Jump to content



Галена - Ти не си за мен


Препоръчани коментари

преди 3 часа , ribaton каза:

Не говоря за you tube ... Поне 15-20човека разпологат с песента с мастер-а

И що за комплексарщина е да постнеш само снимка за да покажеш, че и ти я имаш? Ако не искаш да я споделиш си е твое право, слушай си я не се хвали пред останалите, никой няма да те вземе за по-готин, дори напротив.

 

Песента и клипа ми харесват! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруталния клип, песента днес ме зариби съвсем, но много як текст и рими, Галена просто няма слабо. Тази година си е нейна, ако не броим "Турбуленция".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, stone_93 каза:

Гледанията на Галка май са купени… вече е смъкната от trending-a 😮🤷‍♂️

И на мен ми направи впечатление, за 3-4 часа стана №1 и след още толкова падна на 3, а сега никак я няма

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , lucellent каза:

И на мен ми направи впечатление, за 3-4 часа стана №1 и след още толкова падна на 3, а сега никак я няма

Не падна... На трето беше в музикалния, а на първо в главния. Под клиповете предимство за изписване има музикалният тренд, а там по-късно я вкараха.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме. Първо като я чух, си рекох - скука и баналност. Но бях някъде и мина като фон 2-3 пъти по ТВ и ми се наби в главата. Явно формулата за хит си остава да звучи като сто други, плюс готин клип. Знае си работата Галена. Ще стане хит, но няма да надмине Турбуленция. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.07.2021 г. от 13:45, Born to Die каза:

Бруталния клип, песента днес ме зариби съвсем, но много як текст и рими, Галена просто няма слабо. Тази година си е нейна, ако не броим "Турбуленция".

Защо за Бога трябва да броим едната "Турбуленция" на счетоводителката :rolleyes: Ако ще се брои, нека е както следва - включете и другата песен на горепосочената "Deals". Тя не беше ли също турбо хит преди няколко месеца :laughing: Масово явно ви е напекло яко жаркото слънце. И запомнете, че ако не беше Башур "Турбуленция" щяхте да видите през крив макарон :no2: Айде сега по темата, че много се отплеснах с въздухарки, харчещи кеша на евреина си.

Браво, Галче! 100 живота мога да те слушам и гледам! :1000(33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Wild_Style каза:

И запомнете, че ако не беше Башур "Турбуленция" щяхте да видите през крив макарон :no2: 

Сякаш щяхме да видим 80% от кариерата на Галя, ако изобщо все още беше действаща певица. Айде, стига глупости. Радвайте се на хубавите песни и стига сте злобели!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галче е имала и по-силни летни парчета със сигурност, но е зарибяващо парчето. Изпълнението е топ! Аранжиментът ми е леко постен, ако беше по-ударен щеше да е 6 точки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Постпродукцията е тотал щета, но излъчването, визията и маниерите на Галош компенсират. Тотален мууд е. Песента е Ж Е С Т О К А.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.07.2021 г. от 18:22, Olay каза:

Иначе як римейк на Пиян, радвам се, че е решила да възражда старите хитове на Преслава.

 

Галена 2010: "Аз съм най-голямата фенка на Преслава!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...