Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

Емилия ли е виновна за всички румънци на родното черноморие?

Единствената изпълнителка, която има балкански хит и в същото време подпомага българският туризъм.

Кралица си е :phpgrin2:


 

  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, pechenko каза:

Емилия ли е виновна за всички румънци на родното черноморие?

Единствената изпълнителка, която има балкански хит и в същото време подпомага българският туризъм.

Кралица си е :phpgrin2:


 

топ хит е<3 много радва. На мен ми е в топ 5 заедно с Момиче от лед, Аномалия, Къде беше ти, и там Котка на Анелия :D Най - големия хит в дискотеките си е. Ема направо си нацели хита, ама къф е карък. Не може да се радва на пълните участия. Се нещо й се случва. 

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Опряхте пак до "Кой"... :D

Има няколко дуета които са й топ- а на конопа. Кой е най - слабия към днешна дата от трите. Този с Деса и Пей, сърце като че повече останаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Има няколко дуета които са й топ- а на конопа. Кой е най - слабия към днешна дата от трите. Този с Деса и Пей, сърце като че повече останаха.

С Деса им е хубав дуета, но "Пей сърце" ми е като предизборен клип на ДПС...и като се присетя пак за онзи митинг, на който така ентусиазирано скандираше "ДЕЕ ПЕЕ СЕ" и храната сама тръгва нагоре по хранопровода ми.

  • Like 3
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

С Деса им е хубав дуета, но "Пей сърце" ми е като предизборен клип на ДПС...и като се присетя пак за онзи митинг, на който така ентусиазирано скандираше "ДЕЕ ПЕЕ СЕ" и храната сама тръгва нагоре по хранопровода ми.

Да, така казано. Аз се стремя да не го асоциирам с ДПС. Просто си харесвам песента, иначе как да го кажем. Напълно очаквано е да скандира това, като се има предвид, че се клатеше с как се изрази майката на Христо Иванов - Меди Доган. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня когато Пепа обяви заглавието на Пиши го неуспешно и помислих че е направила кавър на този хит и бях сигурен че ще ги разбие с продължение на Лъжа е и Феномен, а то с песента на Деспина май флопна или поне не помня да е била голям хит, дори неклипираните на приятелката от същата година са с повече гледания...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Помня когато Пепа обяви заглавието на Пиши го неуспешно и помислих че е направила кавър на този хит и бях сигурен че ще ги разбие с продължение на Лъжа е и Феномен, а то с песента на Деспина май флопна или поне не помня да е била голям хит, дори неклипираните на приятелката от същата година са с повече гледания...

 

У нас беше мегахит! Но да, беше си хитаче за няколко месеца.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия гледания. Който не е поискал, той не си е купил. На Преса си беше хитче, но не колкото оригинала. 

Ариа пръска дискотеките в цялата страна всяка вечер и й пеят всичките песни, включително последната, която няма и милион. Ай, стига сте се мъчили да броите и си намерете друго занимание! Излитам с

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Стига с тия гледания. Който не е поискал, той не си е купил. На Преса си беше хитче, но не колкото оригинала. 

Ариа пръска дискотеките в цялата страна всяка вечер и й пеят всичките песни, включително последната, която няма и милион. Ай, стига сте се мъчили да броите и си намерете друго занимание! Излитам с

 

Да, това е точно така. Има куп примери с Токсичен, да не говорим за Шампион която още цепи дискотеките. Къде са другите мегахитове с куп гледания от онази година?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница вечеря в Бедрум, има охрана и не дава да я притесняват, докато се храни. Кой я тъпче тази, явно доста богат, охраната вика: "Не може да притеснявате певицата".

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Яница вечеря в Бедрум, има охрана и не дава да я притесняват, докато се храни. Кой я тъпче тази, явно доста богат, охраната вика: "Не може да притеснявате певицата".

Ми много ясно, все пак е  Императрица! А и трябва човек да е бавноразвиващ, за да ходи да досажда на  хранещ се непознат, известен или не.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Gerganafen каза:

Ми много ясно, все пак е  Императрица! А и трябва човек да е бавноразвиващ, за да ходи да досажда на  хранещ се непознат, известен или не.

Има всякакви нахалници, не им пука, че ядеш, идват и си искат снимката. 😁 Ако им откажат пък, ще кажат, че са надути. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Яница вечеря в Бедрум, има охрана и не дава да я притесняват, докато се храни. Кой я тъпче тази, явно доста богат, охраната вика: "Не може да притеснявате певицата".

Правилно! Така трябва!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...