Jump to content



Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 часа , WindWalkerMonk каза:

И аз смятам, че Криско ни е под нивото доста. Айде Галя свирката е ясна, ма и ние с тебе ше се прежалим, щото е известен и некъф що годе готин. Ма требе да направи още тяло. Много е провиснал. 

Кой е Криско? Включително цяло Габрово каза как Ванчето е по-известна от него :) 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Maйка ми днес ми каза,че ще ходи на Ивана утре с една приятелка. Ама много скъпи били билетите вика- по 25 лв. 

Ти даде 20 лв за цеде на онова пиянде Миро, 25 за Ванча пъ как ги сметна за много скъпо. Или са скъпи според майка ти? 

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Зайке, зайке, колко си заблудена.. Вместо да даваш по 20 лв. вход за дискотека, може да идеш на концерт в летния театър. Баси... 

Заблудения в тоя случай си ти - за Наркобоса със старата фотосесия ша даде и 50 лв в летния тятър и ще избяга от работа даже ;)  Виж ако дойде Рики - ша са разпори и бъбрек да си искара само и само да влезне, там таван няма. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Ами не. Една нейна приятелка е взела билети и майка ми понеже е в отпуска ще отиде. А, когато е концерта или изобщо концерти в Летния театър аз винаги съм на работа. Мисли, преди да пишеш. 

Добре мило, другия път ще мисля и ще се промъкна нощес в заведението ви за да открадна графика и да видя кога Таня Узунова е на работа. :Vishenka_05:Пожелавам ти мъж богаташ, който да може да си позволи 25 лв. за концерт, че и романтична вечеря и после на Коцето. ❤️ (като разбира се въпросния паралия ще чака в колата пред дискотеката - няма да ви разваля работата с Коце, я!) Или поне щедра приятелка, с каквато се е уредила майка ти. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Добре мило, другия път ще мисля и ще се промъкна нощес в заведението ви за да открадна графика и да видя кога Таня Узунова е на работа. :Vishenka_05:Пожелавам ти мъж богаташ, който да може да си позволи 25 лв. за концерт, че и романтична вечеря и после на Коцето. ❤️ (като разбира се въпросния паралия ще чака в колата пред дискотеката, няма да ви разваля работата с Коце, я!) Или поне щедра приятелка, с каквато се е уредила майка ти. ;)

А ако следеше редовно Зайка мания, нямаше да има нужда да караш нощна смяна в кръчмата да търсиш графика :)

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Добре мило, другия път ще мисля и ще се промъкна нощес в заведението ви за да открадна графика и да видя кога Таня Узунова е на работа. :Vishenka_05:Пожелавам ти мъж богаташ, който да може да си позволи 25 лв. за концерт, че и романтична вечеря и после на Коцето. ❤️ (като разбира се въпросния паралия ще чака в колата пред дискотеката - няма да ви разваля работата с Коце, я!) Или поне щедра приятелка, с каквато се е уредила майка ти. ;)

Ма направо Коци. Е колко му е. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

А ако следеше редовно Зайка мания, нямаше да има нужда да караш нощна смяна в кръчмата да търсиш графика :)

 

 

Не съм виновен, тя нарочно дава половинчата информация, за да има мистерия около образа й и над какво да размишляваме ние феновете.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Южните софийски квартали временно замениха Тоти с 

Току-що профуча кола, надула хита! Не очаквах толкова бързо да го открият. Тук все още гърмят А ти си марка, Моето момче, Джанъм, джанъм и други класики. 

 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , BobiTo каза:

На концерти се пее, не се пият шотове и да се играе кючек, как да го направи? 🙄

Спокойно, никой не ви кара да присъствате! За разлика от много други, Галена си пее всеки ден на живо по участията. 
Един концерт не е нужно да е само 3 часа пеене на живо. Спокойно може да си раздели концерта на три части. Един микс с бързите парчета на плейбек с ефектно шоу и добра хореография в едната част. Другата част на живо с бенд на по-бавните и подходящи за бенд  песни. А третата част да я направи с гост- изпълнители - дуетните си партньори.  

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Южните софийски квартали временно замениха Тоти с 

Току-що профуча кола, надула хита! Не очаквах толкова бързо да го открият. Тук все още гърмят А ти си марка, Моето момче, Джанъм, джанъм и други класики. 

 

Южните софийски квартали много изненадващо и скандално са решили да свалят нивото до ефтини клонинги на кралицата Елза! 

https://www.vbox7.com/play:1fec493b

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Южните софийски квартали много изненадващо и скандално са решили да свалят нивото до ефтини клонинги на кралицата Елза! 

https://www.vbox7.com/play:1fec493b

И аз не очаквах, честно казано, но се примирявам със съдбата сси на живущ тука. 

https://www.youtube.com/results?search_query=sani+karay

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petya1 каза:

Спокойно, никой не ви кара да присъствате! За разлика от много други, Галена си пее всеки ден на живо по участията. 
Един концерт не е нужно да е само 3 часа пеене на живо. Спокойно може да си раздели концерта на три части. Един микс с бързите парчета на плейбек с ефектно шоу и добра хореография в едната част. Другата част на живо с бенд на по-бавните и подходящи за бенд  песни. А третата част да я направи с гост- изпълнители - дуетните си партньори.  

Със все по увеличаващата се бройка на дуетните и партньори, спокойно може да разпределим 3 часовия концерт така -

първа част - 30 мин плейбек микс, Галена върти гюбеци докато набива шотове

следваща част - 15 минути бенда се позиционира на сцената , 15 слизат, стига им толкова, Галена върти гюбеци докато набива шотове

още по следваща част - час и 15 минути  Криско и Меди дует парад, Галена върти гюбеци докато набива шотове

последна част - 45 минути закрива Ванчето разбирасе Великова, щото нали, хората искат да чуят истински  гърмежи, Галена върти гюбеци докато набива шотове

съвсем последна част - на бис излизат Ванчето и Хабиби, Галена върти гюбеци докато набива шотове

най-последна част - дъ уан енд онли Клеа забива Шефа и Шефката 

Тъй като искаме да отсеем малко публиката и на тия дето 25 лв им се виждат много като наша Зайка, спокойно може да почнем от 50 лв билетити и да стигнем до специални ВИП пакети включващи близалка и "QSHA BEIBI" тениска с афтограф от Ванчето

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , petya1 каза:

Спокойно, никой не ви кара да присъствате! За разлика от много други, Галена си пее всеки ден на живо по участията. 
Един концерт не е нужно да е само 3 часа пеене на живо. Спокойно може да си раздели концерта на три части. Един микс с бързите парчета на плейбек с ефектно шоу и добра хореография в едната част. Другата част на живо с бенд на по-бавните и подходящи за бенд  песни. А третата част да я направи с гост- изпълнители - дуетните си партньори.  

Дуетната част трябва да е най-дълга, че тя пуска по 5 дуета всяка година. 😁   Иначе баладите да пее на живо, бързите на плейбек, що за мъчение? Ти ще искаш и интервю да даде. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Дуетната част трябва да е най-дълга, че тя пуска по 5 дуета всяка година. 

Очакваме ли четвъртият хит за тази година на най-успешната изпълнителка в България за последното десетилетие? 

 

  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Очакваме ли четвъртият хит за тази година на най-успешната изпълнителка в България за последното десетилетие? 

 

Преслава има само две песни тази година, 2 накуп ли ще пуска?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Очакваме ли четвъртият хит за тази година на най-успешната изпълнителка в България за последното десетилетие? 

 

Най-успешната изпълнителка за последното десетилетие отдавна е пуснала повече от 4 песни тази година ;) Като свърши с отпуската ще пусне и още 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Само Зайка е вечна и неостаряваща! :laughing:


@zai4eto82

Не я закачай, че спи след среднощен виртуален секс с Коцко. Ти като си айляк, си ходи по-концерти...

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Преслава има само две песни тази година, 2 накуп ли ще пуска?

Не коментирам изпълнители, които вече са на ниво Алфа. :bleh:

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Не я закачай, че спи след среднощен виртуален секс с Коцко. Ти като си айляк, си ходи по-концерти...

Да, върти тавите из мифката от няколко часа вече. Все пак и знаем графика. 

преди 2 минути, Danger. каза:

Не коментирам изпълнители, които вече са на ниво Алфа. :bleh:

Което е сравнително добре всъщност за новопропяли инфлуенцърки. Можеше и по-зле - примерно ниво Кокошарникофишъл ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип Зайка ми е супер скучна и не я коментирам, но ми е странно как се кефи, когато входа на Константин в някоя дупка е 20 лева (той е нейната голяма звезда, трябва да е скъп входа все пак), и в същото време е в шок как билета за концерт на Ивана, където със сигурност ще чуеш истинска музика и песни е цели 25 лева.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

Съгласен съм с теб - не са само на Преслава със сигурност. То е на всякъде вече. 

За жалост, да.

Поздравявам теб, мен и всички неконзумиращи опиати със тематичния хитов хит:

 

  • Love 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...