Jump to content



Препоръчани коментари

  • 1 month later...
  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Irem Derici 😅 Как са я познали хахх Сигурно по татусите. А нашите "журналисти" и папараци не отразяват/снимат певиците даже и когато са някъде през деня, без шапки, очила и тн. Винаги им трябва някаква пикантерия, за да снимат и пишат, тип "колко сбръчкана изглежда Х без грим" или "Х на среща с младо гадже" и тн...

irem.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
От 27.07.2021 г. от 16:44, asylum каза:

Имам диска с този хит на Гюлшен! Супер обложка и кутийка! Не като нашите боклуци.

Чак сега и едва-едва открих темата. Бях на море, като я пусна и не можах да се включа, понеже нямам кирилица на телефона. Само четях.

Споделете кои са ви любимите изпълнители! 

Гюлшен, Симге и Хадисе

Напоследък ми е любима

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.12.2021 г. от 1:46, Just_Me каза:

Това на запис ли ще е в Турция? Интересно.. Дано има някоя известна певица :P

Да,

а в България на живо ли е предаването ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
преди 6 часа , Just_Me каза:

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10923291

Хит на Таркан разтърси Турция, подозират, че е срещу Ердоган

 

image.png

изобщо не ми хареса. изпълнител от ранга на Таркан да пуска такива шитния :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Над 10 000 очакват Мустафа Джеджели в Крумовград на 22 юли  

 

 

Мегазвездата Мустафа Джеджели (Mustafa Ceceli) ще пее на площада в Крумовград на 22 юли. Най-обичаният турски поп певец ще бъде гост на града в рамките на първата „Среща на крумовградчани отблизо и далеч“.

Автор е на десетки хитове, повечето са в негово изпълнение. Има милиони последователи в социалните мрежи. Някои от клиповете му в youtube са с по 200 милиона гледания. На 6 години започва уроци по пиано, а на 25 вече партнира на сцената на легендарната певица Сезен Аксу.

Според феновете му у нас, поне 10 000 души ще присъстват на концерта на Мустафа Джеджели в Крумовград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Just_Me каза:

Значиии ако покрай следващите избори ДПС поканят пак някое топ име от жените...искам да сте на линия @asylum @FikLena! 😁

Ще нaемa чaстен сaмолет и ще дотичaм от Дубaй до мекaтa нa музикaтa Крумовгрaд/Джебел/Кърджaли одмa! ❤️ 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турската мегазвезда Гюлбен Ерген ще се включи в 13-ото издание на Международната среща на момчилградчани "Момчилград винаги в сърцето ми". Тя е специалният гост на заключителния концерт на стадион "Хасан Семерджи", който ще започне на 30 юли/събота/ от 19.30 часа. В спектакъла ще се включи трупа за съвременно изкуство "Танца на вятъра", поздрави и приветствия ще произнесат почетни граждани на община Момчилград и официални гости.  Международната среща на момчилградчани ще бъде закрита с ефектно светлинно шоу с дронове, което не е правено досега в Източните Родопи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 1.07.2022 г. от 11:55, FikLena каза:

Турската мегазвезда Гюлбен Ерген ще се включи в 13-ото издание на Международната среща на момчилградчани "Момчилград винаги в сърцето ми". Тя е специалният гост на заключителния концерт на стадион "Хасан Семерджи", който ще започне на 30 юли/събота/ от 19.30 часа. В спектакъла ще се включи трупа за съвременно изкуство "Танца на вятъра", поздрави и приветствия ще произнесат почетни граждани на община Момчилград и официални гости.  Международната среща на момчилградчани ще бъде закрита с ефектно светлинно шоу с дронове, което не е правено досега в Източните Родопи.

 

Еее кефи ме, ама трябваше някой друг да поканят, тя нали миналата година пя в БГ.

Иначе това е същото събитие, на което пя и Демет Акалън май 🤔

Хич не им се свидят парите, машала! 🔝

От 22.07.2022 г. от 18:46, FikLena каза:

Screenshot_20220722-184404_Instagram.jpg

И Есил Дюран е пяла, гледам доста доволна 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
От 27.08.2022 г. от 18:15, Just_Me каза:

@FikLena защо са арестували Гюлшен? 😱 Дай инфо, моля 😐

 

ПС

А намерих..

https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/Turtciia-arestuva-popzvezdata-Giulshen-kazala-na-kontcert-che-uchili_783750.html

 

Еми заслужи си ! този път прекали !

вече е под домашен арест

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...