Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 31 минути, Tommy каза:

Шевал Сам, позната у нас като Ендер от сериала "Опасно изкушение" изпълни "Бяла роза" на концерта си в Зала 1 на НДК.

Аз много се изкефих като гледах клипчета от концерта! Много исках и да присъствам, но баш преди Коледа не успях.

А бай Ганьо както винаги се прояви и оплю жеста на Шевал - песента звучала като кючек. Еми няма турския бенд специално да се научи да свири на български народни инструменти 🤦‍♀️ Мен си ме изкефи колко разчупено звучеше! Друг коментар беше и видиш ли как се кикотела като пеела песента..еми кефи се жената..

А точно одеве гледах че освен Фики, баба Силвер Нури (Силвия Кацарова) и тя се снимала с Берк Октай и Шевал 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Аз много се изкефих като гледах клипчета от концерта! Много исках и да присъствам, но баш преди Коледа не успях.

А бай Ганьо както винаги се прояви и оплю жеста на Шевал - песента звучала като кючек. Еми няма турския бенд специално да се научи да свири на български народни инструменти 🤦‍♀️ Мен си ме изкефи колко разчупено звучеше! Друг коментар беше и видиш ли как се кикотела като пеела песента..еми кефи се жената..

А точно одеве гледах че освен Фики, баба Силвер Нури (Силвия Кацарова) и тя се снимала с Берк Октай и Шевал 😅

Ma me fo/\k/\opume Hu cu npu/\u4am 🤷🏻‍♂️

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Ma me fo/\k/\opume Hu cu npu/\u4am 🤷🏻‍♂️

Еми а де.. ама дай му на Ганьо само да плюе. За мен си звучи мега яко музиката. 5тото клипче:

WWW.INSTAGRAM.COM

361 likes, 6 comments - er_bg_23 on December 23, 2023

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...