Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Беше отслабнала в интерес на истината, но сега пак е качила. Според мен си има проблеми. 

Ми тя и Ивана каза, че имала проблеми за тва пълнееше, ама жената си има воля и отслабна!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Ми тя и Ивана каза, че имала проблеми за тва пълнееше, ама жената си има воля и отслабна!

При Ивана е различно, Андреа се тъпче с хапчета и си е ***ла майката на хормоните. Това не знам много как ще се излекува напълно, а и гледайки я на последните снимки пак е почнала да пие глупости. Нещо психически изперка това момиче. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, WindWalkerMonk каза:

Не пътувам с градския. Бог ми е свидетел опитах, но просто хората имат лоша аура. Едни намусени, едни отчаяни. Дето се вика те изпиват. 

Иначе може и да сме се засичали, ма не помня. Деса и Аня имат апартаменти в мойта кооперация до хотел Маринела. Тях лесно мога да ги видя, макар Ана да си дигна й къща. То и аз сега това ми е цел номер 1, ама искам у вилна зона в Бистрица. Мноооого е хубаво. но не мога да си харесам. Се са едни...

Иначе да, градския не става заради хората. Много наистина са кофти. 

Анелия има уникална къща. Даваха я за първи път в Събуди се от рождения й ден тази година. Страшен вкус има Анелия. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Андреа става за смях защото е тъп боклук като човек. Сега това с очилата си беше цигания, две снимки да си направиш ебати и да ги качиш. Да не говорим, че ги мами и краде хората, което ако бяхме в бяла държава щеше да е подсъдно. Е такива неща я спират. Отделно отиде на участие от 60 минути и почне да припада, да й се вие свят и смота 20/25. Не плаща на хората дето работят с нея, това я съсипа, не Цуцка, Гуцка и т.н.

Кое с очилата и аз как го изпуснах???

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Кое с очилата и аз как го изпуснах???

Имаше скандал любов моя, беше зела некви чифтове очила за Испания, уж да качи фотосесия и да ги върне. Ни фотосесия, ни очила върнати. Та след като измами и Моника, тия чатове по инстаграм заваляха.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа последните години само на скандали се опитва да гради пиар преди нова песен, и пак не успява да нацели хит. То не бяха Кубрат, Моника, Николета, Янева. 
Янева си мълчи, за никого нищо не говори, пуска си проекти изпипани от-до и се оценяват. Понякога наистина се замислям как изобщо съм харесвал Андреа, абсолютна неадекватница.

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Имаше скандал любов моя, беше зела некви чифтове очила за Испания, уж да качи фотосесия и да ги върне. Ни фотосесия, ни очила върнати. Та след като измами и Моника, тия чатове по инстаграм заваляха.

ахаа помня да, помислих си че пак се е фейсапнала че да излезе сякаш очилата ѝ са нарисувани с молив

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре стига, Дора просто завижда как Цура я надхарчи, пък тя вече няма кинти да се прави на оборотна както преди. Време и е да пита Герчу дали няма свободни позиции да я уреди. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Толкова е унизително това творение на свинарската издръжка за жанра.. Аман от курви и боклуци, искащи да станат "певици", в такъв момент бих предпочел участие на Преслава. 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Sad 1
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Толкова е унизително това творение на свинарската издръжка за жанра.. Аман от курви и боклуци, искащи да станат "певици", в такъв момент бих предпочел участие на Преслава. 

Аууу колко си вулгрен! Не ти отива на годините моето момче. ❤️

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, stereoto_ каза:

Толкова е унизително това творение на свинарската издръжка за жанра.. Аман от курви и боклуци, искащи да станат "певици", в такъв момент бих предпочел участие на Преслава. 

На мен пък само тя ми е интересна и само на нейно участие бих отишъл. Ако бях певица, дарна или бездарна, точно такива участия щях да правя, изключая пиенето на шотОве. :D

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

По принцип ми идва ту хардкор Ариа, обаче това ме изкефи!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

По принцип ми идва ту хардкор Ариа, обаче това ме изкефи!

И мен, още повече винаги се гмурка на Турбуленция!

Мен ме дразнеше като яхваше м'четата и се чекнеше по пода, също доста неритмично танцува, но въртенето на опашката и скачането в морето са супер номера! Добра програма е наредила от чужди и свои песни и кючеци, пълно е, народът се кефи! 

https://www.instagram.com/stories/aria_official__/2646432155991348898/

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, asylum каза:

И мен, още повече винаги се гмурка на Турбуленция!

Мен ме дразнеше като яхваше м'четата и се чекнеше по пода, също доста неритмично танцува, но въртенето на опашката и скачането в морето са супер номера! Добра програма е наредила от чужди и свои песни и кючеци, пълно е, народът се кефи! 

https://www.instagram.com/stories/aria_official__/2646432155991348898/

Хората трябва да разберат, че има и такива, и онакива. За човек, който ходи по дискотеки, иска да се забавлява и да му е готино, разбирането за тях, според човек е различно. Някои искат да си пият кротко бялото вино, други да се натряскат с водки и шотове, и да гледат сеир. Специално аз, не харесвам Ариа, не поведението й, а песните, но не виждам нещо притеснително в представянето й. Много по-добре да си се кефиш и раздаваш, очевидно при нея, отколкото да държиш изключен микрофон с 1 час и 15 минути програма, да си запалиш колата и излетиш. Поне на хората им е готино и се забавляват.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Галя (Галена Комбо) са прави. Истината е, че поведението й може да е леко според някои,  скандално. Както и при останалите, но те ПРАВЯТ нещо. Толкова могат, това смятат, но реално правят нещо: пеене, колкото могат, атмосфера, колкото могат. Но са там и реално работят. 

Да отидеш и да скатаваш време, или да пуснеш плейбека не е ОК. Това не е нищо повече от да не правиш нищо и да ти се плати само защото си се разходил. Не е добра практика, дори е порочна. 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Феновете на Галя (Галена Комбо) са прави. Истината е, че поведението й може да е леко според някои,  скандално. Както и при останалите, но те ПРАВЯТ нещо. Толкова могат, това смятат, но реално правят нещо: пеене, колкото могат, атмосфера, колкото могат. Но са там и реално работят. 

Да отидеш и да скатаваш време, или да пуснеш плейбека не е ОК. Това не е нищо повече от да не правиш нищо и да ти се плати само защото си се разходил. Не е добра практика, дори е порочна. 

Нито едното, нито другото е вариант - в крайна сметка, ако пък акълът ти стига колкото да се лигавиш на сцената, да се държиш като дебил и да се мислиш за много велик точно заради това, по-добре да се преориентираш кариерно на момента.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...