Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

https://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia/videos-nedelia/ivana-za-muzikata-kato-lek-na-dushata.html
три седмици след Глора и гранд дамата Ивана е дала интервю във същото предаване. Ама се е сбабочкосала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Аз тази година съм много доволен от модерните песни!

Влез, влез!

Номер едно!

Харем!

Да гърмим!

Таратайка!

300!

Авария!

Влизам и гърмя!

Автомата!

Дърпай я!

Турбуленция!

Един на милион!

Чика!

Къде съм аз, къде си ти!

Ти не си за мен!

Да си траят!

Баленсиага кючек!

Мъжките ти номера!

В чуждите легла!

Балкан Микс!

Най-лошата!

Пожар!

Урагани!

Мило!

Шопска салата!

Направо от десетилетка не съм слушал толкова чалга! 

 

Пропуснал си един мегахит, но той е вечен, затова си забравил, че е от 2021 💋

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Забравил си един мегахит, но той е вечен, затова си забравил, че е от 2021 💋

 

Не знам какво толкова и харесвате на тая? Мен не ме кефи и за това съм я чул веднъж само!

Ето ви истински хит:

 

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Пропуснал си един мегахит, но той е вечен, затова си забравил, че е от 2021 💋

 

Не ме кефи! Единственото, което помня от нея, е "ти лудА ли си"... Нежно е по-яка! 

преди 1 час, THE IIconic каза:

@asylum, @Lelqtian не знам защо забравихте този МЕГА Хит?

 

Тя принадлежи на Кака Кели! 

 

Току-що под балкона ми в този работен неделен ден в софийски южен квартал профуча кола, надула

Веднага спрях да работя и си я надух и аз! Абсолютна авария! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Видях някакво промо на Гласът. Е няма такъв кич като Галена. Модна икона или лидерка - дрън дрън. с някакво смешно костюмче с циците навън и обеци-полилеи, докато уж сядат съдиите да обядват лежерно. Чалгаджийка в целия смисъл.

По- добре кич, отколкото хич! :D

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-лесно е цял живот други да са ти виновни. И в личен и в професионален план е такава. След напускането пусна не много, но достатъчно песни, които публиката избра дали да оцени или не. Цура цялостно остана като по-голяма от нея и това й пречи.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DarkChild каза:

Видях някакво промо на Гласът. Е няма такъв кич като Галена. Модна икона или лидерка - дрън дрън. с някакво смешно костюмче с циците навън и обеци-полилеи, докато уж сядат съдиите да обядват лежерно. Чалгаджийка в целия смисъл.

Полилеят е запазена марка на бг фолкаджиите. Кристали и брилянти.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Willy каза:

Screenshot-20210822-155012-Instagram.jpg

Нищо не ѝ се разбира на Андреа от нейното пишене. Аман от пасивно агресивни, веднъж не продума в прав текст това момиче, все завивки и "еди кои си" "неспоменати имена".

Може ли някой да разтълкува това и да обясни в прав текст какво точно казва?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Illyria каза:

Нищо не ѝ се разбира на Андреа от нейното пишене. Аман от пасивно агресивни, веднъж не продума в прав текст това момиче, все завивки и "еди кои си" "неспоменати имена".

Може ли някой да разтълкува това и да обясни в прав текст какво точно казва?

Бащата на Цура Янева бил на сватбата и тя го "наказала" по микрофона пред всички (което няма как да е вярно, просто се прави на интересна), ама после му се извинила на масата, щото се сетила, че и тя има баща и бащите не са виновни за тъпите избори на пълнолетните си дъщерите.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Най-лесно е цял живот други да са ти виновни. И в личен и в професионален план е такава. След напускането пусна не много, но достатъчно песни, които публиката избра дали да оцени или не. Цура цялостно остана като по-голяма от нея и това й пречи.

 

Генерално погледнато, Андреа е постигнала много повече. Беше много иновативна в проектите си, нивото на звук и картина в новата ера тя първа го вдигна. Никога не съм я харесвал, но макар и бездарна, беше сензация с хитове и беше мега амбициозна. Дори болезнено на моменти, но... успя много за онова време. Цура е един темерут и бастун на сцената, няма харизма, не буди интерес у никого като личност... ако ще и най-класните проекти да е направила. Не ги е направила сама. Когато правеше яки песни с 032 и беше поп ориентирана, беше по-симпатична. После реши, че държавата е нейна.

Като цяло обаче всички са виновни, че съсипаха жанра заради комплексите си, далеч не е само Цура. Тя поне само веднъж изламтя за награда, която не беше за нея. През повечето време като типична мишка се крие.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, PHILIPP PLEIN каза:

До месец,два да не обявят Андреа за безследно изчезнала .. :whistling:

Аз ако съм на нейно място, сам ще изчезна, за да обвинят всички Цура! Ще се завърна след пет години с бронзов загар и естетични подобрения и ще лъжа, че са ме държали в плен. 

преди 41 минути, Kriminal каза:

ииИиИ принцеса та дойдееЕЕееЕЕеЕЕеЕ

Ето я!

Южните софийски квартали доста са се почалгарили. За една седмица чух Дърпай я, по обед Авария, а забравих да кажа, че в 9 тая сутрин ме събуди кола отдолу с непозната песен - шазамнах я и излезе Симона Некекса - Момиче от лед!

 

  • Haha 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...