Jump to content

Галена - Ти не си за мен


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Olay каза:

Да, щото щеше да е поредната подред еднаква песен на Преслава. Иначе, след Красиви лъжи, Кавала, Къде беше ти, Скандал ... 

Преслава с поредицата клипирани "Обратно в играта', "Да гори в любов', 'Изтрезняваш ли', 'Пиян', 'Беден в сърцето', 'В твоето легло', дойте too much.

Имаш право. Но все пак песента е meh.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Ако обичате не намесвайте толбухинската кукавелка в тази тема.

Никой не иска душа, ама нали е римейк на нейни песни та затова. Иначе поне клипа радва. И пак няма да се съглася, че е по - добър от Една жена. Галена няма да направи по - добър клип от този в който беше черна вдовица. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е песента, но пято, та препято! Текстът също на някои места не става. Клипът е топ, както винаги! Не я виждам като голям хит. Далеч е от “100 живота”! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песента, но не ме впечетли кой знае колко. Последният наистина силен проект на Галена си остава 100 живота и Красиви лъжи, след това не съм впечатлен. То вече и на чалгата са толкова възможностите, всичко е толкова изтъркано, та претъркано, че не знам как дори и на самите изпълнители им се пее едни и същи песни в едни и същи задимени дупки, където гвоздея на “програмата” е да пуснат “Всеки път 2” на Азис в 3, последвано от Кой ще кара влака и Най-добрата фирма, докато се хвърлят салфетки по абсолютно един и същ тертип от 2014 насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Blueberry каза:

Ако това беше го изпяла Преслава, щяхте да я съсипвате, че е бозава и еднообразна.

Хич не върви това изказване на фона на разнообразието,което поднася Галена всяка година. На мен също ми е втръснало от еднообразието на повечече Ганеви песни, но Галена не пуска саво подобен тип песни. Само за тази година има 3 различни като звучене и теми песни. Нищо общо с Преслава, на която всяка песен от доста време й е в подобно звучене и тематика. 
Другата голяма разлика е как двете поднасят подобен тип комерс. 
 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев дели певиците!За Галена винаги прави нещо по-различно и в случая е така.Няма нищо общо със Таратайка или В твоето легло, които са в еднаква стилистика и с еднакви отсвири.Скандал не ми харесва, но тази ще е хит.Пуска я в точното време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, nikitrz каза:

Ганев дели певиците!За Галена винаги прави нещо по-различно и в случая е така.

Не виждам нещо кой знае колко различно в новата й песен, колкото и да е яка.

Ако пуснат инструментала сигурно ще се чудя няколко минути коя е песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Не виждам нещо кой знае колко различно в новата й песен, колкото и да е яка.

Ако пуснат инструментала сигурно ще се чудя няколко минути коя е песента.

Но клипа е топ. За мен само Турболенция е по добър, но и този е свеж. Тая па овца не пусна стара каравана 2 ми некви песни ала Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме впечатли това видео. Играчка е било докато заснемат куклите, не Галена. Иначе не харесвам такива насечени кадри и някаква манджа от 1000 сценки. Песента и тя е слабичка, ама като за сезонен хит, щото е на Галена, ще се нареди някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готин и свеж проект. Песента е ясно,че си е комерс за дискотеките. Харесва ми, както ми харесват и доста от Ганевите песни, но е време да подбира повече какви песни да й прави, щом толкова обича да работи с него. 
Видеото и визиите са топ. Точно това имах предвид, че дори подобен комерс го поднася много яко. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

оная барби игра от 2000-те дето братчедка ми играеше по цял ден

ezgif.com-gif-maker (35).gif

@FikLena вярно ли е, че това си ти, като не знаеш кво да облечеш за грайндър среща?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кошмарен текст, музиката е по-силна от гласа и. Очаквах нещо много свежо като “Красиви лъжи”, а тук има само свежа визия и клип.

Ще е хит, все пак е Галена. Но аз лично винаги съм харесвал по-различните и разчупени текстове, които пее. Тези клишета са по към стил Анелия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...