Jump to content


Поредната американска глупост с измислен проблем


Препоръчани коментари

Когато се заговори за буря в чаша вода, или да се прави от мухата слон се има предвид това:

https://www.google.bg/amp/s/gamerant.com/overwatch-jesse-mccree-name-change/amp/

Скандала сега се разгръща, но а, освен един по дебелашки хумор не виждам проблем. 

За мен такива неща са безумни да се осъждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Близ реално курбан тряя да дават че след всичките кирливи ризи които им наизвадиха, има още хора които се вълнуват от Оувъруоч и не бойкотират играта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 2 часа , Lelqtian каза:

Даже много закъсняха. Не разбирам обаче защо не обявиха и преименуването на оная зона в Аргус заедно с другите УоУ новости тия дни.  

Ми щото нямат хора. Всичко напуска, отделно неква женска армия е пред фирмата от месец протестирайки. Не им е лесно де. Ама то не е било тоя чат само, доколкото разбрах наистина са ги напивали и клецали. В такъв случай си връщам думите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ми щото нямат хора. Всичко напуска, отделно неква женска армия е пред фирмата от месец протестирайки. Не им е лесно де. Ама то не е било тоя чат само, доколкото разбрах наистина са ги напивали и клецали. В такъв случай си връщам думите. 

То това е с пиенето и клецането им е най-малкия проблем. Другите истории за тормоз из работните места, и то не само в Близ, в целия Активижън, си е направо някъв ужас нали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

То това е с пиенето и клецането им е най-малкия проблем. Другите истории за тормоз из работните места, и то не само в Близ, в целия Активижън, си е направо някъв ужас нали. 

То според мен сега лъготат доста. Нали по последни новини и неква женска HR шефка опипвала младоци. Аз чета и си викам, леле... но такива неща се случват. Дори в България ги има, ама при нас сичко е под масата и се крие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

То според мен сега лъготат доста. Нали по последни новини и неква женска HR шефка опипвала младоци. Аз чета и си викам, леле... но такива неща се случват. Дори в България ги има, ама при нас сичко е под масата и се крие. 

Е някои истории сигурно се преувеличат, но предвид че не е само в Актиблиз, определено нужда да се развеят сякви такива кирливи ризи има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Е някои истории сигурно се преувеличат, но предвид че не е само в Актиблиз, определено нужда да се развеят сякви такива кирливи ризи има. 

Света се е побъркал. Те и плащат много малко там, и в двете компании. Помня че за technical project manager заплатата беше 180 000 годишно, което е почти на половина на тази в другите тех фирми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...