Jump to content

Галена - Ти не си за мен


Препоръчани коментари

преди 4 минути, BobiTo каза:

Преди да припаднете по-клипа: 

 

По-скоро идеята е от тук


Иначе як римейк на Пиян, радвам се, че е решила да възражда старите хитове на Преслава.

Много ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

По-скоро идеята е от тук


Иначе як римейк на Пиян, радвам се, че е решила да възражда старите хитове на Преслава.

Много ме зариби.

Само искам да чуя @plambata пломбата дето плюеше Преса за комерсите ала Ганев. Тва си е типичен негов такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеен клип за нашия пазар. Доста силно на визия. Като песен е клише, но ще се хареса. Чудя се кога ще вкарат нов звук... всички песни са тотално еднакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и от тук: 

 

Еми много пари са хвърлени по клипа, за сметка по песента. В клипа май не видях някоя димилка, но за сметка на това пък цялата нова колекция на BEYOND.  В някои от визиите прилича на Диона. 


Похвали за старанието по проекта, но песента е слабичка. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно сега всички дето плюха Преслава за Ганевите комерси и еднакви песни и отсвири ще кажат,че това е уникална песен. 😀

Лека и неангажираща е, клипа е свеж, но наистина сякаш се очакваше повече поне от нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста приятна песен като за сезона, очаквам да стане от среден до голям хит. От Галена искам повече обаче, наистина парчето звучи като много други.

Клипът няма какво да се коментира- марката е Галена, все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BaGaBoNtIn каза:

Точно сега всички дето плюха Преслава за Ганевите комерси и еднакви песни и отсвири ще кажат,че това е уникална песен. 😀

Лека и неангажираща е, клипа е свеж, но наистина сякаш се очакваше повече поне от нея. 

Да не сме като теб...

И на Преслава ми хареса Леглото и тази ми хареса, но няма да се правя nа луд, тотални комерси са.

Клипът обаче е брутален, а присъствието й е ненадминато. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за някои Пресови:

Изхвърлете ги от тука, на боклука … :happyppl:

Всичко е ТОП!

Единственият ми минус е еднаквото звучене на Ганев, можеше да й даде по-различна музика и отсвири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Ако това беше го изпяла Преслава, щяхте да я съсипвате, че е бозава и еднообразна.

И текста куца ала. Петя Радева. Какви рими, какво нещо. Иначе точното е става. Ще стане среден хит, това е. Нищо повече, мноооооооого далеч от 100 живота. И клипа е под този на 100 живота. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аранжиментът можеше и по-добре, но поне клипът е супер свеж. Личи си, че Галена винаги се опитва да предложи нещо различно от останлите.

Но далеч е от 100 Живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега разбирам какво значи "снимахме всеки ден, снимките бяха доста трудни". Евала й правя, че е такъв работохолик и толкова всеотдайна към всеки детайл. Казвам си, вече няма с какво толкова ни изненада, но тя не спира да покорява върхове и да се състезава със самата себе си. 

Песента е поредният тотален хит, който вече е част от златната й дискография. 

Изумителен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Ако това беше го изпяла Преслава, щяхте да я съсипвате, че е бозава и еднообразна.

Да, щото щеше да е поредната подред еднаква песен на Преслава. Иначе, след Красиви лъжи, Кавала, Къде беше ти, Скандал ... 

Преслава с поредицата клипирани "Обратно в играта', "Да гори в любов', 'Изтрезняваш ли', 'Пиян', 'Беден в сърцето', 'В твоето легло', дойте too much.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...