Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Най-култовият момент в кариерата на Галин беше това че дори и Джена го отряза за дует. ДЖЕНА ДЖЕ-НА 

that would've been my 13th reason

Е, тя Джена все още беше на върха тогава и отказваше като истинска везирка. Но в крайна сметка направиха някаква кръстоска заедно, дори си я включи в албум после. 

преди 1 час , чушка. каза:

Да, Галена е искала да направи дует с Десита на 100 живота, обаче тя е отказала. След това, на Лидия за Ти не си за мен, казала е, че няма да стане хит и предпочела песента с Преслава. 

Скандал е била писана за дует с АдЪм. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

"За любов ми говори, за разврат и за игри", това е припева. Галена нали направи коледното трио с Галин в този период, явно е нямала против да направи и дует с него, после вече е чула разни неща за себе си и го отритна тотално.

О да, вярно. Галин изглеждаше много безопасна игла в тоя период, беше симпатичен и готин. После си повярва и почна да си демонстрира характера.

2017 му беше пикът в кариерата на Галин, това беше и първата година, в която безапелационно беше над Фики, който имаше само "Пате". От там нататък си повярва и почна да прави тъпни, има и само един хит - дуета с Лидия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Е, тя Джена все още беше на върха тогава и отказваше като истинска везирка. Но в крайна сметка направиха някаква кръстоска заедно, дори си я включи в албум после. 

Скандал е била писана за дует с АдЪм. 

Не свързвай името на моя любимец Адам с тая калташка песен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, BobiTo каза:

"За любов ми говори, за разврат и за игри", това е припева. Галена нали направи коледното трио с Галин в този период, явно е нямала против да направи и дует с него, после вече е чула разни неща за себе си и го отритна тотално.

Швестерски драми между гейове и транссексуални.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

мАдам няма ли да има нова "песен"?

На мейкинга на Десита каза, че работи по нова песен. 

Но нещо няма никакъв интерес към него и Галин скоро сигурно ще го drop-не.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

На мейкинга на Десита каза, че работи по нова песен. 

Но нещо няма никакъв интерес към него и Галин скоро сигурно ще го drop-не.

Мина го и чао-чао.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

На мейкинга на Десита каза, че работи по нова песен. 

Но нещо няма никакъв интерес към него и Галин скоро сигурно ще го drop-не.

В Лидл предполагам търсят и мъже. :D

Иначе "Твоите измами" много ме радва, жалко за слабите гледания.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

В Лидл предполагам търсят и мъже. :D

Иначе "Твоите измами" много ме радва, жалко за слабите гледания.

Адам няма слабо, май само оная с Маджуна и Галин не е на ниво.

Като цяло много с насмешка го приех в началото и много ме дразнеше, обаче ме изкефи. Има приятен глас и е много забавен. 

П.П. Изгледах бекстейджа на Лидия и Преслава и абсолютно никой от Алфа не видях, даже и Галин. Завиждат й здраво!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 100 на Popnable е доста интересен за вчера. Липсват летни хитове и само 2 песни са над 80к(200к). Турболенция остава най-силното предложение, а А ти не си за мен показва задържане и може да направи 6М+ за месец. Скандал се връща в топ 5. Това че липсват хитове го доказва и издигането и мачкането на летни хитове от други години. Гот ми е, Стара каравана, Пей сърце и много други са в топ 100, а Галс продължава да е абсолютен терминатор с 10 песни в класацията.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е най-дебелата фолк певица

Очаквах под тази жизнено важна и професионално написана статия да се излее поредният хейт, но останах много изненадан, че освен един коментар, всички други бяха защитаващи Десислава. Имало надежда в българина! 

Парти енималите на форума, които ходят по дискотеки да кажат как върви "Токсичен" там. Пуска ли се? Хората кефят ли се? Или мина и замина и тая песен? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Ариа снощи пак е откачила на макс! По време на участието си е отишла да се къпе вътре в морето. :1000(29):

Идолка! Искам клипчета! 

преди 8 часа , Willy каза:

 Това че липсват хитове го доказва и издигането и мачкането на летни хитове от други години. Гот ми е, Стара каравана

Тия двете всяка година се завръщат. А все подценявате Гот ми е - това е един от най-яките лежерни летни хитове, които никога не те натоварват, а яко разпускаш на тях! И Караваната така. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

От А до Я с Биляна в момента. Тя в Пайнер ли е оше. Не е в каталога им вече, защо я дават още?

Тя е специална, затова. Нека бъде Билянин ден именно днес!

Eдит - бахаха, пуснах Планета и дават точно тая песен! 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

От А до Я с Биляна в момента. Тя в Пайнер ли е оше. Не е в каталога им вече, защо я дават още?

Че то ако спрат излъчването на всички напуснали, Женя Маратонката и Галя Автографа ще трябва да запишат песни, за да има какво да се върти по "Планета". :D Клиповете на Гери не са ги изтрили, предполагам все още ги дават и по телевизията ❤️

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Че то ако спрат излъчването на всички напуснали, Женя Маратонката и Галя Автографа ще трябва да запишат песни, за да има какво да се върти по "Планета". :D Клиповете на Гери не са ги изтрили, предполагам все още ги дават и по телевизията ❤️

 

Те отдавна напуснаха, драги! 

 

  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Те отдавна напуснаха, драги! 

 

Маратонката нали работеше зад кадър, озвучавайки реклами. Ама то вече съвсем няма албуми които да се рекламират, така че... :D Ще чакаме чистачката и счетоводителката да пропеят тогава. (не, Еми, не ти)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Маратонката нали работеше зад кадър, озвучавайки реклами. Ама то вече съвсем няма албуми които да се рекламират, така че... :D Ще чакаме чистачката и счетоводителката да пропеят тогава. (не, Еми, не ти)

Маратонката си има фирма за събития от поне 5 години - преди това се подвизаваше в Норвегия с мъжа си. Отдавна не се занимава с пайнерци. Води вечеринки и чат-пат кани някоя ретро пайнерка на тях - дотам й се свеждат отношенията с фирмЪтЪ. 

 

 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...