Jump to content



Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Kriminal каза:

ех когато Райна имаше участия само от манастирите и църквите идваха! особено оня път като пееше Нежна полиция пред църквата

Друго не можеш да измислиш и пак Райна ти е в устата. Изразих мнение и позиция, с които всъщност се гордея. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Друго не можеш да измислиш и пак Райна ти е в устата. Изразих мнение и позиция, с които всъщност се гордея. 

Феновете на Райна пият само 

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Друго не можеш да измислиш и пак Райна ти е в устата. Изразих мнение и позиция, с които всъщност се гордея. 

е и да не е Райна ще е Глория, Ивана, Весела, Тъжна, Сърдита... все същото, минаха и заминаха всте. аз съм 02, не ги знам тия остарели лелки без актуални хитове.

  • Haha 4
  • Love 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

е и да не е Райна ще е Глория, Ивана, Весела, Тъжна, Сърдита... все същото, минаха и заминаха всте. аз съм 02, не ги знам тия остарели лелки без актуални хитове.

Отива ти да надуеш този хит СЕГА!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Отива ти да надуеш този хит СЕГА!

 

ми тва не е зле! музиката е яка ама гласът ѝ куца...

Напомни ми на:

 

  • Wow 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

ми тва не е зле! музиката е яка ама гласът ѝ куца...

Напомни ми на:

 

Щом не оценяваш този славей, мога само да ти пожелая

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kriminal е прав. Каквато и да е Преслава е все още актуална, макар да е почнала леко по пътеката от която ГИК махат. Тая година се усеща, но пак предлага продукция дето се пуска (леглото). Не виждам защо трябва да обяснявам това. Същите тези дрогирани хора ходят и на Коцака, и на Аня, и на Галена, и на ГЛОРИЯ когато я поканят веднъж годишно заедно с Ивана. Хайде за тях само 30% от тях ходят, затва и не ги канят никъде. Не, сега извън шегата, Глора беше във Варна преди 3/4 години и пак си се трескаха и шмъркаха в кенефите. Ако е на морето на ВСЯКА са почти едни и същи хора. 

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Kriminal каза:

е и да не е Райна ще е Глория, Ивана, Весела, Тъжна, Сърдита... все същото, минаха и заминаха всте. аз съм 02, не ги знам тия остарели лелки без актуални хитове.

Всеки с мнението си - аз наркотици не употребявам. За вас ако това е нормата и признак за гордост като отидеш на дискотека, за мен не е. 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Всеки с мнението си - аз наркотици не употребявам. За вас ако това е нормата и признак за гордост като отидеш на дискотека, за мен не е. 

 

Твоят порок е друг, кака! ❤️ 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Криско няма ли други певици, които да му поддържат умрялата кариера? 

Преди 5 години, когато Галена издаде песен от Криско, тук се лееха суперлативи как Криско е склонил да направи парче за чалга звезда. Днес всички единодушно сме на мнение, че на Галена й е под нивото да пее с него.

Да, Криско е много по-зле откъм кариера в момента, но това показва, че и Галена напредна много в последните години 2-3-4 години - а не e номер 1 от 10, както твърдите ;)

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Преди 5 години, когато Галена издаде песен от Криско, тук се лееха суперлативи как Криско е склонил да направи парче за чалга звезда. Днес всички единодушно сме на мнение, че на Галена й е под нивото да пее с Криско.

Да, Криско е много по-зле откъм кариера в момента, но това показва, че и Галена напредна много в последните години 2-3-4 години - а не e номер 1 от 10, както твърдите ;)

И аз смятам, че Криско ни е под нивото доста. Айде Галя свирката е ясна, ма и ние с тебе ше се прежалим, щото е известен и некъф що годе готин. Ма требе да направи още тяло. Много е провиснал. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Преди 5 години, когато Галена издаде песен от Криско, тук се лееха суперлативи как Криско е склонил да направи парче за чалга звезда. Днес всички единодушно сме на мнение, че на Галена й е под нивото да пее с него.

Да, Криско е много по-зле откъм кариера в момента, но това показва, че и Галена напредна много в последните години 2-3-4 години - а не e номер 1 от 10, както твърдите ;)

Не, просто през 2016 Криско беше на същото ниво, даже имаше и лек пробив в балканските страни. Сега е един балон, затова и последните му 3 соло песни са с 2М.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Време е да се разкършите, бе!

 

Кавърдисала е Ерик Далъ ... кралица.
---
Цял ден надувам хита на Айвии ...   ... страшно зариби ... чалгарската Карди Би

Сейм Вайб:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Olay каза:

Кавърдисала е Ерик Далъ ... кралица.
---
Цял ден надувам хита на Айвии ...   ... страшно зариби ... чалгарската Карди Би

Сейм Вайб:

 

Накъде без Ерик Далъ!

Супер е Айви!

И линкът ти е супер! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Утре като някой ми каже “Я пусни новата песен на Галена” ще отговоря с “Коя от всички??”

 

Ще пратя при Тамара, при Сара и при Мара да дърпаш, дърпай, дърпай, дърпай! 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Ще пратя при Тамара, при Сара и при Мара да дърпаш, дърпай, дърпай, дърпай! 

 

Аз мислех че пее за някакви егзотични растения, ако ме разбираш.

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...