Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 23 минути, чушка. каза:

По отношение на това кой е жури и кой с какви музикални знания разполага, мисля че не следва да са обект дори на коментар. Това предаване се излъчва по телевизия и като медия, кани най-известните имена за конкретния период в шоу бизнеса. Самата тя е имала много покани от тяхна страна и от много други предавания, това че не ги е афиширала, не означава, че не са се случили. Друг е въпросът е, че в световен мащаб, са участвали много имена, от различни сфери, дори да не са изпълнители. Нещо, което ви бяга е, че всеки един ментор има екип от музикални педагози и специалисти в сферата, журито е просто едно лице.

Тя самата е имала много покани, които не афишира и не приема, но единия път когато е приела е съвсем случайно баш видиш ли мъжо и като нялал цифра мънгизи в масирана рекламна кампания на фафли.

Фафли, които реално погледнато не съм забелязвал да имат нужда от масирана рекламна кампания, щото преливат от магазини всякви. 

И то точно по същата телевизия, където Мадам ще журира. 

Аре реално упражнете някаква мисловна дейност вкрайна сметка 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Тя самата е имала много покани, които не афишира и не приема, но единия път когато е приела е съвсем случайно баш видиш ли мъжо и като нялал цифра мънгизи в масирана рекламна кампания на фафли.

Фафли, които реално погледнато не съм забелязвал да имат нужда от масирана рекламна кампания, щото преливат от магазини всякви. 

И то точно по същата телевизия, където Мадам ще журира. 

Аре реално упражнете някаква мисловна дейност вкрайна сметка 

Ще упражня, ако го видя и от ваша страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Ще упражня, ако го видя и от ваша страна.

Хубуу, явно и касовата бележка от счетоводството на БТВ за продажбата на треньорското кресло да ти представим, няма да смениш плочата. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Гальо каза:

10М за най-големия чалга хит, след “Луда по тебе”❤️

 

Кака Гло има поне 5 по-големи - много моля.

Да не говорим за Ивана и Софи.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, GSA каза:

Кака Гло има поне 5 по-големи - много моля.

Да не говорим за Ивана и Софи.

Държа да бъдат изброенни поименно. И на базата на какво смяташ, че са по-големи. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, GSA каза:

Кака Гло има поне 5 по-големи - много моля.

Да не говорим за Ивана и Софи.

Това със сигурност не ги направи от Бг тези гледания, стига да погледнеш коментарите.

Иначе има една песен която според мен след време ще остане като по-голям хит и от Луда по тебе и това е Сен тропе. Буквално всеки я знае.

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница наистина ли ще пуска песен с таз новата - Биляниш? Ако не пусне песен с любимката ми - истинската Биби - се отказвам от нея в държавен вестник.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Яница наистина ли ще пуска песен с таз новата - Биляниш? Ако не пусне песен с любимката ми - истинската Биби - се отказвам от нея в държавен вестник.

 

Има само една песен, която харесвам на " Мене гледа, тебе вижда"! 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Има само една песен, която харесвам на " Мене гледа, тебе вижда"! 

 

Тя в първите си години всъщност правеше доста сносни неща като:

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Гальо каза:

Държа да бъдат изброенни поименно. И на базата на какво смяташ, че са по-големи. ❤️

На базата на същото, по което ти смяташ тая омръзнала на сички боза за много голям хит, минал покрай Луда по тебе :) 

Но нека ти цитирам по-именно и много по-големи хитове! 

Несъгласните - право в коша, и за да им е по-гадно - Гибо Бейби ще позлва същия кош за хореографията на следващия си хит! 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Гальо каза:

10М за най-големия чалга хит, след “Луда по тебе”❤️

 

Това е гигахит наистина, но забелязвам, че Преслава губи интерес към себе си. На участията й дори не я отразяват. Тя не се е сепнала де, не е взела да прави нещо по въпроса - бичи плейбек и се разхожда. Но идеята ми е, че този хит не кара хората да скачат вече както преди. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Това е гигахит наистина, но забелязвам, че Преслава губи интерес към себе си. На участията й дори не я отразяват. Тя не се е сепнала де, не е взела да прави нещо по въпроса - бичи плейбек и се разхожда. Но идеята ми е, че този хит не кара хората да скачат вече както преди. 

Не може вече 10+ години да ходиш на участия колкото да отбиеш номера. Балона и се спука отдавна за съжаление, хората не са толкова тъпи, колкото тя си мисли, никой с нищо не и е длъжен. Такава убийствена певица, а си погуби и талат и всичко. 
 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

10М за най-големия чалга хит, след “Луда по тебе”❤️

 

Разликата между двете песни е, че тази на Камелия няма човек, който да не я знае, докато другата е златен хит само сред чалгарите. ;) 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Danger. каза:

Разликата между двете песни е, че тази на Камелия няма човек, който да не я знае, докато другата е златен хит само сред чалгарите. ;) 

Едва ли има човек, дето да не знае “Дяволско желание”, да не говорим за “Лъжа е”. Вие вече се оляхте с принизяването на Преслава…

 

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Разликата между двете песни е, че тази на Камелия няма човек, който да не я знае, докато другата е златен хит само сред чалгарите. ;) 

Точно обратното.

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирали ли сте, че царкиня ГаленаЕдно следва фен профил на Денис Теофиков, но не и самия него? 🤭🤭 Радвам се, че лелче цени таланта, но май малко по буумърски използва социалните мрежи.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

Коментирали ли сте, че царкиня ГаленаЕдно следва фен профил на Денис Теофиков, но не и самия него? 🤭🤭 Радвам се, че лелче цени таланта, но май малко по буумърски използва социалните мрежи.

И двамата да ходят

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, omline каза:

Аз веднага мога да ви изнамеря 10-на човека 18-50 , които не знаят нито една от двете.

Никой няма да ти повярва от тук, но да, и аз имам такива. Искам да видя моят професор по математика как въобще знае някой освен Азис и то само като име. Просто пример, но повечето тук се мотаят в такива среди и им е трудно да повярват, че има хора които са се изолирали от чалга културата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Не може вече 10+ години да ходиш на участия колкото да отбиеш номера. Балона и се спука отдавна за съжаление, хората не са толкова тъпи, колкото тя си мисли, никой с нищо не и е длъжен. Такава убийствена певица, а си погуби и талат и всичко. 
 

Е как да кажа, че не си права скъпа като се е пуснала по течението и отбива номера. Доста е грозно и непрофесионално. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...