Jump to content



Има ли място хомо пропагандата в игрите които се играя от деца ?


Препоръчани коментари

преди 4 минути, newyearsday каза:

@WindWalkerMonk

От години само чета в този форум и няма по-досадно и нагло същество от теб. То не е хомофобия, расизъм, сексизъм и всякакви други про-руски и консервативни идеологии, които пробутваш, а в същото време парадираш, че си "видял света" и "навсякъде било така". Да отидеш 2 пъти на пазара в Одрин не е да си видял света, мило. Ти си в чалга форум. Никой не иска да ти чете глупостите и пропагандата 24/7.  Емануела 2.0. 

По темата: Не, не съм против. Против съм хомофоби, които не могат да пишат подрЪжават. Необразовани и неграмотни боклуци. 

Има опция игнор. Освен това не е като да те карам да ги гледаш и четеш. Отделно аз поне видях тази на аватара ти от два метра, а ти ще я гледаш само зад компа. Сега не ме занимавай със себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Има опция игнор. Освен това не е като да те карам да ги гледаш и четеш. Отделно аз поне видях тази на аватара ти от два метра, а ти ще я гледаш само зад компа. Сега не ме занимавай със себе си.

За хомофоби като теб (и други в тази тема) игнор няма. Има мачкане и набиване в главата колко грешна е идологията ти. Та затова тук, в Западна Европа, хора губят работата, социалният живот и приятелите си, ако другите разберат, че са хомофоби.

Маци, хората, които всъщност живеем в чужбина и работим на истински международни постове ходим по концерти, живеем живота си, и не се интересуваме от сексуалността на другите. Препоръчвам терапевт. И спри да ми се лигавиш в личните съобщения, да не те публикувам пред всички. :waltz:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, newyearsday каза:

Маци, хората, които всъщност живеем в чужбина и работим на истински международни постове ходим по концерти, живеем живота си, и не се интересуваме от сексуалността на другите. Препоръчвам терапевт.

Всеки си има мнение. Не може да ме накараш да ги харесвам. А ти живееш в чужбина колкото аз съм космонавт.

И такива фамилиарни изрази като маци у вас. Може да допускат правописни грешки, но поне не говоря като …

Отделно темата е за игрите и пропагандата. Дори това не разбра, но ти е простено. Няма как да занимаваш 10 годишно дете с такива неща. Остави го като порасне да си решава за себе си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Веднъж слушах някъв психиатър, който обясняваше, че до някоя определена въраст, май е 15 години, се оформява сексуалността със фактор социалност. Във такъв смисъл, че например някой ако няма допир до ЛГБТ теорията, няма да стане такъв. Отделно от това някои се раждали хомосексуални, но те били малко. Той претендирал затова да няма гей прайд, но това е съвсем друга тема.

Аз съм на мнение, че не трябва на децата да се натрапва НИКАКВА сексуалност, защото все пак са деца. Като пораснат да изберат сами.

не е вярно ! Аз на 7 год.: 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, newyearsday каза:

Ми не, не е too much. И 100% от героите да се гейове, не би трябвало да те засяга, ако не си хомофоб. Точка. 

Повече няма какво да си кажем... цялата тематика няма място там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Повече няма какво да си кажем... цялата тематика няма място там. 

“Тематика” наричаш сексуалност, която имат толкова много хора. Много грозно и унизително. 
 

Твоята “тематика” също няма място в публичното пространство, но продължаваш да я буташ наляво и надясно. Смях. 
 

Тръгнал да плаче на модераторите да ми трият постовете, а тук се прави на много миролюбив. Цялата шайка хомофоби в България сте много смели, докато някой не ви контрира. Жалка работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, newyearsday каза:

Тръгнал да плаче на модераторите да ми трият постовете, а тук се прави на много миролюбив. Цялата шайка в хомофоби в България сте много смели, докато някой не ви контрира. Жалка работа. 

Добре че пристигна ти, че да "колиш и бесиш" :D 

Изтрих ви постовете защото нарушават точка 1.13 от правилата.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Добре че пристигна ти, че да "колиш и бесиш" :D 

Изтрих ви постовете защото нарушават точка 1.13 от правилата.

А защо не си изтрил тази хомофобска тема? И защо не триеш хомофобските изказвания на госпожицата горе, които публикува във всяка тема? Хм? 
 

Браво, че ми говориш на Вие иначе, имаш повече усет от госпожицата горе, която не спря да ми досажда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, newyearsday каза:

..... Хм? 

Първо - ХМ? - вкъщи!

Второ - не всяко мнение, изразено с негативна конотация към ЛГБТ пропагандата, е хомофобия. 

Зададеният начален тон на темата е в рамките на приемливото, затова не е изтрита.

А и трето - понеже виждам, че се ласкаеш, че ти говоря на ВИЕ - под ВИЕ имах предвид  ВАС ДВАМАТА, защото и негови постове са скрити.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Първо - ХМ? - вкъщи!

Второ - не всяко мнение, изразено с негативна конотация към ЛГБТ пропагандата, е хомофобия. 

Зададеният начален тон на темата е в рамките на приемливото, затова не е изтрита.

След като не нарушава правилата на форума, мога да говоря каквото си искам. Ти си абсолютно никой, за да казваш кое ще бъде казано вкъщи и кое не. Не се взимай толкова насериозно. Модератор си на чалга форум с 30 активни потребители. Хм. 
 

Да има ЛГБТ герои в детски игри не е пропаганда. От цялата тема и всички мнения на госпожицата, която отвори темата, смърди на хомофобия и омраза. Не знам какво правиш като модератор, ако не можеш да го разбереш и не предприемеш някакви действия. Хм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, newyearsday каза:

А защо не си изтрил тази хомофобска тема? И защо не триеш хомофобските изказвания на госпожицата горе, които публикува във всяка тема? Хм? 
 

Браво, че ми говориш на Вие иначе, имаш повече усет от госпожицата горе, която не спря да ми досажда. 

Защото той самият е хомофоб, за съжаление. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва

преди 22 минути, newyearsday каза:

“Тематика” наричаш сексуалност, която имат толкова много хора. Много грозно и унизително. 
 

Твоята “тематика” също няма място в публичното пространство, но продължаваш да я буташ наляво и надясно. Смях. 
 

Тръгнал да плаче на модераторите да ми трият постовете, а тук се прави на много миролюбив. Цялата шайка хомофоби в България сте много смели, докато някой не ви контрира. Жалка работа. 

Има място, защото аз обсъждам дали тези тематики имат място в игрите, а не самите тях. Това е като със секса, той също не бива да се преекспонира там. Но ти не го разбра, защото ЗА ТЕБ твоята сексуална идентичност е водеща, а не средата. 

И на никой не се оплаквам. Въображението работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Защо трябва

Има място, защото аз обсъждам дали тези тематики имат място в игрите, а не самите тях. Това е като със секса, той също не бива да се преекспонира там. Но ти не го разбра, защото ЗА ТЕБ твоята сексуална идентичност е водеща, а не средата. 

И на никой не се оплаквам. Въображението работи.

Самият факт, че го обсъждаш те прави хомофоб. Фактът, че те ПРИТЕСНЯВА, че има детски герои, които са гейове до такава степен, че да правиш публични теми показва, че си ХОМОФОБ.

И е очевидно, че даже не може да го проумееш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, newyearsday каза:

Самият факт, че го обсъждаш те прави хомофоб. Фактът, че те ПРИТЕСНЯВА, че има детски герои, които са гейове до такава степен, че да правиш публични теми показва, че си ХОМОФОБ.

И е очевидно, че даже не може да го проумееш. 

Обсъждам дали има място в игрите. Толкова ли е трудно да хванеш логиката. НЯМА място там, защоооо, защо трябва да се натъртва на децата за тия неща. Като цяло тия теми нямат място навсякъде, те са дискретни. С кой спиш и с колко си е лична работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Обсъждам дали има място в игрите. Толкова ли е трудно да хванеш логиката. НЯМА място там, защоооо, защо трябва да се натъртва на децата за тия неща. Като цяло тия теми нямат място навсякъде, те са дискретни. С кой спиш и с колко си е лична работа.

Много странно как ЛГБТ сексуалности винаги трябва да са "дискретни", "да нямат място навсякъде" и да "не се показват пред хората", докато 90% от героите в детските игри са сексуализирани (в хетеро насока). Смърди на хомофобия и себеомраза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

Ей Хомофоби..

В бъдеще такива ще възпитават децата ви!Това е само началото, свиквайте, ще видите какво ви чака! 

 

Искрено предпочитам такъв човек да възпитава детето ми, ако е грамотен, адекватен и мислещ. Няма никакво значение как изглежда. 

Постни себе си, за да те видим. Постнал мъж с грим и на токчета и си мисли, че прави нещо. Изключително проста картинка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, newyearsday каза:

Много странно как ЛГБТ сексуалности винаги трябва да са "дискретни", "да нямат място навсякъде" и да "не се показват пред хората", докато 90% от героите в детските игри са сексуализирани (в хетеро насока). Смърди на хомофобия и себеомраза. 

Не, не смърди. За вас всичко е хомофобия. Цялата общност скача (основно по интернет, на живо са мишки) срещу някой който има различно мнение, но апелират за толерантност. За пример ти давам Дж. К. Роулинг на която "дискриминираните" пожелаваха смърт. И защо го правят, защото жената е обяснила, че транссексуалните нямат място в стаоите в които жените кърмят децата си. Погледни и себе си, заплашваш ме с чукове и какво ли не, ама ако е на живо сигурно ще стоиш мирно мирно. 

Аз нямам против хомо хората, имам против тяхната агресия с която търсят права, понякога дори когато са абсурдни като примера с Дж. К. Роулинг. И ти гарантирам, че това не е добро нещо. В един момент цялото нещо ще избухне.  Тогава нормални хомо двойки ще страдат, защото другите са пракелили. Света е колело, което се върти. Всички трябва да имат права, но не бива едни заради пол, религия, цвят или сексуална ориентация да имат повече. Знам, че нямаш капацитета да го разбереш, но все пак го написах. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато някой се оплаква от т.нар. "ЛГБТ пропаганда", обикновено има предвид, че консервативно-религиозната пропаганда е отслабнала. За тях всичко е мач. Мисленето "ние срещу тях" не прощава. Пещерен трибализъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, не смърди. За вас всичко е хомофобия. Цялата общност скача (основно по интернет, на живо са мишки) срещу някой който има различно мнение, но апелират за толерантност. За пример ти давам Дж. К. Роулинг на която "дискриминираните" пожелаваха смърт. И защо го правят, защото жената е обяснила, че транссексуалните нямат място в стаоите в които жените кърмят децата си. Погледни и себе си, заплашваш ме с чукове и какво ли не, ама ако е на живо сигурно ще стоиш мирно мирно. 

Аз нямам против хомо хората, имам против тяхната агресия с която търсят права, понякога дори когато са абсурдни като примера с Дж. К. Роулинг. И ти гарантирам, че това не е добро нещо. В един момент цялото нещо ще избухне.  Тогава нормални хомо двойки ще страдат, защото другите са пракелили. Света е колело, което се върти. Всички трябва да имат права, но не бива едни заради пол, религия, цвят или сексуална ориентация да имат повече. Знам, че нямаш капацитета да го разбереш, но все пак го написах. 

Мило, такива като теб съм ги ял за закуска и ще продължавам. На живо сте по-ниски от тревата и ти си жив пример за това - колко нахъсан беше в началото, а сега мяукаш като коте. :1000(29):

Изобщо не ми давай за пример глупавата трансфорбка Роулинг, която си съсипа кариерата заради неща, които изобщо не я засягат. 

Очевидно имаш против гей хората, след като толкова много те притесняват това къде присъстват, как и защо. Имаш проблеми. Разреши си ги сам. Никой не е длъжен да чете тази помия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки човек има право да обича и да бъде щастлив и обичан!!! Хубаво е да си щастлив и влюбен, независимо от ориентацията и да живееш с половинката си, пожелавам на всеки такова щастие!!! .. Човекът до теб да ти е опора и семейство, защото при много от тия дето се възмущават това липсва... А всеки избира на кого да подръжава! Против съм някой да се прави на жертва и да се оплаква или да парадира с това пред някого който не би го разбрал. Мисля, че по-важно е да държиш на семейството и половинката си , да се обичате взаимно, а какво предпочита, всеки е свободен! Няма пречки да изградиш силна връзка от каквото и да било естество, стига да има любов! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 32 минути, WindWalkerMonk каза:

  Всички трябва да имат права, но не бива едни заради пол, религия, цвят или сексуална ориентация да имат повече.  

Не мисля, че имат повече. 

преди 23 минути, Fast каза:

Когато някой се оплаква от т.нар. "ЛГБТ пропаганда", обикновено има предвид, че консервативно-религиозната пропаганда е отслабнала. За тях всичко е мач.  

Всъщност гей общността, която прави прайдове дали не спомагат да превърнат всичко в мач? Ние на паветата и Вие пред телевизорите дето ни мразите. 

Радваш се, че дадена консервативно-религиозна пропаганда е отслабнала? Защо? Нима ЛГБТ пропагандата е единственото чисто движение, а всички останали са някакви боклуци?

....

Така като гледам, във форума има само крайни хомофоби и крайни хомофили. И двете страни звучите като ултраси, съжалявам. Нямате идея колко си приличат двете крайности, дори ползвате еднакви доводи, но подхвърлени от призмата на конкретната страна по спора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, newyearsday каза:

Мило, такива като теб съм ги ял за закуска и ще продължавам. На живо сте по-ниски от тревата и ти си жив пример за това - колко нахъсан беше в началото, а сега мяукаш като коте. :1000(29):

Изобщо не ми давай за пример глупавата трансфорбка Роулинг, която си съсипа кариерата заради неща, които изобщо не я засягат. 

Очевидно имаш против гей хората, след като толкова много те притесняват това къде присъстват, как и защо. Имаш проблеми. Разреши си ги сам. Никой не е длъжен да чете тази помия. 

Ти обаче наистина имаш проблем. Изобщо не мяукам като коте. Просто не искам да се занимавам с маниаци, които нямат идентичност, а се изразяват със сексуалната си ориентация. И нищо не си ял на закуска, най - много да си оскубал някое момиче в училище. 

Роулинг изобщо не е глупава жена, просто е добър пример затова, че границата е мината. Аз не я харесвам като човек, но е права. Стаята за ЖЕНИ е за ЖЕНИ. Там се кърми, и т.н. Няма да влизам в подробности. 

А дори да имам проблем с тематиката, ти си последния човек който ще определя къде, какво и как да правя. Да, тези теми нямат място в игрите. Както и другите дискриминационни теми, като тази с мексиканците. Да гледаш как пребиват малко дете и му казват, че е изрод в игра, където малкото дете е главния герой НЕ Е ОК. И то да го бият само защото е от Мексико. Няма място тази тема там. Поражда излишно напрежение и въпроси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти обаче наистина имаш проблем. Изобщо не мяукам като коте. Просто не искам да се занимавам маниаци, които нямат идентичност, а се изразяват със сексуалната си ориентация. И нищо не си ял на закуска, най - много да си оскубал някое момиче в училище. 

Роулинг изобщо не е глупава жена, просто е добър пример затова, че границата е мината. Аз не я харесвам като човек, но е права. Стаята за ЖЕНИ е за ЖЕНИ. Там се кърми, и т.н. Няма да влизам в подробности. 

А дори да имам проблем с тематиката, ти си последния човек който ще определя къде, какво и как да правя. Да, тези теми нямат място в игрите. 

Много си засегнат, бейби. 

Роулинг е тъпа трансфорбка, нейните подражатели са още по-прости и нищо не можеш да направиш по въпроса. 

Имаш огромен проблем с "тематиката" и след като си направил публична тема по въпроса, ще се коментира. Очевидно не можеш да издържиш на критиката и скачаш от тема в тема, нападка в нападка и просто става едно такова никакво. Като всичките ти "аргументи". 

Препоръчвам ти повече четене, подобряване на правописа, емпатия и валериан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked and unlocked this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...