Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Те най-накрая от много време насам се сетиха да сложат истински хит на първото място.

 

B2DF2E56-29E2-4AE1-B948-4B84F158E226.jpeg

08536F8A-B59F-409E-97B4-07801512D5C3.jpeg

B52949EB-C888-48D6-87F6-4F0BB1945181.jpeg

1452D7EB-7F37-47A5-8B4F-D54E1B09EC9A.jpeg

439795CB-5EDD-42DD-BC13-160BCA2BCC9C.jpeg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Планьета очевидно:

- ни чете, понеже преди малко наредиха една след друга новите лидерки Айви и Ариа, а после продължиха със СВИЛЕНГРАДСКА серия от песни на Милко Калайджиев и Жив Комикс

- няма какво да върти, след като излъчи 30-минутен блок с хитовете на екс-звездата си Биляна, а в момента върти концертни изпълнения на някаква си Елена, която също не е от техния каталог. 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Идолка! Искам клипчета! 

Тия двете всяка година се завръщат. А все подценявате Гот ми е - това е един от най-яките лежерни летни хитове, които никога не те натоварват, а яко разпускаш на тях! И Караваната така. 

https://instagram.com/stories/aria_official__/2631299763300815953?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link
Абсолютна лидерка и икона, пя и се кълчи над 3 часа ❤️

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Гальо каза:

https://instagram.com/stories/aria_official__/2631299763300815953?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link
Абсолютна лидерка и икона, пя и се кълчи над 3 часа ❤️

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

2020 само 5 песни над 10М са имали в канала, а преди ги правеха поне по 15-20. 😭

Screenshot-20210802-130947-You-Tube.jpg

Ми се1, няма нито 1 която да бие по прием една страшна селяния. тя е топ 3 хит според мен с новата на Галош. И турбото. Вчера бях в шок като откачиха на нея. Сетих се, че @Danger. я беше споменал. Страшно селска е, но не зариби: ще ми гледаш пак гърбаааааааа. Некъф мъж я пее. Скандал изглежда като заспала баба Меца пред нея. на Азис, Фики и Галин също, Рана е по зле по прием as well.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми се1, няма нито 1 която да бие по прием една страшна селяния. тя е топ 3 хит според мен с новата на Галош. И турбото. Вчера бях в шок като откачиха на нея. Сетих се, че @Danger. я беше споменал. Страшно селска е, но не зариби: ще ми гледаш пак гърбаааааааа. Некъф мъж я пее. Скандал изглежда като заспала баба Меца пред нея. на Азис, Фики и Галин също, Рана е по зле по прием as well.

Това е най-запазената песен от 2020, само защото се разви през тази година. Тик ток я направи хит, а после и певиците почнаха да я пеят по участия. 100 живота и Проблем мачкат със страшно задържане, на втората приемите към днешна дата как са, не съм чул и не ги следвам тези двамата, обаче от клиповете които качва една фен страница на Галс, 100 живота на всяко участие й е разбивация с тотален прием.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер очевидно са пред закриване. Явно Митака съвсем е спрял да се занимава и се е отказал да си търси заместник, затова компанията не върви наникъде. Предните години имаха повече хитове ама тогава там качваха клипове на сумати големи звезди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета на Коце и Пепи кога излиза? Пак ако не е хитов ХИТ ще е много смешно. А благотворителната дейност на Галче за трети път? Предполагам до 15ти.

Screenshot-20210802-134414-Instagram.jpg

Снимката никъде не е качвана преди, не знам как е стигнала до култ.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Пайнер очевидно са пред закриване. Явно Митака съвсем е спрял да се занимава и се е отказал да си търси заместник, затова компанията не върви наникъде. Предните години имаха повече хитове ама тогава там качваха клипове на сумати големи звезди.

Ами то за 2021 са в пъти по-зле, само Автомата и Аномалия имат, а влизаме в 8ми месец...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале това си беше готов хит, брутална е и не я спирам вече повече от месец. Много по-яка и от Автомата и от Бой бой на които прилича. Загубата на интерес при Анелия е страшна, щом дори и от това не направих хит, но поне задържа на 30/40к и с времето може да стигне до 5м.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Ами то за 2021 са в пъти по-зле, само Автомата и Аномалия имат, а влизаме в 8ми месец...

Това казвам- компанията е като зарязана и вече който си иска се маха или подписва с нея. В канала вече не качват изпълнители като Преслава, Галена, Емилия, Десислава и т.н които в годините са си имали доста песни с много гледания. Резултатът е изпъкването на Автомата и Аномалия и това да се броят на пръсти песните с по 4-5 милиона в дългосрочен план...:helpsmilie:

Същата работа като със сгромолясването на Ара. Не осъзнаха кога трябва да спрат да работят по тяхната си нередна схема и това довърши фирмата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-слушани жени според Popnable:

 

1. Галена - 763М

2. Преслава - 597М

3. Андреа - 536М

4. Емилия - 473М

5. Анелия - 428М

6. Десислава - 404М

7. Емануела - 382М

8. Алисия - 353М

9. Софи Маринова - 327М

10. Теди Александрова - 297М

 

Теди Александрова е "най-младото" име в топ 10, с по-малко от милионче разлика с Цура на 11-то, а с най-дълга кариера от тези Деса ли е или Софка?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Топ 10 най-слушани жени според Popnable:

 

1. Галена - 763М

2. Преслава - 597М

3. Андреа - 536М

4. Емилия - 473М

5. Анелия - 428М

6. Десислава - 404М

7. Емануела - 382М

8. Алисия - 353М

9. Софи Маринова - 327М

10. Теди Александрова - 297М

 

Теди Александрова е "най-младото" име в топ 10, с по-малко от милионче разлика с Цура на 11-то, а с най-дълга кариера от тези Деса ли е или Софка?

Много е сложно при тях двете. :D Самостоятелно ДС почва 1997, а Софка 1998. Но пък на Софка някои от най-големите емблеми й излизат 1997 със Супер експрес. Иначе преди това и двете имат и други не-соло албуми. Дес имаше и някаква фолклорна песен от 1994 или 1995. Абе общо взето от едно време са им първите стъпки.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Знам че Deals е на английски и не се брои, ама само тази жена е способна да има и най-големият хит и флоп за годината! 😭

 

“Да ти олекне” и “Пей сърце” vibes. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Danger. каза:

“Да ти олекне” и “Пей сърце” vibes. 

По-скоро "Body Language" и "Хавана Тропикана" vibes. Даже е едно към едно. 

Тъпа песен на чужд език и тотален денс хит от Кости на български :D

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...