Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

Ах Гуце - едно време докато гледах този клип се учех и аз да пускам такива езици на батковците. Абсолютна икона - липсва ми.

А това беше един от последните и хитове:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Като станеш на 50г. ще те е срам, че си слушал тази песен. :1000:

Ще се гордея. И още ще правя гимнастика на оригинала включително!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

Камелия да не би да пее за бабата, майката, стринката, вуйната и тн. Каквото е пяла навремето, ще си го пее и тогава. Но защо трябва да мислим в далечен план и да мислим за някакви хипотези? Направила си е кариерата, има добро семейство, с две деца, може и да не пее на тези години, то си е лично решение. Нека се радваме на върховете, които покорява в момента.

Камелия е едно, разпадащия се Галош - друго. Но си прав, че най-вероятно няма да активна тогава. То и песните й са с кратък срок на годност и ако не бълва продукция, едва ли ще се задържи със "златни" хитове като Феноменален.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Ах Гуце - едно време докато гледах този клип се учех и аз да пускам такива езици на батковците. Абсолютна икона - липсва ми.

А това беше един от последните и хитове:

 

Все още непълнолетното ми Аз беше в шок от вида на уж невинното Гери съблазнително излегнала се в "Имам нужда"! А с "Докога" смаза като изкара хит с проста ТВ версия с една рокля и танцьорки в найлони. Доста по-успешен проект от високобюджетните клипове които пусна преди това.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , WindWalkerMonk каза:

Днеска пак за Галоша казаха, че не знаят коя е в националния ефир. 1000 човека вече по националния го казаха..

Милата, изхарчи парите на мъжа си за да стигне връх в най - слабия период на чалгата, и като Глора няма нищо останало. А тая дори пие, дере се и пичката показва. Чалга животи като компоти.

И другото общо между двете е, че са надути гнусни бабички без грим. Самочувствието на тия два улични глупави травестити е безумно.

По коя телевизия и в кое предаване пак са я направили на подметка? Горката... Ама то само с парите на мъжО не става!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Willy каза:

Илиян какво прави при 10-те най-слушани изпълнители през юли???!😭

https://popnable.com/bulgaria/charts/artists-top-40/july-2021

"Чика" доста я въртят по дискотеките, нещо по-различно е и гледам, че доста се харесва :)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Just_Me каза:

"Чика" доста я въртят по дискотеките, нещо по-различно е и гледам, че доста се харесва :)

Правя си душата е хит сред малцинствата.

Автомата тресе цялата страна. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Емануела с всяка следваща песен показва че дъно няма и може и по-зле. Жалко че развали хитовата поредица на Александрова.

Чак пък поредица. Автомата е големият хит, с Емрах и Влизам и гърмя не гръмнаха особено. Добре си е, нека пуска разнообразни парчета. Уж щеше с Акс Дейн да пуска, но Тоти я превари, може да е и за добро да отмени окончателно.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Брей, Преслава ще пее за 10 лв в Бургас в петък. Нещо трябва да обърнем. Винаги пееше тука за 15 лв, че и повече

Пепа да пее за 10 лева?!? Каква дрога ти дадоха в корнера? :1000(29):

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pechenko каза:

Пепа да пее за 10 лева?!? Каква дрога ти дадоха в корнера? :1000(29):

Случайно във фейса на Планета Пайнер Бургас хората са питали за предстоящото й участие в петък при нас колко ще е входа и от Планета Пайнер Бургас са отговорили на всеки 10 лв и хората са изненадани. 

https://www.facebook.com/PlanetaPaynerClubBurgas/photos/a.637065269677326/4380542761996206

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

Откриват нов клуб в Бургас в четвъртък с Камелия, после Галена ще пее там. Ама много забутано място- чак на Морската гара. 

Камелия го открива, а Галена - закрива.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...