Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Гальо каза:

Последната самостоятелна на Емилия е “Само тебе искам” от 2018, наложи се да отворя ютуб да проверя, че то тази песен си е флоп голям. Преди това е “Само мой?” от 2017, без спомен съм как звучи даже. И остава последния и самостоятелен хит “Специално за всяка” от 2016г. 

Tри години - да. 2019 държи топ хитовете на годината с Теофика. 2020 има Джале и некви флопчета и сега има само Турболенция, която е по - голям хит от всички други накуп. Като цяло тази година има 1 песен, другите имат по няколко. Това имам предвид. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Последната самостоятелна на Емилия е “Само тебе искам” от 2018, наложи се да отворя ютуб да проверя, че то тази песен си е флоп голям. Преди това е “Само мой?” от 2017, без спомен съм как звучи даже. И остава последния и самостоятелен хит “Специално за всяка” от 2016г. 

Има и други соло флопове. Баладата от лято 2018 също не стана хит, но там ситуацията е различна. Дуетни флопове като тези с Фики и гърка също има. Общо взето Счети в последните години е или тотален хит или страшен флоп - няма средно.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Има и други соло флопове. Баладата от лято 2018 също не стана хит, но там ситуацията е различна. Дуетни флопове като тези с Фики и гърка също има. Общо взето Счети в последните години е или тотален хит или страшен флоп - няма средно.

 

Така е. Аз не харесвам Ема Бокса, но кариерата й никога не е била в по - голям пик от сега. И ако някой мисли иначе, нека пусне някое от турнетата преди лягане. Тъкмо ще заспи по - лесно като хората онези години там. WTF спорим, Емилия най - накрая е слушана от повече от няколко печки. 

Анелия, Галена, Преслава я правеха смешна със ВСЯКА песен. Сега е обратното, тя ако нацели хит им сере в устите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Така е. Аз не харесвам Ема Бокса, но кариерата й никога не е била в по - голям пик от сега. И ако някой мисли иначе, нека пусне някое от турнетата преди лягане. Тъкмо ще заспи по - лесно като хората онези години там. WTF спорим, Емилия най - накрая е слушана от повече от няколко печки. 

Анелия, Галена, Преслава я правеха смешна със ВСЯКА песен. Сега е обратното, тя ако нацели хит им сере в устите. 

Не мисля, че е в някакъв пик, защото самия и образ и самата тя не е интересна на никого. Успеха на Турболенция, колкото и да се правим, далеч не се дължи на Емилия. Джале по същия начин. Дуетите с Теофиков, окей, там са си в нейн стил, по-лирични и мога да се съглася, че просто и отиват песните и тя има вина за успеха. Но мога още сега да се обзаложа, че следващата и песен, ако е самостоятелна разбира се, няма да мине и 250К първия ден.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Не мисля, че е в някакъв пик, защото самия и образ и самата тя не е интересна на никого. Успеха на Турболенция, колкото и да се правим, далеч не се дължи на Емилия. Джале по същия начин. Дуетите с Теофиков, окей, там са си в нейн стил, по-лирични и мога да се съглася, че просто и отиват песните и тя има вина за успеха. Но мога още сега да се обзаложа, че следващата и песен, ако е самостоятелна разбира се, няма да мине и 250К първия ден.

Трябва да уточним какво разбираме под успех. Участията й бяха пълни колкото тези на Галена, бяха много и хората се кефеха. Следователно успеха може да не се дължи на нея, но си е там и тя се възползва от това. 

За слеващата песен ако нацели мегахит като Ако бях от гадните със сегашните ресурси може и да пръсне. Истината е, че Емилия ползва формулата на Галена, но е талантлива, което е плюс. Не знам дали е в апогей, но се върти в клубовете сериозно. Повече от Анелия и Преса, и може би една идея по - малко от Галоша. Но пък е със по - голям хит от последната. 

В смисъл в този контекст си е успешна и си има пик. Мислиш ли, че без тези проекти Ема щеше да е на това ниво?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Трябва да уточним какво разбираме под успех. Участията й бяха пълни колкото тези на Галена, бяха много и хората се кефеха. Следователно успеха може да не се дължи на нея, но си е там и тя се възползва от това. 

За слеващата песен ако нацели мегахит като Ако бях от гадните със сегашните ресурси може и да пръсне. Истината е, че Емилия ползва формулата на Галена, но е талантлива, което е плюс. Не знам дали е в апогей, но се върти в клубовете сериозно. Повече от Анелия и Преса, и може би една идея по - малко от Галоша. Но пък е със по - голям хит от последната. 

В смисъл в този контекст си е успешна и си има пик. Мислиш ли, че без тези проекти Ема щеше да е на това ниво?

Какви участия има Емилия и за каква пълнотта говорим? Никога не съм попадал на видео от нейно участие, нито пък съм попадал на някое стори? А с какво се върти в клубовете вече е мистерия за мен - Тръгвай си и Турболенция, аз друго на Емилия не съм чувал

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Това предаване как още съществува? Сега с новите треньори имат шанс да се реанимират де, заради Галена и Дара, иначе мъжката част доста им куца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

Какви участия има Емилия и за каква пълнотта говорим? Никога не съм попадал на видео от нейно участие, нито пък съм попадал на някое стори? А с какво се върти в клубовете вече е мистерия за мен - Тръгвай си и Турболенция, аз друго на Емилия не съм чувал

Акула? То това стига. Преслава се върти само с пиян. Анелия и тя само с Котка. Но това е без значение. Отделно се стараеше, преди да спре участията си, беше поканила Алекс Жеков и балета му - тренираха танца. Имаше концепция и искаше да създаде настроение. За мен Емилия е много подценявана тук. Когато Галена, Анелия и Преслава се въртят със стари песни това е задържане. А и както казах само турболенция стига да я въртят. Като е едно парче, ама да е най. - доброто :)

И другото, ако вас ви поканят в проекти които са топ и са сигурно бинго и вие няма да откажете. Затова ми е странен хейта.

Това което искам да кажа е, че песните на Ема са кулминацията на вечерта. Ако някой ми беше казал това преди дуетите, щях да му се смея до утре. 
 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

Цуци не е ли бременна, или дуета с Менти е правен преди? 

Може и да е преди това. А може и да не го пуска скоро. Все пак клипът на "Бой, бой" е от 2018-та, а го пусна чак тази година 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, stereoto_ каза:

 

Мелинда Хари? Да си беше написала всичките имена. Талантива е, знам я още от "Гласът", ама няма никаква идея какво прави. Тази песен ми напомня на някоя, но не се сещам коя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Борето е в дома на Коце и то в басейна му. 

Пак тамън, като не е в леглото му. Макар че ти след Рики имаш опит с такива новини.

  • Thanks 1
  • Haha 7
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BobiTo каза:

Болна, ама следиш Константин и Борис Дали, значи нищо ти няма. 

А какво да правя по цял ден в болницата освен да лежа, да гледам Тв и да съм с телефона?

Изследванията минаха, разговорите с близките хора също. Даже откачам в тая стая . 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

А какво да правя по цял ден в болницата освен да лежа, да гледам Тв и да съм с телефона?

Изследванията минаха, разговорите с близките хора също. Даже откачам в тая стая . 

Викни фризьорката да те боядиса и да обиждате косата на Шакира. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Така е. Аз не харесвам Ема Бокса, но кариерата й никога не е била в по - голям пик от сега. И ако някой мисли иначе, нека пусне някое от турнетата преди лягане. Тъкмо ще заспи по - лесно като хората онези години там. WTF спорим, Емилия най - накрая е слушана от повече от няколко печки. 

Анелия, Галена, Преслава я правеха смешна със ВСЯКА песен. Сега е обратното, тя ако нацели хит им сере в устите. 

Моля? Точно така - пуснете си Турнетата от 2005,6,7 да видите как Ема мачка стадионите и всичко живо пее като обезумяло песните и. А сега се принизява да прави простотии само и само да я завъртят 2 пъти в дискотеката. Айде нема нужда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, GSA каза:

Моля? Точно така - пуснете си Турнетата от 2005,6,7 да видите как Ема мачка стадионите и всичко живо пее като обезумяло песните и. А сега се принизява да прави простотии само и само да я завъртят 2 пъти в дискотеката. Айде нема нужда. 

Скъпа, явно сме гледали различни турнета. Емилия винаги беше около дъното. Поне можем да я поздравим, че беше консистентна. Иначе те и пееха песните, но минаваше вяло. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...