наградата за концертно изпълнение отиде при нея за 2015....ето откъде било :D (ужасен съм днеска :D)

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

А ние толкова се чудехме защо наградата за концертно изпълнение отиде при нея за 2015....ето откъде било :D (ужасен съм днеска :D)

Жалко наистина. Тогава дори Счети каза в Сигнал, че наградата на Галена била незаслужена и Глори трябвало да спечели. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.08.2021 г. от 10:37, zai4eto82 каза:

Снощи Галена най- въртяна с различни песни. Всяка втора песен на Галена беше. Тhe Corner- най-ужасната дискотека. Първи и последен път там. Повече никога на дискотека в Слънчев бряг. Дотука бях!

Напротив и аз съм в момента в Слънчев бряг тук е направо страхотно , няма къде игла да хвърлиш толкова мн хора има!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...