Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

Като най-обектевният потребител във форума, искам да кажа, че на мен "Тръпката" не ми харесва, но не мога да отрека, че има супер прием, а в Култ, когато имаха общо участие, се знаеше от всеки. Нещо, което не може да видим при "Горчиви истини". 

Нито Лидия, нито Преслава е качвала стори с тази песен, понеже и двете знаят, че е най-големият флоп за годината.

Не виждам защо изливате омразата си към Галена, възможно е да не ви допада, но поне бъдете реалисти. И признавайте успехите й, както ние правим с всеки друг.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@чушка. Чушле, искаш ли да бръкнем в архива и да извадим цитати от деня, в който излезе това дуетче? Щото тогава от всички дето сте с Галена на профилите струеше една надъханост и надменност, от която 10-на дни по-късно няма и помен.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

@чушка. Чушле, искаш ли да бръкнем в архива и да извадим цитати от деня, в който излезе това дуетче? Щото тогава от всички дето сте с Галена на профилите струеше една надъханост и надменност, от която 10-на дни по-късно няма и помен.

Извади да видим. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Извади да видим. 

image.png.c531a2b3ffd01dfa37133fa7f91026e8.png

От твоитe (опа - не е твой но е на съратника ти - вземете ги сменете поне да са от различни клипове тези аватари) този изнамерих. Как е?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Поправено!

Няма значение гледанията от къде са, има ли ги? Има ги! Тука се събират гледания от 5 клипа на Галена (официален, топик, аудио, лирик, ремикс) , а няма да бройме реални гледания от официален клип? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Каквото искаш търси, Галена пак ще е най-голямата в чалгата.

По-добре си пести плюнченето щото бая работа ще имаш по форумите тая есен. :1000(29):

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

image.png.c531a2b3ffd01dfa37133fa7f91026e8.png

От твоитe (опа - не е твой но е на съратника ти - вземете ги сменете поне да са от различни клипове тези аватари) този изнамерих. Как е?

Е тук къде се говори конкретно за дуета? Да е написал, че “Тръпката” е топа и хита на лятото? Противоречиш си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Няма значение гледанията от къде са, има ли ги? Има ги! Тука се събират гледания от 5 клипа на Галена (официален, топик, аудио, лирик, ремикс) , а няма да бройме реални гледания от официален клип? 

 

Едно е да събираш гледания от официални клипове,топик и лирик,друго е да събираш чуждестранни гледания. То принципно и да си затворим очите за това,16 милиона изобщо не са много за песен предназназначена и за Румъния.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Е тук къде се говори конкретно за дуета? Да е написал, че “Тръпката” е топа и хита на лятото? Противоречиш си. 

Не мож са измъкнеш с процедурни хватки, защото контекста е точно нейната песен.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Едно е да събираш гледания от официални клипове,топик и лирик,друго е да събираш чуждестранни гледания. То принципно и да си затворим очите за това,16 милиона изобщо не са много за песен предназназначена и за Румъния.

Като песен на чалгарка, добре е, доста даже. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.08.2021 г. от 15:32, Danger. каза:

Най-различното и свежо парче за лято 2021, не го спирам. :happyppl:

Доста хора обаче не го възприеха като песен, а като реклама…

@Danger. Още да търся ли?

От 7.08.2021 г. от 20:02, чушка. каза:

То и да създаде, няма да бъдат успешни. Там е тънката разлика. Дори да е колаборация, самостоятелна, при Галена всичко е хит. Разбра ли сега, ако не си, прочети го повторно, пък може да вникнеш.

 

От 7.08.2021 г. от 4:21, Willy каза:

Амиии...терминатор!

Remini20210807031953093.jpg

 

От 5.08.2021 г. от 18:41, Danger. каза:

Топ!

Галена е нямала толкова силна година от 2015!

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Не мож са измъкнеш с процедурни хватки, защото контекста е точно нейната песен.

Коте, остави ме да си пия виното, не ми се занимава с глупости.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Флоп е пайнерското лято, не Тръпката. За последните 3 месеца имат само един Емрах и нищо друго. Даже и той не е нещо особено с 5М за 2 месеца, но ги направи с задържане. Други външни песни като Горчиви истини, Вендета, Твоята жена, Искаш да се напиеш, дуета на Софка и Устата, Рана и много други също ще бъдат минати за нула време и излиза че от юни насам само Турболенция и Ти не си за мен ще са по-успешни, така че за какъв флоп говорим, да питам пак?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

И къде е лъжата във всичките тези постове? :D

Лъжата оставям на вас да я търсите,  10 дена по-късно, когато трезвението вече настъпва, няма нужда от повече обяснения. Просто ми се ще мааалко по-смирено следващия път....наистина няма да е зле малко по-смирено да го раздавате, защото сами направихте разликата между тогавашните си впечатления и отлежалите поне седмица....

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, omline каза:

@Danger. Още да търся ли?

 

 

 

Да, потърси, защото до момента не съм видял от теб скрийншот където да бутаме/предричаме, че този дует ще е огромен хит. ;) 

На мен песента и видеото ми харесват много и не ме вълнува за мнението на другите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Да, потърси, защото до момента не съм видял от теб скрийншот където да бутаме/предричаме, че този дует ще е огромен хит. ;) 

 

преди 1 час, omline каза:

Чушле, искаш ли да бръкнем в архива и да извадим цитати от деня, в който излезе това дуетче? Щото тогава от всички дето сте с Галена на профилите струеше една надъханост и надменност, от която 10-на дни по-късно няма и помен.

Не се дръжте като току що пръднали, чудесно разбрахте какво ви говоря. Дал съм ви го като цитати да си проследите психозата от извора й - ако държиш да е на скрийншот ще ти пратя, няма проблем.

 

преди 9 минути, Danger. каза:

На мен песента и видеото ми харесват много и не ме вълнува за мнението на другите. 

А това го бутай за истина пред арменското духовенство.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема е, че е досадно с Галена. Беше досадно като я анатемосваха след като други бяха бая над нея, та се наложи Стораров кючек да се вади за хит щото тя други големи нямаше тогава. После беше досадно как се смееха на Добре ли си, която апропо също няма много гледания от БГ ама тук се бута за топ 3 на хитовете на годината като НЕ Е. Топ 5 е. Но и тогава беше досадно унижаването на въпросната. Сега е хипер досадно непрекъснатото й бутане. Да, има хитови песни женицата, да има яка продукция, да няма талант, да има як екип, да купи си място в националната телевизия, защото няма кой да я покани. Къде някой отрича тези неща?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

да купи си място в националната телевизия, защото няма кой да я покани. Къде някой отрича тези неща?

Това го повтори още 100 пъти и може и да стане истина. 

Доказателства имаш ли? Защото самата Галена в ефира им каза че няколко пъти им е отказвала, преди най-накрая да приеме и нямаше никаква реакция от бтв, така че оставаш с празни приказки мила.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...