Jump to content



Има ли място хомо пропагандата в игрите които се играя от деца ?


Препоръчани коментари

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, не смърди. За вас всичко е хомофобия. Цялата общност скача (основно по интернет, на живо са мишки) срещу някой който има различно мнение, но апелират за толерантност. За пример ти давам Дж. К. Роулинг на която "дискриминираните" пожелаваха смърт. И защо го правят, защото жената е обяснила, че транссексуалните нямат място в стаоите в които жените кърмят децата си. Погледни и себе си, заплашваш ме с чукове и какво ли не, ама ако е на живо сигурно ще стоиш мирно мирно. 

Аз нямам против хомо хората, имам против тяхната агресия с която търсят права, понякога дори когато са абсурдни като примера с Дж. К. Роулинг. И ти гарантирам, че това не е добро нещо. В един момент цялото нещо ще избухне.  Тогава нормални хомо двойки ще страдат, защото другите са пракелили. Света е колело, което се върти. Всички трябва да имат права, но не бива едни заради пол, религия, цвят или сексуална ориентация да имат повече. Знам, че нямаш капацитета да го разбереш, но все пак го написах. 

1) Вербалното насилие не е "различно мнение" а форма на психологически тормоз.
2) Тук проектираш. Хора с различна сексуална ориентация са буквално избивани, горени на клада, изпращани в конц. лагери от такива, които мислят като теб.
3) Когато една група получи същите права като теб, не означава, че твоите ще бъдат намалени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Fast каза:

Защото той самият е хомофоб, за съжаление. 

 

преди 1 час, newyearsday каза:

Да, определено се вижда. 

Да отворим една специална тема, ако искате - изкажете си хипотезите относно какъв съм аз и приключете с тоя цирк в 100 поста. Искате ли?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

 

Не мисля, че имат повече. 

Всъщност гей общността, която прави прайдове дали не спомагат да превърнат всичко в мач? Ние на паветата и Вие пред телевизорите дето ни мразите. 

Радваш се, че дадена консервативно-религиозна пропаганда е отслабнала? Защо? Нима ЛГБТ пропагандата е единственото чисто движение, а всички останали са някакви боклуци?

....

Така като гледам, във форума има само крайни хомофоби и крайни хомофили. И двете страни звучите като ултраси, съжалявам. Нямате идея колко си приличат двете крайности, дори ползвате еднакви доводи, но подхвърлени от призмата на конкретната страна по спора.

Не, никой няма повече права, поради факта, че има различна сексуална ориентация. Още една причина защо мис УиндЪолърМонк е абсолютен хомофоб. 

И да адресирам останалата част от поста ти - дискусия за човешки права, присъствие в публично пространство на други хора и техните сексуални предпочитания не може да има. Или нямаш нищо против това, или си хомофоб. Не е дискусия, нито движение, нито пропаганда или спор. Има хомофоби и нормални хора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, newyearsday каза:

Много си засегнат, бейби. 

Роулинг е тъпа трансфорбка, нейните подражатели са още по-прости и нищо не можеш да направиш по въпроса. 

Имаш огромен проблем с "тематиката" и след като си направил публична тема по въпроса, ще се коментира. Очевидно не можеш да издържиш на критиката и скачаш от тема в тема, нападка в нападка и просто става едно такова никакво. Като всичките ти "аргументи". 

Препоръчвам ти повече четене, подобряване на правописа, емпатия и валериан. 

Аз ти препоръчвам повече аргументация, по - малко нападане по форумите. Останалото, аз си чета достатъчно. Не желая повече да говоря с теб. Колкото до това да се засегна, няма как да се засегна от теб, знаеш защо нали :D Аз се засягам само от ❤️ 

Една правописна грешка не компенсира това, че страдаш от шизофрения. Не ме четеш, но се сцепи да ме цитираш. При това няма мисъл, няма аргумент, като плямпало едно и също заедно с женските му обръщения. То дори интелект няма да вдене написаното, само не ме интересуваш, ма клисари тук да чете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

 

Да отворим една специална тема, ако искате - изкажете си хипотезите относно какъв съм аз и приключете с тоя цирк в 100 поста. Искате ли?

Не, изобщо не ме интересуваш. Върши си работата като модератор. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Аз ти препоръчвам повече аргументация, по - малко нападане по форумите. Останалото, аз си чета достатъчно. Не желая повече да говоря с теб. Колкото до това да се засегна, няма как да се засегна от теб, знаеш защо нали :D Аз се засягам само от ❤️ 

Ти си неграмотна. Изобщо няма да коментирам факта, че си хомофоб, расист или трансфоб. Само поради тази причина трябва да четеш повече. Дори да не е книги.  Четенето ти очевидно не е достатъчно.

Изобщо не ме интересува дали си се засегнала или не. Ти си тази, която ме цитира, която крещи срещу гейовете, която прави публични теми и ми пише лични съобщения със заплахи. Лекувай се. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

1) Вербалното насилие не е "различно мнение" а форма на психологически тормоз.
2) Тук проектираш. Хора с различна сексуална ориентация са буквално избивани, горени на клада, изпращани в конц. лагери от такива, които мислят като теб.
3) Когато една група получи същите права като теб, не означава, че твоите ще бъдат намалени. 

1. Какъв тормоз е оказала Роулинг ? Хайде аргументирай се ? 
2. В същите държави много често и хетеро хора са избивани, горени, бла бла бла. Това е тяхна нехуманна политика. Аз не я подкрепям. 
3. Когато една група получи квота за работа, както аз например това е предимство. Аз не се нуждая от такова. Знам какво мога и как да си получа работата. 

@newyearsday къде те заплаших ? И как точно съм неграмотна ? Покажи къде те заплаших ? Ти ме заплашваше нон стоп, аз ти казах, че си ми смешна. И ти си първата дето ме цитира като ме тагна в моята тема. И дори сега ме обиждаш. Повече няма да ти отговарям, защото опитах да дам аргумент, но ти нямаш необходимия интелект за да го разбереш. 

преди 2 минути, newyearsday каза:

Ти си неграмотна. Изобщо няма да коментирам факта, че си хомофоб, расист или трансфоб. Само поради тази причина трябва да четеш повече. Дори да не е книги.  Четенето ти очевидно не е достатъчно.

Изобщо не ме интересува дали си се засегнала или не. Ти си тази, която ме цитира, която крещи срещу гейовете, която прави публични теми и ми пише лични съобщения със заплахи. Лекувай се. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, newyearsday каза:

Или нямаш нищо против това, или си хомофоб. Не е дискусия, нито движение, нито пропаганда или спор. Има хомофоби и нормални хора. 

Всеки има право на любов, но и всеки има право на мнение.  Откъде накъде ще се поставя условие "или си с мен или си против мен"?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Всеки има право на любов, но и всеки има право на мнение.  Откъде накъде ще се поставя условие "или си с мен или си против мен"?

Никой няма право да поставя под въпрос човешки права. Изцяло твой проблем, ако не можеш да схванеш концепцията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, newyearsday каза:

 Или нямаш нищо против това, или си хомофоб.  

 По тази логика, всички които не те обичат, те мразят? Що за твърдение...

Не съм съгласен с написаното. То може да е вярно, но не е задължително. Да не генерализираме.

Може да си против това, защото имаш аргументи, някакви. Без да мразиш. Без да обиждаш. Без да се интересуваш от хомосексуалността.

Може да не си запознат, но да имаш аргументи, базирани на незнание, които не е задължително да са хомофобски и базирани на омраза.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

 По тази логика, всички които не те обичат, те мразят? Що за твърдение...

Не съм съгласен с написаното. То може да е вярно, но не е задължително. 

Може да си против това, защото имаш аргументи, някакви. Без да мразиш. Без да обиждаш. Без да се интересуваш от хомосексуалността.

Може да не си запознат, но да имаш аргументи, базирани на незнание, които не е задължително да са хомофобски и базирани на омраза.

 

Говорим за човешки права, които са били отказвани на хора с векове. Или си нормален и ги подкрепяш, или си против. Тази странна "средна" прозиция, която се опитваш да защитиш, се нарича хомофобия, независимо на какво е базирана и колко "възпитана" изглежда. Хо-мо-фо-би-я. Която е наказуема в ЕС. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, newyearsday каза:

Никой няма право да поставя под въпрос човешки права. Изцяло твой проблем, ако не можеш да схванеш концепцията. 

Дрън, дрън та пляс! - ще взема да го патентовам тоя израз.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

 По тази логика, всички които не те обичат, те мразят? Що за твърдение...

Не съм съгласен с написаното. То може да е вярно, но не е задължително. Да не генерализираме.

Може да си против това, защото имаш аргументи, някакви. Без да мразиш. Без да обиждаш. Без да се интересуваш от хомосексуалността.

Може да не си запознат, но да имаш аргументи, базирани на незнание, които не е задължително да са хомофобски и базирани на омраза.

 

Обясняваш на човек, който не знае какво е логика и дедукция. При него като се види думата гей с отрицание, това е омраза. Аз смятам, че тези тематики трябва да се изолират. Нека си имат правата, нека си живеят, но не бива да се пропагандират непрекъснато. Не за друго, а защото обществото се занимава с глупости, и будят агресия в определени групи от хора.

Отделно не се съгласявам, че в момента не се дават повече предимства на определени места. Например в ИТ сектора има цели програми за наемане на жени, които автоматично заемат квоти за работа. Няма проблем една жена да работи в ИТ то, ако е добра колкото е другият кандидат. Същото и за мъжете в администрацията. Не е необходимо да наемеш някого по някоя програма само за да имаш мъж на това място. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

@newyearsday къде те заплаших ? И как точно съм неграмотна ? Покажи къде те заплаших ? Ти ме заплашваше нон стоп, аз ти казах, че си ми смешна. И ти си първата дето ме цитира като ме тагна в моята тема. И дори сега ме обиждаш. Повече няма да ти отговарям, защото опитах да дам аргумент, но ти нямаш необходимия интелект за да го разбереш. 

Не можеш да ми отговориш, защото нямаш капацитета. Целият ти аргумент беше базиран на хомофобия и когато адресирах това ти просто се паникьоса и започна да ми пишеш лични съобщения как си щял "да продадеш мен и моето семейство". Лимитираният ти речник се изчерпа отдавна. Бягай сега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Обясняваш на човек, който не знае какво е логика и дедукция. При него като се види думата гей с отрицание, това е омразя. Аз смятам, че тези тематики трябва да се изолират. Нека си имат правата, нека си живеят, но не бива да се пропагандират непрекъснато. Не за друго, а защото обществото се занимава с глупости, и будят агресия в определени групи от хора.

Отделно не се съгласявам, че в момента не се дават повече предимства на определени места. Например в ИТ сектора има цели програми за наемане на жени, които автоматично заемат квоти за работа. Няма проблем една жена да работи в ИТ то, ако е добра колкото е другият кандидат. Същото и за мъжете в администрацията. Не е необходимо да наемеш някого по някоя програма само за да имаш мъж на това място. 

Ти си неграмотник, който не знае как се пише подрАжавам. Не знаеш какво е логика, нито дедукция. 

Има "квоти", защото бели хетеро мъже заемат нереално много постове, особено на по-високи нива във всякакви индустрии. Ама то трябва повече четене от ПИК и БИВОЛЪ, за да проумеем това, нали? Хм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

 По тази логика, всички които не те обичат, те мразят? Що за твърдение...

Не съм съгласен с написаното. То може да е вярно, но не е задължително. Да не генерализираме.

Може да си против това, защото имаш аргументи, някакви. Без да мразиш. Без да обиждаш. Без да се интересуваш от хомосексуалността.

Може да не си запознат, но да имаш аргументи, базирани на незнание, които не е задължително да са хомофобски и базирани на омраза.

 

Полово сексуалната идентичност не е въпрос на начин на израстване и избор, а вродено състояние. Когато си против дадена ориентация, ти заставаш срещу правото на живот и приемственост на хората, които я споделят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Полово сексуалната идентичност не е въпрос на начин на израстване и избор, а вродено състояние. Когато си против дадена ориентация, ти заставаш срещу правото на живот и приемственост, които я споделят. 

Такива концепции са твърде трудни за хора, които се чудят защо има квоти на работното място, защо прайдът изобщо съществува и защо други хора трябва да имат същите човешки права като тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Полово сексуалната идентичност не е въпрос на начин на израстване и избор, а вродено състояние. Когато си против дадена ориентация, ти заставаш срещу правото на живот и приемственост, които я споделят. 

Никой не е против нея. Против съм П Р О П А Г А Н Д А Т А която се слага навсякъде. Просто не става и няма да приема да ми се пропагандират нещата по толкова изкуствен начин. То дори не стои естествено, сега и в World of WarCraft сложили два друида пеперудки. На всичкото малки феи им подражават. Стои грозно, неестествено и неприемливо. В цялата вселена досега е имало само епика и дори не е имало намек за подобно нещо.

Помниш ли каква патърдия се дигна като казаха, че Дъмбо от Хари Потър е мекичка. И то защото беше пришито, ако беше в самата книга, подкрепено с добра сюжетна история, която впоследствие се измисли ОК, ма така да има за да сме толерантни -НЕ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Никой не е против нея. Против съм П Р О П А Г А Н Д А Т А която се слага навсякъде. Просто не става и няма да приема да ми се пропагандират нещата по толкова изкуствен начин. То дори не стои естествено, сега и в World of WarCraft сложили два друида пеперудки. На всичкото малки феи им подражават. Стои грозно, неестествено и неприемливо. В цялата вселена досега е имало само епика и дори не е имало намек за подобно нещо.

Помниш ли каква патърдия се дигна като казаха, че Дъмбо от Хари Потър е мекичка. И то защото беше пришито, ако беше в самата книга, подкрепено с добра сюжетна история, която впоследствие се измисли ОК, ма така да има за да сме толерантни -НЕ. 

И това, което наричаш "пропаганда" е себеизразяване. Очевидно тези концепции са ти много трудни, дори невъзможни за възприемане. Просто млъкни по темата и спри да се излагаш. Смешно е, жалко е, тъжно е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По - смешното е, че тук двама индивида проповядват морал и стават за смях. А колегата ми, който си е хомосексуален мъжага е възмутен от това как са представени в играта тези два героя. Самият той каза, че не харесва този тип представяне и го смята за грешен. И за да се разбере по - конкретно, те са представени по - изнежени и с леко женствен темперамент. Точно каквото и казах, сложили нещо от нищото без концепция да има. Грозно и неестествено е. Щом хомосексуалист го потвърди и каза, че и той не харесва подобни индивиди, напротив, щяло да бъде по - готино да са си здрави и смели мъжкарчета. А той играе играта повече и от мен. 

 

преди 1 минута, meleto каза:

То в ИТ има и друго схващане. Обучаваш жени, а те след 1-2-3 години забременяват. Има и обратния пример.

Съвсем за друго ставаше дума. Това, че не одобряваш дадено поведение - не те прави хомофоб. Това, че не одобряваш даден политик, не значи, че го мразиш. Това, че не одобряваш гей парада, не те прави хомофоб. Хората не формират мнение само на база омраза. Има и други емоции като безразличие, страст и прочее. 

Това, че някой е дръзнал да каже нещо, което не се харесва на ЛГБТ общността винаги се приема сякаш е хомофобско мнение. Вероятно в много ситуации Е, но това не е математическа формула. 

Това го има наистина, една колежка която интервюирах ме насра така. Това е малко офф топик, но да има го. Аз я взех на работа, а тя е била бременна. После колко ми мляха на тиквата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Обясняваш на човек, който не знае какво е логика и дедукция. При него като се види думата гей с отрицание, това е омраза. Аз смятам, че тези тематики трябва да се изолират. Нека си имат правата, нека си живеят, но не бива да се пропагандират непрекъснато. Не за друго, а защото обществото се занимава с глупости, и будят агресия в определени групи от хора.

Отделно не се съгласявам, че в момента не се дават повече предимства на определени места. Например в ИТ сектора има цели програми за наемане на жени, които автоматично заемат квоти за работа. Няма проблем една жена да работи в ИТ то, ако е добра колкото е другият кандидат. Същото и за мъжете в администрацията. Не е необходимо да наемеш някого по някоя програма само за да имаш мъж на това място. 

То в ИТ има и друго схващане. Обучаваш жени, а те след 1-2-3 години забременяват. Има и обратния пример.

преди 11 минути, Fast каза:

Полово сексуалната идентичност не е въпрос на начин на израстване и избор, а вродено състояние. Когато си против дадена ориентация, ти заставаш срещу правото на живот и приемственост, които я споделят. 

Съвсем за друго ставаше дума. Това, че не одобряваш дадено поведение - не те прави хомофоб. Това, че не одобряваш даден политик, не значи, че го мразиш. Това, че не одобряваш гей парада, не те прави хомофоб. Хората не формират мнение само на база омраза. Има и други емоции като безразличие, страст и прочее. 

Това, че някой е дръзнал да каже нещо, което не се харесва на ЛГБТ общността винаги се приема сякаш е хомофобско мнение. Вероятно в много ситуации Е, но това не е математическа формула. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

По - смешното е, че тук двама индивида проповядват морал и стават за смях. А колегата ми, който си е хомосексуален мъжага е възмутен от това как са представени в играта тези два героя. Самият той каза, че не харесва този тип представяне и го смята за грешен. И за да се разбере по - конкретно, те са представени по - изнежени и с леко женствен темперамент. Точно каквото и казах, сложили нещо от нищото без концепция да има. Грозно и неестествено е. Щом хомосексуалист го потвърди и каза, че и той не харесва подобни индивиди, напротив, щяло да бъде по - готино да са си здрави и смели мъжкарчета. А той играе играта повече и от мен. 

Това, че друг гей човек е потвърдил хомофобията ти, не означава, че не съществува. От колкото кладенци да се опитваш да донесеш вода, ще си останеш хомофоб. Млъкни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Съвсем за друго ставаше дума. Това, че не одобряваш дадено поведение - не те прави хомофоб. Това, че не одобряваш даден политик, не значи, че го мразиш. Това, че не одобряваш гей парада, не те прави хомофоб. Хората не формират мнение само на база омраза. Има и други емоции като безразличие, страст и прочее. 

Това, че някой е дръзнал да каже нещо, което не се харесва на ЛГБТ общността винаги се приема сякаш е хомофобско мнение. Вероятно в много ситуации Е, но това не е математическа формула. 

Да, и всичко това са нарича хомофобия. Няма друг термин за тази "средна позиция". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, newyearsday каза:

По-добре скрий собствените си хомофобски постове, че е тъжно модератор да се държи така. 

Тъжно, нетъжно - така съм се родил, нали така беше! 

@meleto Виж какво съм писал!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Тъжно, нетъжно - така съм се родил, нали така беше! 

@meleto Виж какво съм писал!

Никой не се е родил хомофоб. Омразата се научава. Още една концепция, която не можеш да проумееш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked and unlocked this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...