Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Напротив и аз съм в момента в Слънчев бряг тук е направо страхотно , няма къде игла да хвърлиш толкова мн хора има!

Сцепиха се да го въртят изродс - завиждайте, стара каравана, новата по 3, Скандал, 100 живота. Скандал пак мина вяло. А и красиви жени пуснаха.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, pacho каза:

Кой като Глори да има песни за майката, за таткото, за света, за щастието, за Пепеляшките, учениците, бодигардовете, за песента, за сцената, за феновете, за детето си, за земята, за България, за имигрантите, за Син сити, за вятъра, за кралиците.

И за кубчето лед. 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Сцепиха се да го въртят изродс - завиждайте, стара каравана, новата по 3, Скандал, 100 живота. Скандал пак мина вяло. А и красиви жени пуснаха.

Надявам се, след време "Ти не си за мен" да звучи и в космоса, че извънземните да чуят хубава песен. 💋

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, omline каза:

А ние толкова се чудехме защо наградата за концертно изпълнение отиде при нея за 2015....ето откъде било :D (ужасен съм днеска :D)

Наградата май се даваше само за концертите на пайнер, а там не знам дали някой се беше представил по-добре от Галена, но Глория със сигурност не.😴 А и не тя е виновна че пайнер й набута 5 рандъм награди, само не и тези дето заслужава. 👽

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Наградата май се даваше само за концертите на пайнер, а там не знам дали някой се беше представил по-добре от Галена, но Глория със сигурност не.😴 А и не тя е виновна че пайнер й набута 5 рандъм награди, само не и тези дето заслужава. 👽

Е, то ако даде всички, които заслужава, трябва да прекръстят на "Годишни награди на Галена".

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Наградата май се даваше само за концертите на пайнер, а там не знам дали някой се беше представил по-добре от Галена, но Глория със сигурност не.😴

Откъдето и да го погледнеш нещата стоят така:  3 часа самостоятелен концерт на живо срещу 5 компромисни минути на общак. Да си имаме уважението, викам! :D 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82

https://fentv.bg/тиана-с-нов-клип-тази-седмица/

Звездата на Диапазон Рекърдс подготвя за феновете си нов проект.

В разгара на лятото певицата не си почива. Вместо това, тя работи усърдно и съвсем скоро ще зарадва своите почитатели с ново видео и изцяло нова песен.

Проектът, който Тиана готви е в дует с известен изпълнител. Кой ли е той? – Предстои да разберете много скоро!

Очаквайте новата песен на Тиана тази сряда с премиера в ефира на Фен ТВ и нашия ютуб канал!

  • viber_image_2021-08-02_16-16-38-987-768x
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

@zai4eto82

https://fentv.bg/тиана-с-нов-клип-тази-седмица/

Звездата на Диапазон Рекърдс подготвя за феновете си нов проект.

В разгара на лятото певицата не си почива. Вместо това, тя работи усърдно и съвсем скоро ще зарадва своите почитатели с ново видео и изцяло нова песен.

Проектът, който Тиана готви е в дует с известен изпълнител. Кой ли е той? – Предстои да разберете много скоро!

Очаквайте новата песен на Тиана тази сряда с премиера в ефира на Фен ТВ и нашия ютуб канал!

  • viber_image_2021-08-02_16-16-38-987-768x

Изобщо не ме кефи тая и каква звезда пък е тя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф феновете на Хлория как са забили във времето в което любимката им още е актуална, по-зле и от Кити, тя поне е стигнала до 2007 година.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, чушка. каза:

Надявам се след грандиозният успех на Глория с летните театри из страната да направи концерт и в СеПеТеУ Климент Аркадиевич Тимирязев.

Където и да направи концерт, Галена е добре дошла да гледа. :)

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,почти всички пишещи тук могат да се похвалят с някакви успехи на любимците си,само моите любимки са или залезли,или пускат флоп след флоп. Чувствам се като фен на Глория :((

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Пратете линк с оная тема за прогнозите за 2021 да се посмея на Боровинката и останалите 😂😂😂

Коте, има търсачка!

Адам ще изскочи с първи хит, от който да му се забележи името.  => най-големият хит на Алфа е негов

Галин ще си върне позициите с мегахит около лятото, когато отворят официално дискотеките. => Катакомба кърти, коли и беси всичко

Галена ще има един флоп, но като цяло ще изпрати силна година.  => тук съм сбъркала, флоп до флоп и най-слабата й година евър

Преслава ще си продължи и тази година с минималната продукция, най-много 2 песни да изкара. => една песен дори не е изкарала*

Емилия ще изненада скоро с приятно парче, но не и бомбастичен хит. => "Турбуленция" е приятна, но далеч от хит, камо ли бомбастичен

Анелия ще е колеблива, но ще има и добри парчета. => категорична в качеството, всичките й песни са и много добри, освен топ хитове

Цветина ще изкара още един хит и ще почне да се налага все повече. => Не знам дали 0 евро или песента с Пикпук е по-голям хит, но категорично се налага.

Ивана ще изкара силно парче за маса. => може и да е изкарала някое парче свинско на масата, кой знае

По едно ново име в Алфа и Даймънд без особен успех и интерес. => Симона мачка с липса на интерес

Хитовете на годината ще са от Галена, Галин, Теофиков и поугаснало име извън Пайнер (примерно Андреа). => особено на Галин и Теофиков

Млада певица ще обяви, че е бременна с първото си дете. => Чакаме Рашия евентуално

***на това за Преслава ако се напише "една песен като хората" си е вярно неиронично, дам.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това съм го пропуснала май в предното изреждане на познати прогнози :o

 

От 5.01.2021 г. от 15:14, xroflx9 каза:

Галена ще продължи да доминира над Преса,която ще продължи да не си дава зор поне до първата половина на годината.

Емилия ще пусне дует,за да види хит най-сетне.

Джена най-сетне ще се засили с 1 хит или поредица от такива. (на фона на предното й ниво, песента с Тита си е хит)

Емануела ще продължи да затъва.

Меди ще продължи поредицата от силни хитове.

Ще продължи тенденцията към намаляване на интереса към дебютантите.

Андреа вероятно най сетне ще нацели нов хит.

Тита и Гери Никол ще започнат да пускат още по-чалгарски песни.

Азис ще има нов мегахит. Вероятно дует с Деса.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Коте, има търсачка!

Адам ще изскочи с първи хит, от който да му се забележи името.  => най-големият хит на Алфа е негов

Галин ще си върне позициите с мегахит около лятото, когато отворят официално дискотеките. => Катакомба кърти, коли и беси всичко

Галена ще има един флоп, но като цяло ще изпрати силна година.  => тук съм сбъркала, флоп до флоп и най-слабата й година евър

Преслава ще си продължи и тази година с минималната продукция, най-много 2 песни да изкара. => една песен дори не е изкарала*

Емилия ще изненада скоро с приятно парче, но не и бомбастичен хит. => "Турбуленция" е приятна, но далеч от хит, камо ли бомбастичен

Анелия ще е колеблива, но ще има и добри парчета. => категорична в качеството, всичките й песни са и много добри, освен всичко

Цветина ще изкара още един хит и ще почне да се налага все повече. => Не знам дали 0 евро или песента с Пикпук е по-голям хит, но категорично се налага.

Ивана ще изкара силно парче за маса. => може и да е изкарала някое парче свинско на масата, кой знае

По едно ново име в Алфа и Даймънд без особен успех и интерес. => Симона мачка с липса на интерес

Хитовете на годината ще са от Галена, Галин, Теофиков и поугаснало име извън Пайнер (примерно Андреа). => особено на Галин и Теофиков

Млада певица ще обяви, че е бременна с първото си дете. => Чакаме Рашия евентуално

***на това за Преслава ако се напише "една песен като хората" си е вярно неиронично, дам.

Другото което си цитирала като + е най-близо до истината. Диона тотално забрави за чалгата и хич не се набута в пайнер с 10 песни за годината засега!

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.01.2021 г. от 21:21, Willy каза:


2021 ще видим така очакваната колаборация между Десислава и Кристиана.

Лео брои ли се?! Не е много далеч от Кристиана!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Лео брои ли се?! Не е много далеч от Кристиана!

Лео може да пее и песента им е много яка!

Не, че и Крисче няма топ песни:

 

 

+ Диги дай дай, една с Фики, с Джорджано ме кефеше 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...