Jump to content

С какво ви спечели политическата партия за която гласувахте?


Препоръчани коментари

преди 4 часа , meleto каза:

https://fb.watch/7c-1_Kv09s/

Какво е станало тука, какво момиче? 

Обаче какви са пуяци от ИТН. Бягат като ощипани. И дето пишат в коментарите - плюха Борисов, че днес е А, а утре е Б, а те по-различни ли са?

Наистина ДБ са най-нормални сред тия трите. :D 

 

 

Или това хах

https://gospodari.com/филип-станев-бе-предупреден-от-ива-мит/?fbclid=IwAR2pGvNipxPwGemYDu4wy2MR96w_6b7R_HXJtYABmmWvQOBh6vQKToVBVlY

 

Иили онази дето я номинираха за министър на здравеопазването ли беше, а сега е на образованието. Те двата ресора са еднакви, явно е много талантлива въпросната. Ужасни са.

Има ли къде да гледам целите заседания, защото все забравям да си ги пускам и голямо шоу изпускам :D 

Изтекли били уж чатове на въпросния Момчил Иванов, който оттегли кандидатурата си за Министър на правосъдието, с някаква студентка. Слагам го долу. Не съм ги виждала, може и да са фалшиви, но щом се отказва заради това, явно има нещо гнило. Още преди да науча за "чатовете" видях коментар на негова бивша студентка, която казва, че още в университета се е говорело, че злоупотребява.

Novini.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Има ли къде да гледам целите заседания, защото все забравям да си ги пускам и голямо шоу изпускам :D 

Изтекли били уж чатове на въпросния Момчил Иванов, който оттегли кандидатурата си за Министър на правосъдието, с някаква студентка. Слагам го долу. Не съм ги виждала, може и да са фалшиви, но щом се отказва заради това, явно има нещо гнило. Още преди да науча за "чатовете" видях коментар на негова бивша студентка, която казва, че още в университета се е говорело, че злоупотребява.

 

Никаква идея, но е факт, че ИТН се биха в гърдите, че били почтени кандидатите им и не знам още какво. Уж мрънкаха, че ББ бил си сменял позициите всеки ден, че били статукво, че бил егоцентрик. А те не правят ли същото?

Не вярвах да са чааак толкова зле. Очаквах да се издънят като излъчат кабинет, а те...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...