Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако си милиардер не може да изглеждаш зле. Тогава модата е това, което ти носиш. Иначе си е екстра. Започнах да й симпатизирам, а като видях авто салона съвсем. 

Може да има акции и там :D То е малко над милиард, не е Джеф Безос. Иначе самата тя е около 100 милиона, което пак е супер много:

Dragana Mirkovic Net Worth (2021 Update) (celebritynetworth123.com)

За справка, Britney Spears е 115 :D Смешница:

Britney Spears' Net Worth (Updated August 2021) | Wealthy Gorilla

Тези сайтове са пълен кьорфишек. Да бяхте разни баби във фейсбук, да вярвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Тези сайтове са пълен кьорфишек. Да бяхте разни баби във фейсбук, да вярвате.

Няма как с точност да им знаем парите. В крайна сметка не сме Емилия нали така :) 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Чак милиардерка не е. Има телевизия, автопарк (мъжът ѝ), дворец на Мария Терезия, познанства със световни актьори, но тя знае и английски, има и филм, албум на английски - има какво да разкаже на тия хора, не мафиотски истории... Държи се като нормален човек, а не като че някой ѝ е длъжен или като сръбска майка (Цеца). Не е охранявана. Не държи оръжие вкъщи, както обича да казва.

Колкото до това дали да харесваме милиардери или не, казано иронично или не - всичко е въпрос до човек. Или струваш, или не. Ние и тука имаме милиардери, ама... за харесване ли са? По-коректно е да кажем, че трябва да харесваме УСПЕШНИ хора, пък че нямали милиони - еми не всеки стига до там. Познаваш ли честни милиардери в България?

Цеца има едно 100 пъти по-добри песни и повече запазени стари и нови хитове от тая, ако говорим за музика! Брена като цялостен образ ги бие и двете. Драгана вечната трета...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Цеца има едно 100 пъти по-добри песни и повече запазени стари и нови хитове от тая, ако говорим за музика! Брена като цялостен образ ги бие и двете. Драгана вечната трета...

Лично аз Брена и Драгана не ги понасям, Цеца е ТОП!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Цеца има едно 100 пъти по-добри песни и повече запазени стари и нови хитове от тая, ако говорим за музика! Брена като цялостен образ ги бие и двете. Драгана вечната трета...

Затова ли ѝ е болка и до днес... и в последното си интервю каза, че като е стартирала, Драгана е била най-голямата звезда, любимка на тийнейджърите, и е било трудно да я "прескочи" - индиректно признава какво са целели с Аркан. Буквално са я смазали психически и от заплахи и не е могла да има концерти заради тях. Марина изведнъж взима да дава най-доброто за Цеца, да се купуват награди само за нея, да изнудва хората. И досега ползва медиите като буфери в личните си скандали, а се прави на света вода. Не те знам на колко години си - питай тия хора, които са присъствали едно време на всички тия събития, кой как е успял.

Айде моля ти се... Чак документални филми за Цеца правят колко е "велика", а тя ги сваля. Моите уважения, и аз има песни, които ѝ харесвам, но да си кажем истината, какво толкова... Всяка си има успешните участия. Пък вече коя ти харесва или не - личен вкус. :)

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

image.png.30df3afa82fcf86771de2e869b362d6c.png

Деси Слава подкрепя адашката Десита за твоята жена. Деси армията :D

Много ясно -  Десита според мен просто си е объркала мястото в компания на Галин. От всички дето са при него тя е най-добрата съвкупност от качества на добър изпълнител.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Много ясно -  Десита според мен просто си е объркала мястото в компания на Галин. От всички дето са при него тя е най-добрата съвкупност от качества на добър изпълнител.

За мен е Симона. Но въпрос на вкус. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

За мен е Симона. Но въпрос на вкус. 

Не знам как я прецени от песен и половина дето има, но до момента тази Симона ми носи усещането за Мира през 2000.

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Цеца има едно 100 пъти по-добри песни и повече запазени стари и нови хитове от тая, ако говорим за музика! Брена като цялостен образ ги бие и двете. Драгана вечната трета...

Трета ма най - богата, да й ручат дебелия гъз. И живее в Австрия, не в Сърбия. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, adorable каза:

Затова ли ѝ е болка и до днес... и в последното си интервю каза, че като е стартирала, Драгана е била най-голямата звезда, любимка на тийнейджърите, и е било трудно да я "прескочи" - индиректно признава какво са целели с Аркан. Буквално са я смазали психически и от заплахи и не е могла да има концерти заради тях. Марина изведнъж взима да дава най-доброто за Цеца, да се купуват награди само за нея, да изнудва хората. И досега ползва медиите като буфери в личните си скандали, а се прави на света вода. Не те знам на колко години си - питай тия хора, които са присъствали едно време на всички тия събития, кой как е успял.

Айде моля ти се... Чак документални филми за Цеца правят колко е "велика", а тя ги сваля. Моите уважения, и аз има песни, които ѝ харесвам, но да си кажем истината, какво толкова... Всяка си има успешните участия. Пък вече коя ти харесва или не - личен вкус. :)

Виж, примерно, за майка ми и нейното поколение, Драгана може наистина да е по-голяма от Цеца, просто защото не са се адаптирали с музиката след 90-те и началото на новият век, докато Цеца е много по-актуална и има и страшно много нови хитове, но пак казвам колко и да спорим за тях двете, Брена ги бие отвсякъде. Просто тя е лицето на бивша Югославия и е върхът отвсякъде.

btw това с личните им драми не желая много да го коментирам. Преслава също е бъркана в куп скандали и знаем поведението й, но това не променя статута й в музиката.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е точно Брена. Има един хит Луда по тебе и бати самочувствието. Дърт гнусен пергиш! И ми се мъкне само тука, я марш къде свет те не види Брено! Иначе като млада е била хубава, това няма как да го отрека и мъжа й е бил хубав. Децата й обаче са грозни. Цеца е най - успяла, сега как е друг въпрос. Поне ако гледаме статистиките. Но Драгана е най - богата, което е най - важно и живее на най яко място.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужасна е точно Брена. Има един хит Луда по тебе и бати самочувствието. Дърт гнусен пергиш! И ми се мъкне само тука, я марш към свет те не види Брено! Иначе като млада е била хубава, това няма как да го отрека и мъжа й е бил хубав. Децата й обаче са грозни.

Добре, че с баща ми вече живеем отделно, че като надуе дъртата гарга Брена и ми иде да си сложа край на живота! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Добре, че с баща ми вече живеем отделно, че като надуе дъртата гарга Брена и ми иде да си сложа край на живота! 

Ужасна е, и по - лошото е, че и като човек е ужасна. Тъпа спаружена гъска страдаща от Алцхаймер. Знаят я в две държави, а ми се праи на Марая Кери. Ай сиктир! 

Лепа Брена не харесва българските фолк певици.Сръбската легенда буквално разсипа - Новини 24/7 (novini247.com)

Лепа Брена разкости родните чалгарки - България Днес (bgdnes.bg)

В смисъл, тя непрекъснато се подиграва. Да оди у леля Кама, да я научи как се правят хитове от нейните песни. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ужасна е, и по - лошото е, че и като човек е ужасна. Тъпа спаружена гъска страдаща от Алцхаймер. Знаят я в две държави, а ми се праи на Марая Кери. Ай сиктир! 

У нас е на почит с Шабан! Ама не е ли да си пуснеш Гибо и Стамена! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

У нас е на почит с Шабан! Ама не е ли да си пуснеш Гибо и Стамена! 

Между другото Брена и Глория имат едно общо качество, и двете имат мегахитове, които всички са забравили, че те са изпълнили първи "Луда по тебе" и "Ледена кралица". Със сигурност и двете песни са били гигахитове, просто изпълнителките са некадърни да ги отгледат като такива. 

У нас на почин е само Теди Александрова и Ваня Великова. Другите може да затворят вратата.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужасна е, и по - лошото е, че и като човек е ужасна. Тъпа спаружена гъска страдаща от Алцхаймер. Знаят я в две държави, а ми се праи на Марая Кери. Ай сиктир! 

Лепа Брена не харесва българските фолк певици.Сръбската легенда буквално разсипа - Новини 24/7 (novini247.com)

Лепа Брена разкости родните чалгарки - България Днес (bgdnes.bg)

В смисъл, тя непрекъснато се подиграва. Да оди у леля Кама, да я научи как се правят хитове от нейните песни. 

Много мръсна и долна. Тази, ако можеше, съвсем спокойно си я представям да нареди геноцид над българите. От най-злите сръбкини е, а всъщност не е такава, но се прави.

А и като певица е кръгла нула. Един глас като угаснал акумулатор.

  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

У нас е на почит с Шабан! Ама не е ли да си пуснеш Гибо и Стамена! 

Фахрета и Шабан на почит....Българийо, за тебе те умряха...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото Брена и Глория имат едно общо качество, и двете имат мегахитове, които всички са забравили, че те са изпълнили първи "Луда по тебе" и "Ледена кралица". Със сигурност и двете песни са били гигахитове, просто изпълнителките са некадърни да ги отгледат като такива. 

У нас на почин е само Теди Александрова и Ваня Великова. Другите може да затворят вратата.

Луда за тобом е далеч от най-големият хит на Брена, а песните й съвсем не са забравени.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Фахрета и Шабан на почит....Българийо, за тебе те умряха...

Аз като чуя Фахрета и почвам да се нерва яката. Да ми се маха тоя стар миндил. Тя нали тромбози имала дъртата вещица? Кво се мъкне да квичи още? 

Яка песничка. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Много ясно -  Десита според мен просто си е объркала мястото в компания на Галин. От всички дето са при него тя е най-добрата съвкупност от качества на добър изпълнител.

Лидия*

Просто на нея й дава най-тъпите песни, защото го хейтят, че я толерира заради първата песен и дуетите с топ имена. И защото има най-много хайп около нея.

Симона, ако я беше пуснал с "Много луд" и "Щрак", дори нямаше да я отразяваме.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Лидия*

Просто на нея й дава най-тъпите песни, защото го хейтят, че я толерира заради първата песен и дуетите с топ имена. И защото има най-много хайп около нея.

Симона, ако я беше пуснал с "Много луд" и "Щрак", дори нямаше да я отразяваме.

Защо очакваш мозъчна дейност от Гъбарко? Всичко е чиста проба късмет - тото! 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Лидия*

Просто на нея й дава най-тъпите песни, защото го хейтят, че я толерира заради първата песен и дуетите с топ имена. И защото има най-много хайп около нея.

Симона, ако я беше пуснал с "Много луд" и "Щрак", дори нямаше да я отразяваме.

Е стига, има топ песни: няма да ми мине, грещници. Сега Симона просто я бие по сичко, ама няма пълно щастие. Там с Десита се разделяйте както искате, но Симона е топ-а. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Е стига, има топ песни: няма да ми мине, грещници. Сега Симона просто я бие по сичко, ама няма пълно щастие. Там с Десита се разделяйте както искате, но Симона е топ-а. 

Така е! В Симона са и яйцата, и брашното!

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...