Jump to content



Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Хахаха пак ли дует? Не и се получи ли с последните песни незнам , но бълва продукция като луда 🤣🤣

Е нека е продуктивна няма лошо, особено ако пак е различна от последните й песни.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Хахаха пак ли дует? Не и се получи ли с последните песни незнам , но бълва продукция като луда 🤣🤣

За жалост на Преслава нещо не й се получава през последните години, а съм й фенка..

На Галена последните 2 песни определено са топ, като последната й е сред хитовете на лятото :)

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

@BobiTo ана ще пуска песен с Живко, докато аз и не само, още чакаме подобен брутал. Явно е време изцяло да се откажа от тази жена!

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

@BobiTo ана ще пуска песен с Живко, докато аз и не само, още чакаме подобен брутал. Явно е време изцяло да се откажа от тази жена!

 

Галя ще пуска с Криско, което също вече е ужасно... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Бях чувал за този дует, но не ми се искаше да повярвам, че е истина. Неподходящ момент Галена пак да издава с Криско.

Дано да е поп-фолк,а не кючек :(

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Галя ще пуска с Криско, което също вече е ужасно... 

Кавала е ужасна, освен визията на Галс, но Красиви лъжи много ми харесваше, супер лятна и свежа. И все пак говорим за 15 милионни хитове за година, а Анчелис ще продължава да потъва ако пусне с Живко.

  • Like 4
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Кавала е ужасна, освен визията на Галс, но Красиви лъжи много ми харесваше, супер лятна и свежа. И все пак говорим за 15 милионни хитове за година, а Анчелис ще продължава да потъва ако пусне с Живко.

"Красиви лъжи" ми харесва, да, като песен е много лятна, приятна, видеото много яко, ама от Кавала ми се повръща. Колко зле обаче трябва да си, да имаш топ хит от преди 2-3 седмици и да пускаш дует с Криско?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, FikLena каза:

Дано да е поп-фолк,а не кючек :(

Вече имаме два комерса от тях, ще е интересно да направят нещо съвсем различно (да, знам, че няма шанс за това :D ). Криско още от участията си в Капките показа, че може да се изявява добре в различни жанрове, а Галена след три успешни песни за годината може да си позволи някой експеримент точно като за преди Гласът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

200к за 24 часа, не е зле като за "флоп".

 

Постоянно спамеха в инста преди да излезе и обещаваха че ще си "заслужава". Емануела дори и през 2017 правеше по 300к за ден, слабо е за нея, но все по-зле ще става в следващите дни, очаквам тотално да забие.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Постоянно спамеха в инста преди да излезе и обещаваха че ще си "заслужава". Емануела дори и през 2017 правеше по 300к за ден, слабо е за нея, но все по-зле ще става в следващите дни, очаквам тотално да забие.

Тя нещо заби последните 2-3 години, последно тотален хит й беше дуета с Джордан, защо така? Иначе за дуета на Анелия с Живко, принципно с него правят все хитове. Елена на времето с "Тук и сега", Анелия с "Шампион", а да не забравяме, че и твойта има хит с него. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луда ли е Галена да пусна дует с Кристо след такъв пресен самостоятелен хит?! Въобще не трябва да издава нищо в следващите месеци. Тая година няма стигане и без това. 
Да си състредоточи енергията и хъса в създаването на албум и концерт, които може да промотира в “Гласът на България” .
Егати възможността й се отдава в национален ефир да може да представи някой различен и вдигащ летвата експеримент, концерт,албум и нашата да не се възползва. Като концепция за проекти няма равна, но е направила достатъчно хитове, за да може вече да гони друга концепция в кариерата си, която да я вдигне на друго ниво. Никакво оправдание да не съм чула за това,че ни лишава от албуми и концерти!! Ако не можеше да направи хубав концерт, да не ме е яд. Обаче може и другото е само оправдания! 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, petya1 каза:

Луда ли е Галена да пусна дует с Кристо след такъв пресен самостоятелен хит?! Въобще не трябва да издава нищо в следващите месеци. Тая година няма стигане и без това. 
Да си състредоточи енергията и хъса в създаването на албум и концерт, които може да промотира в “Гласът на България” .
Егати възможността й се отдава в национален ефир да може да представи някой различен и вдигащ летвата експеримент, концерт,албум и нашата да не се възползва. Като концепция за проекти няма равна, но е направила достатъчно хитове, за да може вече да гони друга концепция в кариерата си, която да я вдигне на друго ниво. Никакво оправдание да не съм чула за това,че ни лишава от албуми и концерти!! Ако не можеше да направи хубав концерт, да не ме е яд. Обаче може и другото е само оправдания! 

На концерти се пее, не се пият шотове и да се играе кючек, как да го направи? 🙄

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , devotioner каза:

81C5472F-70BD-437E-8BCB-60ED07C59635.jpeg

https://www.vbox7.com/play:19858cdf

преди 2 часа , Willy каза:

@BobiTo ана ще пуска песен с Живко, докато аз и не само, още чакаме подобен брутал. Явно е време изцяло да се откажа от тази жена!

 

И защо? Всичките й песни с Живко са хитове - Шампион, Колеги. 

преди 1 час, Willy каза:

Кавала е ужасна, освен визията на Галс, но Красиви лъжи много ми харесваше, супер лятна и свежа. И все пак говорим за 15 милионни хитове за година, а Анчелис ще продължава да потъва ако пусне с Живко.

Защо да потъва? Галена потъна ли, като направи хит с Живко? Почти всичко, до което се е докоснал Живко, е ставало хит. С Яница, с Мая Нури, с Джена, с Мара, с коя ли не, солови хитове и, разбира се,

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Голяма гордост - някакви дрогирани да ти скандират името. Ужас - до къде се докарахме…

ех когато Райна имаше участия само от манастирите и църквите идваха! особено оня път като пееше Нежна полиция пред църквата

  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, BobiTo каза:

Пускат "Рана" по Сити, Меди вече и по поп телевизиите го върят.

Голямо удоволствие е да се види до къде са стигнали да привличат интерес с чалга песни на чалга певци, след като преди години не искаха да въртят дори парчета като My Pleasure, My Pain, защото били на чалга певица.😆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена тя пък ми се издигна в очите с новия хит и ся пак ще сере на нас фолк феновете със дуета с тоя

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...