Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 20 часа , GSA каза:

Абсолютен потрес наистина. Как е възможно, която и да е община да дава толкова пари за някакви си сърби пък и да не бяха сърби? Ми направете нещо за хората, те ще пълнят допълнително гушите на сульо и пульо, при положение, че вече са толкова богати въпросните.

Чудя се дали в Сърбия им плащат такива колосални суми са едното показване на сцената за 40мин….

Има си ред и система как се организират такива.... когато са с поп изпълнители ги наричат - летни фестивали, а когато са с чалгари - панаири. 

Във Видин има такива традиции от много, много години и нещата се случват така:

1. Общинския съвет решава да има панаир и гласува бюджет за комунални услуги. В случая сумата е 10 000 лева за ток, вода и чистота. 

2. ОС упълномощава кмета да проведе конкурс за увеселителната и търговската част.

3. Кмета събира основните спонсори - ресторантьорите с бирариите, наемателите с търговските обекти и Спас от Лом с луна-парка, като се информират колко е цената на квадратен метър, след което всеки знае колко ще плати.

4. Тази година общият търговски наем е 200 000 лева и на база бюджета планират увеселението. Чак тогава започват да търсят изпълнители, като за сръбската част опират до Сашка Стоянова.

Ето така се случват нещата. И Хуриканчето може да не досажда в профилите на г-ца Стоянова, която представлява тук над 400 изпълнители от бивша Югославия. На нейните профили те ще видят, че Цеца ще има собствен концерт в България и този път ще я подгрява Преслава. Никъде и никога не е ставало въобще на въпрос да имат съвместен концерт и Пайнер така са подписали договора.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, foxy_vd каза:

Има си ред и система как се организират такива.... когато са с поп изпълнители ги наричат - летни фестивали, а когато са с чалгари - панаири. 

Във Видин има такива традиции от много, много години и нещата се случват така:

1. Общинския съвет решава да има панаир и гласува бюджет за комунални услуги. В случая сумата е 10 000 лева за ток, вода и чистота. 

2. ОС упълномощава кмета да проведе конкурс за увеселителната и търговската част.

3. Кмета събира основните спонсори - ресторантьорите с бирариите, наемателите с търговските обекти и Спас от Лом с луна-парка, като се информират колко е цената на квадратен метър, след което всеки знае колко ще плати.

4. Тази година общият търговски наем е 200 000 лева и на база бюджета планират увеселението. Чак тогава започват да търсят изпълнители, като за сръбската част опират до Сашка Стоянова.

Ето така се случват нещата. И Хуриканчето може да не досажда в профилите на г-ца Стоянова, която представлява тук над 400 изпълнители от бивша Югославия. На нейните профили те ще видят, че Цеца ще има собствен концерт в България и този път ще я подгрява Преслава. Никъде и никога не е ставало въобще на въпрос да имат съвместен концерт и Пайнер така са подписали договора.

А защо въобще викат наши певици да ги подгряват като само се излагат с плейбек и никакво старание? Само за Камелия, Галена, Анелия и Валя от подгряващи се сещам, че се представиха на ниво и като хората. И Рени май. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , fearless` каза:

На Андреа какъв й е проблема със Симона Загорова, не успях да разчета много добре на стори-то си какво е написала 

Какво е писала? Няма нищо сега.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Изборът на този запален фен звучи като нещо което една съфорумка би направила, но няма да ви кажа коя.

Можеше просто да ме тагнеш! #teamDzhenaordeath

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, fearless` каза:

 

Не знаех къде другаде да ги кача

https://prikachi.net/image/cYcLB
https://prikachi.net/image/cY6CJ

Маминка е заплашила Теодорова, че ще поръча на Емилия счетоводителски одит на сметките ѝ, та затова е свалила тези сторита.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Джен трябва да си презапише старите бруталки. Някои са доста постни на музика. Примерно този хит.

 

Много дразнещи бяха синтезаторите в оня период. Грешни мисли също може да се барне. На мен любими ми бяха Ще те спечеля, Случайна среща, Не ставаш, Чуждите и лесните, Луд и съвършен.

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Много дразнещи бяха синтезаторите в оня период. Грешни мисли също може да се барне. На мен любими ми бяха Ще те спечеля, Случайна среща, Не ставаш, Чуждите и лесните, Луд и съвършен.

 

Всички тези, като добавим и:

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DarkChild каза:

Маминка е заплашила Теодорова, че ще поръча на Емилия счетоводителски одит на сметките ѝ, та затова е свалила тези сторита.

Аз честно казано нищо не разбрах заради латиницата и ужасният правопис и се надявах някой да го е рашифровал. 

Тя е искала да изпее нещо на живо и Симона и е взела микрофона.. Андреа на живо!? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, fearless` каза:

Аз честно казано нищо не разбрах заради латиницата и ужасният правопис и се надявах някой да го е рашифровал. 

Тя е искала да изпее нещо на живо и Симона и е взела микрофона.. Андреа на живо!? 

Да, явно така е било. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Феновете на другите певици: Разкарват се по нощите за да ги видят, на другия ден са като утрепани

Феновете на Гергана: Просто отиваме до Лидъл за ядене

 

Gergana Lidl.png

В кой Лидл е да ходим само там и да я хвалят, че е вдигнала оборота! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DrAkO каза:

В кой Лидл е да ходим само там и да я хвалят, че е вдигнала оборота! 

Бих пазарувал за първи път в Лидл, ако ще ме обслужи Гергана! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DrAkO каза:

В кой Лидл е да ходим само там и да я хвалят, че е вдигнала оборота! 

За съжаление все още не знам, дано се разбере скоро!

Ако са умни, ще я включат в следващия рекламен клип - и сега доста сайтове споделиха новината, а ако Гери се появи в официална реклама, шумът ще е още по-голям. :mbounce:Ще си допълни списъка с реклами дори без Пайнер! :heart:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...