Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , pacho каза:

Бащата на Цура Янева бил на сватбата и тя го "наказала" по микрофона пред всички (което няма как да е вярно, просто се прави на интересна), ама после му се извинила на масата, щото се сетила, че и тя има баща и бащите не са виновни за тъпите избори на пълнолетните си дъщерите.

И аз така си го навързах, но грешната употреба на "девер" ме обърка 😄 Шиши не е девер на бащата на Цура, а зет 😄

Ама и така го е написала, че сякаш Цура е дъщеря на девера и заради него е напуснала Пайнер 😆

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах на Дилдона, че щото е злобна овцЪ и ни занимаваше с нейните конспиративни теории за Ковида нема хит. И защото лъжеше. Негодница! Да видим кво ше каже, казах й, че има лоша карма. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Писах на Дилдона, че щото е злобна овцЪ и ни занимаваше с нейните конспиративни теории за Ковида нема хит. И защото лъжеше. Негодница! Да видим кво ше каже, казах й, че има лоша карма. 

Слушах й новата песен - припевът можеше да е зарибяващ, ако не омръзваше твърде бързо. Преди корона по й се получаваше. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ами пак флопна Дилдона. 200к за ден и 400к за 5 дни.

 

Айде, пак извадихме елките. Нищо не значат тия гледания. Ариа имаше по-малко на 300, а песента й кърти по участия. Дилдона ако ще и пет милиона да си купи, това няма да направи песента по-гоуем хиД. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Писах на Дилдона, че щото е злобна овцЪ и ни занимаваше с нейните конспиративни теории за Ковида нема хит. И защото лъжеше. Негодница! Да видим кво ше каже, казах й, че има лоша карма. 

С нея не се ли засичате от време на време? Не можеше ли лично да я информираш за чувствата си? :D

  • Haha 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

С нея не се ли засичате от време на време? Не можеше ли лично да я информираш за чувствата си? :D

С нея никога, колкото и странно да е. Не знам дали ходи в Сенс или руф бара на Тех Парка. Както и на този в БТВ, там ходят некви чалга изчадия често. Ама според мен Дилдона няма пари, тя затва и така драпаше срещу Ковида. Тя въобще кола има ли? 

Виж с Рена се засичам най - често, ако искаш да й кажа нещо давай. Има едно злобно куче, малко като мини коли. Макар, че от месец и нея не я виждам. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Виж с Рена се засичам най - често, ако искаш да й кажа нещо давай. Има едно злобно куче, малко като мини коли. Макар, че от месец и нея не я виждам. 

Заета е да се снима по цици на плажа та сигурно за това  😣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, WindWalkerMonk каза:

С нея никога, колкото и странно да е. Не знам дали ходи в Сенс или руф бара на Тех Парка. Както и на този в БТВ, там ходят некви чалга изчадия често. Ама според мен Дилдона няма пари, тя затва и така драпаше срещу Ковида. Тя въобще кола има ли? 

Виж с Рена се засичам най - често, ако искаш да й кажа нещо давай. Има едно злобно куче, малко като мини коли. Макар, че от месец и нея не я виждам. 

Дори Рена си е намерила работа по морето. Пробвай да засечеш Дилдона в градския транспорт.

преди 49 минути, omline каза:

С нея не се ли засичате от време на време? Не можеше ли лично да я информираш за чувствата си? :D

Мисля, че Чушка я засече у фитнеса! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Screenshot-20210822-155012-Instagram.jpg

Не защитавам Цура, но на Андреа никой не й е провалил кариерата. След като напусна Пайнер не знам дали има 5-6 поп-фолк песни от които 3 мисля че горе-долу се забелязаха. В тази музика са единици хората, които имат възможност да не бъдат активни и участията им да си вървят, Андреа е мнооого далече от тях. Тя си хвърля парите за чуждоезични песни от които очевидно няма никаква възвръщаемост и това не е вина на Цветелина със сигурност. А това че масово я подиграват във всички социални мрежи едва ли е защото Янева и обработва снимките. 

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Дори Рена си е намерила работа по морето. Пробвай да засечеш Дилдона в градския транспорт.

Мисля, че Чушка я засече у фитнеса! 

Не пътувам с градския. Бог ми е свидетел опитах, но просто хората имат лоша аура. Едни намусени, едни отчаяни. Дето се вика те изпиват. 

Иначе може и да сме се засичали, ма не помня. Деса и Аня имат апартаменти в мойта кооперация до хотел Маринела. Тях лесно мога да ги видя, макар Ана да си дигна й къща. То и аз сега това ми е цел номер 1, ама искам у вилна зона в Бистрица. Мноооого е хубаво. но не мога да си харесам. Се са едни...

Иначе да, градския не става заради хората. Много наистина са кофти. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Не пътувам с градския. Бог ми е свидетел опитах, но просто хората имат лоша аура. Едни намусени, едни отчаяни. Дето се вика те изпиват. 

Иначе може и да сме се засичали, ма не помня. Деса и Аня имат апартаменти в мойта кооперация до хотел Маринела. Тях лесно мога да ги видя, макар Ана да си дигна й къща. То и аз сега това ми е цел номер 1, ама искам у вилна зона в Бистрица. Мноооого е хубаво. но не мога да си харесам. Се са едни...

Иначе да, градския не става заради хората. Много наистина са кофти. 

Вдигни си къща на морето! В София е някак селско, противни са хората в покрайнините, па макар и по-заможните. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Вдигни си къща на морето! В София е някак селско, противни са хората в покрайнините, па макар и по-заможните. 

Факт, но работя в София. И аз като Глория ще кажа, не мога да се разделя със столицата :D Иначе коментирай за Анда и ти. Вземи страна! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не плаща на хората дето работят с нея, това я съсипа, не Цуцка, Гуцка и т.н.

Тя си е психотична. Никаква саморефлексия. Сто про е убедена, че проблемът е само в Цура, не и в самата Туца! Напомня на Секирата - все някой пречеше на щерка й, а реално тя я провали. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Факт, но работя в София. И аз като Глория ще кажа, не мога да се разделя със столицата :D Иначе коментирай за Анда и ти. Вземи страна! 

Тамън коментирах!

Работи откъдето си поискаш! Аз работя между три континента и никой никога не знае къде съм! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Сто пъти я слушах днеска. Вчера също! Много е подходяща и за фитнес.

 

Иначе за Цура - тъпа, грозна, бездарна, злобна, но съм убеден, че й е през оная работа за Андра! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Сто пъти я слушах днеска. Вчера също! Много е подходяща и за фитнес.

 

Иначе за Цура - тъпа, грозна, бездарна, злобна, но съм убеден, че й е през оная работа за Андра! 

Дора е дъно! Преди няколко дни и гледах клипче от участие, пееше на живо! Ми тя мяукаше все едно я изнасилват и който казва, че е отслабнала- лъже! Свиня майка.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Дора е дъно! Преди няколко дни и гледах клипче от участие, пееше на живо! Ми тя мяукаше все едно я изнасилват и който казва, че е отслабнала- лъже! Свиня майка.

Беше отслабнала в интерес на истината, но сега пак е качила. Според мен си има проблеми. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...