Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , GSA каза:

Всеки с мнението си - аз наркотици не употребявам. За вас ако това е нормата и признак за гордост като отидеш на дискотека, за мен не е. 

 

Аз да съм казал, че ги употребявам? Във живота си никога не съм дори опитал нито един наркотик, нямах предвид, че еди кой си трябва да се "гордее" с това, че се друса. Казах, че и преди беше така, че ти изкара едва ли не Преслава първата и единствената на чии участия идват наркомани

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, zai4eto82 каза:

Maйка ми днес ми каза,че ще ходи на Ивана утре с една приятелка. Ама много скъпи били билетите вика- по 25 лв. 

Какво означава "скъпи билети" ? Подкрепяйте концертнатра дейност, а не само да мрънкате, че няма. 

  • Like 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Kriminal каза:

Аз да съм казал, че ги употребявам? Във живота си никога не съм дори опитал нито един наркотик, нямах предвид, че еди кой си трябва да се "гордее" с това, че се друса. Казах, че и преди беше така, че ти изкара едва ли не Преслава първата и единствената на чии участия идват наркомани

Съгласен съм с теб - не са само на Преслава със сигурност. То е на всякъде вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Подкрепяй си ти. Аз отивам да спа пак, че съм изтощема. Който е айляк да подкрепя. 

Зайке, зайке, колко си заблудена.. Вместо да даваш по 20 лв. вход за дискотека, може да идеш на концерт в летния театър. Баси... 

  • Like 5
  • Sad 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в рамките на година има 3 общи проекта с Меди и 3 с Криско. Не знам как после това се нарича разнообразие, но са крайно досадни колабирации вече. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Maйка ми днес ми каза,че ще ходи на Ивана утре с една приятелка. Ама много скъпи били билетите вика- по 25 лв. 

То като че ли като платиш вход + питиета в наркотеката не даваш пак двайсетина лева. А и ако наистина й беше скъпо на майка ти, нямаше изобщо да отиде. Май нарочно ти го е казала по този начин, за да не им се натресеш.:3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Гальо каза:

Галена в рамките на година има 3 общи проекта с Меди и 3 с Криско. Не знам как после това се нарича разнообразие, но са крайно досадни колабирации вече. 

Красиви лъжи е различна от Кавала кючек, която е различна от Къде беше ти, която е различна от Скандал. Нито една от 4те песни не прилича на която и да е друга от тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Красиви лъжи е различна от Кавала кючек, която е различна от Къде беше ти, която е различна от Скандал. Нито една от 4те песни не прилича на която и да е друга от тях.

Не е до това, а до самата концепция да врътнеш 6 общи песни с 2ма човека в рамките на точно година. Той Криско скоро ще иска дуетен албум да издават

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Willy каза:

Покажи й скрийна да види какъв човек е последвала. хд много просто парче си е емата.

Мислиш ли че ще има някакъв ефект в предвид с коя записа дует последно? Същата, която включи нацистка символика в клип, плюеше мерките, разпространяваше конспирации и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Мислиш ли че ще има някакъв ефект в предвид с коя записа дует последно? Същата, която включи нацистка символика в клип, плюеше мерките, разпространяваше конспирации и тн.

За Емануела ли става въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като привърженик на Галена и аз съм против да прави толкова много колаборации. Не знам дали преди е имала период, в който една самостоятелна песен да е заобиколена от 7 дуета или участия в песни на други. Когато Анелия и Десислава не можеха да отказват ги наричаха дуетни певици, беквокалистки, изкарваха ги откачили и т.н. Явно след 35 им става нещо на всички. :D

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

 

Лидия не разбира нищо, отнеси забележките си към нейната мадам. Галин ще пометне сега с новия задаващ се локдаун. А Емануела може да започне масови убийства.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:

На мен дуетите цялостно са ми досадни. Колкото по-малко, толкова по-добре.

Яко е чат-пат да се правят колаборации, но да е премерено. И в световен мащаб става голямо преекспониране, когато един изпълнител реши да участва в 10 дуета и feat-а за отрицателно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

То като че ли като платиш вход + питиета в наркотеката не даваш пак двайсетина лева. А и ако наистина й беше скъпо на майка ти, нямаше изобщо да отиде. Май нарочно ти го е казала по този начин, за да не им се натресеш.:3fdb8960598fa63e:

Ами не. Една нейна приятелка е взела билети и майка ми понеже е в отпуска ще отиде. А, когато е концерта или изобщо концерти в Летния театър аз винаги съм на работа. Мисли, преди да пишеш. 

  • Haha 2
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Лидия не разбира нищо, отнеси забележките си към нейната мадам. Галин ще пометне сега с новия задаващ се локдаун. А Емануела може да започне масови убийства.

На Ема много й отива да е серийна убийца - пълна психопатка. 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...