Jump to content



Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, DrAkO каза:

Николко. Тя изобщо не може да прави купон. Не знам как е оцелявала едно време в кръчмите с оркестъра.

 

Какво й е на жената? Пее супер, усмихната е, не виждам да не се забавляват хората на клипа.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DenFevgo каза:

Какво й е на жената? Пее супер, усмихната е, не виждам да не се забавляват хората на клипа.

Постът му беше ироничен според мен.

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

Абсолютен комплексиран дебил е тази. Къде ѝ е маската на тази психично болна? Явно си мисли, че ѝ бият поредния филър.

По кое съдиш,че е комплексиран дебил и психично болна? 🤦‍♀️
Сигурно е по-добре да се подиграваш на всичко, тъй като си много “улегнал” вече (според фенове на въпросната) . Въобще не обичам такива сравнения, на прекалявате много вече. 

352B8E22-C18F-4F8A-B2D9-133F0B811981.png

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petya1 каза:

По кое съдиш,че е комплексиран дебил и психично болна? 🤦‍♀️
Сигурно е по-добре да се подиграваш на всичко, тъй като си много “улегнал” вече (според фенове на въпросната) . Въобще не обичам такива сравнения, на прекалявате много вече. 

352B8E22-C18F-4F8A-B2D9-133F0B811981.png

По изявите ѝ. Преслава я е травмирала дълбоко доживот. Това за комплексите. А че е тъпа и не може да говори си е очеизвадно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Не знам доколко са се опазили... след като дори и Цветелина, сестра ѝ, е казвала, че е пяла на такива хора. То няма как съвсем да ги избегнеш... Бяха си популярни всички тогава, всички са били в играта.

И както и да е, Екстрата си навакса години по-късно в Турция, така или иначе. :D

Е, с какво по-точно е наваксала в Турция? С мутри ли?

Хитов хит на три морета! 

 

Иначе приветствам Галя и всяка кокошка, решила да промотира здравето! Налага се, уви. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DarkChild каза:

По изявите ѝ. Преслава я е травмирала дълбоко доживот. Това за комплексите. А че е тъпа и не може да говори си е очеизвадно.

Ай стига вече, че пресоли пак манджата...

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Има си причина. Не понасям показаното връзкарство. Щях да ги харесвам повече, ако бяха пробили на сцена, където нямат гръб, пр. в поп музиката, или дори в чужбина.

Фики беше върха на връзкарството, но виж, че Емрах си се оправя сам и му се получава супер. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Абсолютен комплексиран дебил е тази. Къде ѝ е маската на тази психично болна? Явно си мисли, че ѝ бият поредния филър.

По-добре без маска и с ваксина, отколкото и без двете. Честно казано си мисля, че е свалена само за снимката, трябва да е луда да влезе в болница без маска. 

Аз също чат-пат си позволявам да влизам без маска в магазини на морето, когато виждам, че съм единственият клиент например. Ваксинирана съм и не мисля, че всяко правило е смислено. 

И моля без filler shaming, приемам го лично, но не си ме виждал и няма как да знаеш <3 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

По-добре без маска и с ваксина, отколкото и без двете. Честно казано си мисля, че е свалена само за снимката, трябва да е луда да влезе в болница без маска. 

Аз също чат-пат си позволявам да влизам без маска в магазини на морето, когато виждам, че съм единственият клиент например. Ваксинирана съм и не мисля, че всяко правило е смислено. 

И моля без filler shaming, приемам го лично, но не си ме виждал и няма как да знаеш <3 

Аз на морето никъде не ползвам маска, дори в пълни магазини... Но аз по принцип не обичам препълнени бакалии. Ако има повече от 1-2 човека, влизам в следващата по пътя! 

Ваксинирах се заради сертификата, но доста познати се разболяха два месеца по-късно. Важното е, че не се стига до болници! 

  • Like 2
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

А че е тъпа и не може да говори си е очеизвадно.

E това си е така, но не е само тя. Глория, Анелия, Емилия, Фики, Емрах, абе олигофрения до шия.

то и на запад е така, Виктория Бекъм, Парис Хилтън, абе въобще дебили отсекъде. Да не им дават да говорят без сценарий.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , asylum каза:

Ние Нелата напоследък редовно я коментираме, че е в голям подем откъм участия и интервюта. Малина също, макар че го раздава инкогнито.

Като каза така и се сетих, че Цветелина също откакто е напуснала Пайнер преди 20 години без участия не е оставала, но и тя го раздава по-обрано откъм медийни изяви.

Ето тази година за пореден път ще е с рецитал на Пирин фолк и то в гала вечерта.

image.png.fe1334d49f1a6b37fb34903c3fdd5d80.png

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Да, съвсем добре си се справят сами и си прибират всичко. А Таня Боева къде е?

Това е най-интересната певица от тези, които са изпаднали от борда? Като й гледам фейсбука се развива на Фотошопа, с какво се изхранва?

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, pacho каза:

Да, съвсем добре си се справят сами и си прибират всичко. А Таня Боева къде е?

Тя се справяше също дълги години повече от добре, но си спомняш какво преживя преди 10-на години и мисля че си оказа влияние.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, stereoto_ каза:

Това е най-интересната певица от тези, които са изпаднали от борда? Като й гледам фейсбука се развива на Фотошопа, с какво се изхранва?

Тя беше най-успешната самопродуцираща се, но явно раздялата с Мишо Бургуджиев прекрати кариерата й. Мисля, че все още обикаля кръчмите. По принцип никога не е обявявала много активно участията си. В София обикновено разбирахме за тях от афиши. Случвало ми се е да ида на ресторант и да се окаже, че Боева има участие след малко. И в дискотеки си пееше активно допреди 2-3 години - Плаза, Маза, а-у.

преди 1 час, omline каза:

Като каза така и се сетих, че Цветелина също откакто е напуснала Пайнер преди 20 години без участия не е оставала, но и тя го раздава по-обрано откъм медийни изяви.

Ето тази година за пореден път ще е с рецитал на Пирин фолк и то в гала вечерта.

image.png.fe1334d49f1a6b37fb34903c3fdd5d80.png

Тя Цвета винаги си е имала участия, но Нелина има повече участия от повечето певици в момента. Доста голям подем. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Тя беше най-успешната самопродуцираща се, но явно раздялата с Мишо Бургуджиев прекрати кариерата й. Мисля, че все още обикаля кръчмите. По принцип никога не е обявявала много активно участията си. В София обикновено разбирахме за тях от афиши. Случвало ми се е да ида на ресторант и да се окаже, че Боева има участие след малко. И в дискотеки си пееше активно допреди 2-3 години - Плаза, Маза, а-у.

Тя Цвета винаги си е имала участия, но Нелина има повече участия от повечето певици в момента. Доста голям подем. 

Наскоро един приятел беше на Таня Боева и пращаше войсове, супер е атмосферата. А и тя има една от най-качествените дискографии. :) наред с тия на Глория, Деса и Емилия. Поне за мен. А Цветелина пее по-скоро по фирмени банкети, дори и на някакви събития от по-официален характер. Но заведения почти не знам. Жалко, щото и тя има готина дискография, както и Екстрата. :)

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adorable каза:

Наскоро един приятел беше на Таня Боева и пращаше войсове, супер е атмосферата. А и тя има една от най-качествените дискографии. :) наред с тия на Глория, Деса и Емилия. Поне за мен. А Цветелина пее по-скоро по фирмени банкети, дори и на някакви събития от по-официален характер. Но заведения почти не знам. Жалко, щото и тя има готина дискография, както и Екстрата. :)

На Таня веднъж си поръчах Перла, ухили се до уши и я пусна веднага! 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , WindWalkerMonk каза:

то и на запад е така, Виктория Бекъм, Парис Хилтън, абе въобще дебили отсекъде. Да не им дават да говорят без сценарий.

Тези специално изобщо не са тъпи. Много са добри в бизнеса. Парис Хилтън стана милиардерка, а тъпото държание беше сценарий на времето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...