Jump to content



С какво ви спечели политическата партия за която гласувахте?


Препоръчани коментари

преди 1 минута, omline каза:

image.png.0eb19277df0042a0d63f2d4f1cae8a7a.png

@plambata Пламбичка,  да разбирам ли, че ако знаеше какво предстои, нямаше да си така нетърпелив? :lol:

Точно толкова нетърпелив щях да бъда. Всичко друго е по-добре от Боко и компания. Смятам, че герб и схемите им са завинаги история. При едни нови избори Кирил Петков и Асен Василев със сигурност ще станат част от някоя партия и това ще промени значително съотношението на силите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Точно толкова нетърпелив щях да бъда. Всичко друго е по-добре от Боко и компания. Смятам, че герб и схемите им са завинаги история. При едни нови избори Кирил Петков и Асен Василев със сигурност ще станат част от някоя партия и това ще промени значително съотношението на силите. 

Не спирам да се изумявам как хора на възраст могат да са толкова наивни и сигурни в прогнозите си и то след като вече са изяли по няколко шамара.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Не спирам да се изумявам как хора на възраст могат да са толкова наивни и сигурни в прогнозите си и то след като вече са изяли по няколко шамара.

А ти как точно виждаш герб да се върне във властта? Изведнъж гласовете им ще скочат двойно ли? Или някой рязко ще си промени позицията и ще започне да иска да работи с тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

А ти как точно виждаш герб да се върне във властта? Изведнъж гласовете им ще скочат двойно ли? Или някой рязко ще си промени позицията и ще започне да иска да работи с тях?

Да съм ти ги врял в лицето за следващи управляващи? НЕ! Да съм ти давал прогнози колко велик резултат ще изкарат? НЕ!

Народът наистина разпредели много готино местата, за да могат партиите да си говорят, защото всяка от тях си има силни и слаби звена и идеята на коалициите е да се допълват. Този игнор, който т.н. партии на протеста се опитват да прилагат, е нищо повече освен ДЕ-МОН-СТРА-ЦИ-Я - тъпа, инфантилна, идиотска, тъпанарска демонстрация, която вече си дава гнилите плодове. 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Асен си е спечелил всички дела. В бизнеса ксто стане въпрос за милиони винаги се съдят, винаги. Винаги някой е измамник, винаги някой е ощететен. А истината е, че като е подписвал договора не е гледал от перспективата на милиони.

В този ред на мисли, ИТН е малко грозно да хвърлят кал като самият Слави дълги години беше подлога на мутрите. Отделно е шамарил баща си и го е оставил да гние в мизерия. Не го поглежда дори.

Доколкото разбрах не е имало спечелени дела, а споразумение. ТОй така казва в Лице в лице. А споразумението е... мирише някак. Срещу колко са се спазарили, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

А ти как точно виждаш герб да се върне във властта? Изведнъж гласовете им ще скочат двойно ли? Или някой рязко ще си промени позицията и ще започне да иска да работи с тях?

По принцип се е случвало след Орешарски. Но там по-скоро другите паднаха, а ГЕРБ се покачи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Доколкото разбрах не е имало спечелени дела, а споразумение. ТОй така казва в Лице в лице. А споразумението е... мирише някак. Срещу колко са се спазарили, не знам.

Само тук. Това е най - нормалният и финансово щадящ начин за решаване на проблеми, което показва, че реално е нямало виновни. Ако някой знае, че другия е виновен и ще спечели никога няма да се съгласи на такова нещо. Но е имало и дела с които е бил оправдан. Бизнес, какво да кажа повече. Но тук проблема идва, че го каниха три пъти, но на три различни министерства: екология, земеделие, и още некво там. Явно поста му е обещан на някого. Той затова й отказа де.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Само тук. Това е най - нормалният и финансово щадящ начин за решаване на проблеми, което показва, че реално е нямало виновни. Ако някой знае, че другия е виновен и ще спечели никога няма да се съгласи на такова нещо. Но е имало и дела с които е бил оправдан. Бизнес, какво да кажа повече. Но тук проблема идва, че го каниха три пъти, но на три различни министерства: екология, земеделие, и още некво там. Явно поста му е обещан на някого. Той затова й отказа де.

Само че в някои обстоятелства може да те тикнат в затвора. По-добре да си платиш като поп, когато си сгазил лука, нали? Защо трябва той да е бил пред спечелване? Може да е било точно обратното. Да е имало риск да го пандизят и са го изнудили или той се е помолил за споразумение, за да отърве още по-лош развой.

По-добре да олекнеш с пари, отколкото да те пандизят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Fast каза:

h4jNz01.png
JvmIt8E.png
K0b7Y9M.png
ZzfMcDF.png

 

Мислех те за по-зрял...

Кое по - зрял, направо е шокиращо. Всички ли са му приятели? И това да рискуваш живота на детето си, бъдещето му заради затворник не е похвално. Той е бил за затвора, сега също е.

Руския акцент също е на лице. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

h4jNz01.png
JvmIt8E.png
K0b7Y9M.png
ZzfMcDF.png

 

Мислех те за по-зрял...

Взето от интернет, Фаст.

Никога не съм вярвал на Иванов, за да се изненадам от каквото и да е. 

Има интересно нещо в коментарите. Значи не се допускат хора дето са били в службите (ДБ се хвалят с листите си), осъждат се лицата, замесени с БКП и техните семейства, но когато е Иванов - той не носи отговорност за действията на майка си, което генерално е така. 

 

За мен това което се случи в Росенец е договорено, сценарий. Явно Доган връща жеста. Знаем, че Доган прави такива услуги, както през 2009 за ГЕРБ.

Правилното щеше да бъде Иванов да излезе в самото начало и да каже публично - майка ми е била еди-каква си... близка на Доган. А остави тази информация да се появи като компромат.

Що се отнася до абривиатурите... всички партии си имат такива. Любимата на пишещите е ИБНИ.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледано никой не си избира родителите, но пък може сам да си избере политическите възгледи. 

edit - междудругото дори беглото преглеждане на статията за Бойкиева говори за интересна биография. Комунистка, но е била против партийната линия относно Пражката пролет, през 88ма е била на вълна перестройка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Реално погледано никой не си избира родителите, но пък може сам да си избере политическите възгледи. 

edit - междудругото дори беглото преглеждане на статията за Бойкиева говори за интересна биография. Комунистка, но е била против партийната линия относно Пражката пролет, през 88ма е била на вълна перестройка. 

След Ноемврийския пленум от 1989 година членството в БКП на Бойкикева и другите изключени участници в Клуба за подкрепа на гласността и преустройството е възстановено. През следващите десетилетия тя остава активен член на партията, вече преименувана на Българска социалистическа партия.

И бащата на Иванов е бил член на БКП.

Никой не избира родителите си, но нали в ДБ реват най-много за личности дето не са били в държавна сигурност и приближени до онази власт? Оказва се, че Бойкиева пък била семейна приятелка на Доган. Що не вярвам в такива случайности?

А питам се Иванов е сменил фамилията си ли? Защо не е Бойкиев? Или и той като Меглена Кунева, Пръмова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

След Ноемврийския пленум от 1989 година членството в БКП на Бойкикева и другите изключени участници в Клуба за подкрепа на гласността и преустройството е възстановено. През следващите десетилетия тя остава активен член на партията, вече преименувана на Българска социалистическа партия.

И бащата на Иванов е бил член на БКП.

Никой не избира родителите си, но нали в ДБ реват най-много за личности дето не са били в държавна сигурност и приближени до онази власт? Оказва се, че Бойкиева пък била семейна приятелка на Доган. Що не вярвам в такива случайности?

А питам се Иванов е сменил фамилията си ли? Защо не е Бойкиев? Или и той като Меглена Кунева, Пръмова?

Не си е сменял фамилията, по скоро майка му не е взела фамилията на баща му. 

И аз не вярвам на случайности. Тва е парлама от най-долнопробен тип, целяща да отвлече вниманието от нещо съществено. 

И като гледам твоята и други реакции, явно успява. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Не си е сменял фамилията, по скоро майка му не е взела фамилията на баща му. 

И аз не вярвам на случайности. Тва е парлама от най-долнопробен тип, целяща да отвлече вниманието от нещо съществено. 

И като гледам твоята и други реакции, явно успява. 

Да, тя майката явно не е взела фамилията на мъжа. Интересно за онова комунистическо време.

Кое е парлама? Тоя клип е пуснат през май. Това че сега го коментираме...

Иначе престрелките са ясни. ИТН плюят служебен кабинет, защото за тях са опасни с високия си рейтинг, а проводник на идеята да ги пренесат в редовен кабинет е на Иванов. Затова сложиха на дневен ред личността му и действията му, които също не са много адекватни. 

НЕ искат позиции, но предлагат хора. ИТН пък са се запънали да не дават позиции, а чакат подкрепа. Логично е да съставят кабинет, да получат първоначално одобрение и с течение на седмици или месеци протестните партии да ги отсвирят. Тоест когато решат, че са готови за нови избори. И тук тънкият момент ще е докога БСП и ДПС ще държат ИТН на власт.

ГЕРБ ще правят вот на недоверие.

Всичко е толкова ясно. Не знам какво има за чоплене. Или пък да е съществено, че да го крият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Да, тя майката явно не е взела фамилията на мъжа. Интересно за онова комунистическо време.

Кое е парлама? Тоя клип е пуснат през май. Това че сега го коментираме...

Иначе престрелките са ясни. ИТН плюят служебен кабинет, защото за тях са опасни с високия си рейтинг, а проводник на идеята да ги пренесат в редовен кабинет е на Иванов. Затова сложиха на дневен ред личността му и действията му, които също не са много адекватни. 

НЕ искат позиции, но предлагат хора. ИТН пък са се запънали да не дават позиции, а чакат подкрепа. Логично е да съставят кабинет, да получат първоначално одобрение и с течение на седмици или месеци протестните партии да ги отсвирят. Тоест когато решат, че са готови за нови избори. И тук тънкият момент ще е докога БСП и ДПС ще държат ИТН на власт.

ГЕРБ ще правят вот на недоверие.

Всичко е толкова ясно. Не знам какво има за чоплене. Или пък да е съществено, че да го крият.

Като нямало кво да му коментираме, ко чоплим тогава точно? 

ИТН продължават да си вкарват автогол след автогол, а Демократически Блок, който междудругото изобщо не е само и единствено Иванов, продължават да изглеждат като няква почти смислена алтернатива на фона на отвъд пародийната политическа сцена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Lelqtian каза:

Като нямало кво да му коментираме, ко чоплим тогава точно? 

ИТН продължават да си вкарват автогол след автогол, а Демократически Блок, който междудругото изобщо не е само и единствено Иванов, продължават да изглеждат като няква почти смислена алтернатива на фона на отвъд пародийната политическа сцена. 

И какво, смяташ че ДБ ще заместят ИТН на следващи избори ли?

Посланията им за дигитализация и нова прокуратура са твърде елитарни, за да надскочат столичния си капацетет.

Защо предложиха лицата от служебния кабинет, според теб?

На мен ми се стори ход, който хем да се харесат на избирателите, хем да дадат акъл на ИТН.  Ако не вървим към нови избори, не знам какво се напъват толкова. До едни парламентарни избори има време, а електоралната памет е 3 дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

И какво, смяташ че ДБ ще заместят ИТН на следващи избори ли?

Посланията им за дигитализация и нова прокуратура са твърде елитарни, за да надскочат столичния си капацетет.

Защо предложиха лицата от служебния кабинет, според теб?

На мен ми се стори ход, който хем да се харесат на избирателите, хем да дадат акъл на ИТН.  Ако не вървим към нови избори, не знам какво се напъват толкова. До едни парламентарни избори има време, а електоралната памет е 3 дни.

Колкото и да ми се иска, не смятам че ще заместят Има такава пародия на следващ тираж. 

И все още смятам че вървим към избори до дупка, докато някой не спечели някво по-значително мнозинство, или не им уврят главите че електората не желае Боце 2 и се разберат за няква широка коалиция. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Колкото и да ми се иска, не смятам че ще заместят Има такава пародия на следващ тираж. 

И все още смятам че вървим към избори до дупка, докато някой не спечели някво по-значително мнозинство, или не им уврят главите че електората не желае Боце 2 и се разберат за няква широка коалиция. 

Не ги виждам нещата така. Според мен ще има кабинет. Първо с подкрепата на ДБ и ИБНИ, а после те ще си бият камшика и ще останат само БСП и ДПС. ГЕРБ ще пуска вотове на недоверие. В този случай ще е забавно, защото ДБ ще бъдат с вързани ръце, защото някак няма да е реално да гласуват ЗА вот на недоверие, предложен от ГЕРБ. Освен ако не убедят ДПС да оттегли влиянието си (а те имат такова и тепърва ще личи). 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

И какво, смяташ че ДБ ще заместят ИТН на следващи избори ли?

Посланията им за дигитализация и нова прокуратура са твърде елитарни, за да надскочат столичния си капацетет.

Защо предложиха лицата от служебния кабинет, според теб?

На мен ми се стори ход, който хем да се харесат на избирателите, хем да дадат акъл на ИТН.  Ако не вървим към нови избори, не знам какво се напъват толкова. До едни парламентарни избори има време, а електоралната памет е 3 дни.

Електоралната памет е 5 минути, а сигурно не повече от 10-15% от гласуващите са в течение със случващото, дори и леко пасивно като мен. Според мен не беше ход със задни мисли, просто дадоха примери за действащи лица, които се справят добре. Т.е. опитаха се да дадат акъл на ИТН, но мисля, че и Слави, и Тошко са твърде авторитарни типове, че да се повлияят от каквото и да било.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхме истинското лице на ДБ (Христо Иванов)

Как ще коментирате? @Fast

ДБ не са по малко зло от Герб!

Слави Трифонов: От "Демократична България" искат постове

https://fakti.bg/bulgaria/601137-slavi-trifonov-ot-demokratichna-balgaria-iskat-postove-vapreki-che-tvardat-che-ne-iskat-video

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, FikLena каза:

Видяхме истинското лице на ДБ (Христо Иванов)

Как ще коментирате? @Fast

ДБ не са по малко зло от Герб!

Слави Трифонов: От "Демократична България" искат постове

https://fakti.bg/bulgaria/601137-slavi-trifonov-ot-demokratichna-balgaria-iskat-postove-vapreki-che-tvardat-che-ne-iskat-video

Говориш за същите, които предложиха Малкия Мук за мепе? 

ДБ може да НЕ са по-малко зло от Герб, но поне не са Герб 2 ;)

@meleto @Blueberry Май установихме колко е тая електорална памет, даже и 5 минути не е. 5 секунди също ми се виждат много. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://fb.watch/7c-1_Kv09s/

Какво е станало тука, какво момиче? 

Обаче какви са пуяци от ИТН. Бягат като ощипани. И дето пишат в коментарите - плюха Борисов, че днес е А, а утре е Б, а те по-различни ли са?

Наистина ДБ са най-нормални сред тия трите. :D 

 

Цитат

 

В Софийския университет (СУ) "Св. Климент Охридски" са постъпили три сигнала за плагиатство за предложения от "Има такъв народ" министър на вътрешните работи Петър Илиев. Това съобщиха за "Дневник" от висшето училище. Илиев е преподавател в юридическия факултет на университета.

 

 

Сигналите са подадени от заинтересовани лица - студенти или преподаватели. Те ще бъдат разпределени на заместника на ректора на СУ проф. Николай Витанов, който в 7-дневен срок ще извърши проверка по допустимост. Ако бъдат допуснати, етичната комисия ще започне работа по тях.

 

В началото на седмицата "Дневник" публикува фактите около книгата на Илиев "Компетенцията на Народното събрание", в която има копирани дословно параграфи от различни части от доктората на преподавателя в Софийския университет Наталия Киселова.

 

 

Или това хах

https://gospodari.com/филип-станев-бе-предупреден-от-ива-мит/?fbclid=IwAR2pGvNipxPwGemYDu4wy2MR96w_6b7R_HXJtYABmmWvQOBh6vQKToVBVlY

 

Иили онази дето я номинираха за министър на здравеопазването ли беше, а сега е на образованието. Те двата ресора са еднакви, явно е много талантлива въпросната. Ужасни са.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...