Jump to content



Галин и Симона- Вендета


Препоръчани коментари

Куплетите ми харесаха и си помислих че най-накрая изкараха нещо хубаво тия oт алфа и после дойде припева и отсвира след него. Ами не, няма да стане, на публиката й е писнало от тия еднакви песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсвирът разваля хубавата песен, иначе музиката е готина, забива се в главата. Със сигурност е по-добре от на Лидия и Преслава и от последните бози на Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката в началото звучи като от турски сериал 😅
Клипът е готин, песента грам не ме грабна.

Вече имената на вейповете заместват "алелей" и тн ли? Тук "Айс, Айс", а в песента на Данна и Робов имаше "Пош, Пош" 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина отсвирът разваля иначе не лошата песен. Не трябваше така да бързат да зарият хита "Момиче от лед" с някакви не толкова добри парчета като триото и това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Куплетите ми харесаха и си помислих че най-накрая изкараха нещо хубаво тия oт алфа и после дойде припева и отсвира след него. Ами не, няма да стане, на публиката й е писнало от тия еднакви песни.

Абсолютно същото си помислих. Симона НеКекса се ядва като глас и визия, почти поносими куплет и припев и после Асенов се изсира с поредния си тенекиен аранжимент. 

Ще си слушам оригиналната Сима!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, клипа е много як, вложено е старание. Ако беше на друг изпълнител, да сте свършили от кеф. 

@zai4eto82 Коментирай, че има нотки в клипа на твойте испански сапунки с Лукреция и Армандо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен този път ми хареса и то много. Наистина са се постарали да е нещо различно и като видео, и като песен. 
Само без мазния отсвир щеше да е още по-добре, но нищо.

Галин е супер секси - Евала за тялото му и че спря да се обезкосмява най-сетне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се,че парите ми за Айсчета отиват за такива песни. 

Иначе нямаше да е лошо Галин да го снимат от по-различен ъгъл тъй като някои крави,овце,а дори и бали със сено са по-високи от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че Галин не става за продуцент - не защото парчето не е силно, напротив, а защото не си разпределя добре продукцията между изпълнителите. "Да има нещо там да си пеят по участия" и тва е.

Иначе евала, втори клип със селскостопанска насоченост, за 3 месеца направиха повече за земеделието и животновъдството, отколкото Герб за 10 години! Официално обявявам Сими за Кралица на селото! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мило от страна на Гъбин и поредната Тройница да споделят бъдещото си поприще, одобрявам - мотиката и доенето на овце забележително им прилягат. Дано наемат и другите Тройници за сходни занимания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Много мило от страна на Гъбин и поредната Тройница да споделят бъдещото си поприще, одобрявам - мотиката и доенето на овце забележително им прилягат. Дано наемат и другите Тройници за сходни занимания. 

Горките животни! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Горките животни! 

"Пътят може да е дълъг и трънлив, може да те срещне с човек, които да те разтърси из основи и да те остави разбит на парчета! И тогава пътят води до желанието за разплата, желанието за отмъщение, желанието за вендета"!

Мъдри слова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък копираме стила на Кишев... Абе тоя Асенов няма да напарви нещо авторско явно... През стила на всички композитори мина вече.. Това пиано с тия акорди малко като не си пасват и заглушават вокалите... все едно хорър филм ще гледаме. Отсвирите. Абе спрете да бачкате с тоя бездарник... хубаво евтино ама усещайте се малко вече... Баналния отсвир от Боже мой :D Ако аранжимента го беше направил Пашев може би щеше да стане хит.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...