Jump to content



Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Lelqtian каза:

А къде е Джина????????? 

Не мога, падам… докато се серя, че говориш за Джина Стоева. Помислих Джина от Аладин, че го гледам сега.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Не мога, падам… докато се серя, че говориш за Джина Стоева. Помислих Джина от Аладин, че го гледам сега.

Догледа ми се Аладин! Аз пък се занимавам с драмите на една истеричка Ясмин от Йордания! Аман, аман! Изчезнала е снимката на ДжЕна като Принц Аладин, язък! Ша са задоволим с Мистър Треска(м) за злато!

 

 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Не мога, падам… докато се серя, че говориш за Джина Стоева. Помислих Джина от Аладин, че го гледам сега.

Аз мисля да изтърва джина от бутилката с малко тоник. Нямам мат'рял под ръка днес за нито едно блъди мери, нито за две три за отскок .... Наздраве. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Лидия*

Просто на нея й дава най-тъпите песни, защото го хейтят, че я толерира заради първата песен и дуетите с топ имена. И защото има най-много хайп около нея.

Тоя хайп около нея толкоз бързо ще отече, че стой та гледай - такова ми е чувството за нея.

Дори аз който не ги следя изкъсо, забелязвам че Десита освен доста симпатична, е и доста по-музикално грамотна от останалите в ръкавичката и това не трябва да се омаловажава с клишета от сорта "гласът не е достатъчен", "образованието не е най-важното". Винаги си личи, когато някой разбира от нещото, в което се е намесил. 

Лидия дава вид малко на наивно гевезе, което вярва, че му е писано едва ли не да го харесват, каквото и да направи.

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Тоя хайп около нея толкоз бързо ще отече, че стой та гледай - такова ми е чувството за нея.

Дори аз който не ги следя изкъсо, забелязвам че Десита освен доста симпатична, е и доста по-музикално грамотна от останалите в ръкавичката и това не трябва да се омаловажава с клишета от сорта "гласът не е достатъчен", "образованието не е най-важното". Винаги си личи, когато някой разбира от нещото, в което се е намесил. 

Лидия дава вид малко на наивно гевезе, което вярва, че му е писано едва ли не да го харесват, каквото и да направи.

 

На Гнида проблемът е, че квичи като на заколение. Нетърпим "глас". Чух малко от дуета с Преса в реклама на компилация - ми то не се трае, бе! сИноНъ е по-поносима, но вярно напомня на Мира, може би затова се търпи. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ice_hot_sm каза:

Я, Анреата се понаучила малко на пеене. Време беше! :)

П.с.: От сръбските "плескавици" и аз най симпатизирам на Драгана. Много е приятна. 🙂

Хитро от страна на Дора - Доня Деса не може да огрее навсякъде, та явно ще се представя като нея на участия ... 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , omline каза:

Тоя хайп около нея толкоз бързо ще отече, че стой та гледай - такова ми е чувството за нея.

Дори аз който не ги следя изкъсо, забелязвам че Десита освен доста симпатична, е и доста по-музикално грамотна от останалите в ръкавичката и това не трябва да се омаловажава с клишета от сорта "гласът не е достатъчен", "образованието не е най-важното". Винаги си личи, когато някой разбира от нещото, в което се е намесил. 

Лидия дава вид малко на наивно гевезе, което вярва, че му е писано едва ли не да го харесват, каквото и да направи.

 

То всичко е до време и харизмата не работи, ако не е подкрепена с работа. Угасването на Преслава след 10 години мързел показва, че рано или късно се случва. 

За наивна също съм съгласна, но всички нови звезди (без Меди) са на една много специфична възраст, в която все още вярваш, че каквото хвърчи, се яде и просто си представям какво се случва с его и поведение като станеш и разпознаваем. В това отношение обаче Десита демонстрира много повече от Лидия, че твърде си е повярвала. ;) 

Музикалната грамотност не мисля, че има общо с кариерата на изпълнител, но Лидия също е учила в музикално училище.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

То всичко е до време и харизмата не работи, ако не е подкрепена с работа. Угасването на Преслава след 10 години мързел показва, че рано или късно се случва. 

За наивна също съм съгласна, но всички нови звезди (без Меди) са на една много специфична възраст, в която все още вярваш, че каквото хвърчи, се яде и просто си представям какво се случва с его и поведение като станеш и разпознаваем. В това отношение обаче Десита демонстрира много повече от Лидия, че твърде си е повярвала. ;) 

Музикалната грамотност не мисля, че има общо с кариерата на изпълнител, но Лидия също е учила в музикално училище.

Доня Галина все едно ще ги остави да развият его, както ни е завистлива и злобничка. Колкото по-дълго стоят в тоя курник, толкова по-нищо не става от тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , WindWalkerMonk каза:

Не.

Има, има, още 2010-2011 го сложи. В един и същи период с изсветляването на косата беше, много я плюеха.

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Доня Галина все едно ще ги остави да развият его, както ни е завистлива и злобничка. Колкото по-дълго стоят в тоя курник, толкова по-нищо не става от тях. 

Точно тя им дава пример и ги кара да се фукат. Но като й скръцнат със зъби, ги гони, както стана с Дионка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На този етап Гальо наистина трябва да дава повече свобода на Лидия и Десита. Виждаме, че когато трябва да лансира повече изпълнители става един безкраен кръговрат от дуети на всеки с всеки, вместо да им даде на всички по някоя здрава самостоятелна хитачка.

За мен тези момичета ще са идеални да експериментират и с друго звучене освен типично чалгарското.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявам Лиди да направи песен от Оцко с много обработка, пищене и допълнителни вокали, за да мога да поздравявам моите приятели @asylum и @Lelqtian

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Музикалната грамотност не мисля, че има общо с кариерата на изпълнител, но Лидия също е учила в музикално училище.

Духови инструменти трябва да е било.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...