Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Не знам кои са всички, виж на @Willy списъка с най-гледаните тая година и как "лидерката" самостоятелен хит там няма ;) А тва което минава за най-гледано дори наркоман фенс фючъринг наша Зайка не го помнят. 

А тия 7 милиона и сам знаеш как не струват, Близалка примерно гърми от всякъде, а тия гледахме и как невзрачния Хеликоптер го пеят с цяло гърно. 

Лидия няма как да е със самостоятелна песен в този списък, защото тази година не е издавала самостоятелна песен. За Близалката ще се съглася btw. Тя е едно поредно и доста интересно доказателство, че има нещо много съмнително в голяма част от многомилионните клипове (не конкретно този на Щрак, който си я направи тази цифра дори твърде бавно). Но този проблем не засяга само Лидия. В държава със застаряващо население, от което половината тази година не знаят почти нищо от чалгата освен чат-пат някоя viral сензация като Ванчето, за таргетите от останалата половина Лидето вече баш си е приемана за една от най-големите звезди.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Че защо да не е лидерка? Покрай нея се засили новата генерация, стана мода от поп да преминаваш към чалга. Жанра напълно си върна най-младите таргети, а по-големите й препълват клубовете и страшно й се кефят, куфеят на всички песни и не я оставят да излезе без да са се снимали. Двата флопа на предварително обречени песни не променят успехите.

Вероятно говориш за Ваня Великова или Ариа. 

преди 19 минути, BaGaBoNtIn каза:

Все се надявам някой да избухне с хит,ама уви… щом започнах да слушам новата на Галена, защото няма какво… Силно се надявам поне още  1-2 хита да излязат, защото остана само Турболенция… доста слабо лято.

1-2 хита са повече от достатъчни. Миналата година и толкова нямаше. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Не знам кои са всички, виж на @Willy списъка с най-гледаните тая година и как "лидерката" самостоятелен хит там няма ;) А тва което минава за най-гледано дори наркоман фенс фючъринг наша Зайка не го помнят. 

А тия 7 милиона и сам знаеш как не струват, Близалка примерно гърми от всякъде, а тия гледахме и как невзрачния Хеликоптер го пеят с цяло гърно. 

Тамън споменах Ванчето и Арийката. Не бях дочел. Близалката барем има реални гледания. Аз на Арийния Хеликоптер що клипчета изгледах в тикток и фейсбук и инстаграм страници от кафенета и дискотеки. Всички въртяха коси и опашки. Особен хит е по арабските заведения в Софията. 

https://www.facebook.com/106607691318252/videos/455732742375339

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Шефският син днес отиде на Илиян. Питаше ме да не се засечем там. Аз у отвърнай: а, не. Аз съм на Коце утре. 

Когато Ина Гаярдо те изненада:

 

Тази била гъркиня. Истинското име е Христина Григориаду.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, BaGaBoNtIn каза:

Все се надявам някой да избухне с хит,ама уви… щом започнах да слушам новата на Галена, защото няма какво… Силно се надявам поне още  1-2 хита да излязат, защото остана само Турболенция… доста слабо лято.

Вече излезе, но нали не го изпълнява Преслава и няма да се зачита от теб. :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Вече излезе, но нали не го изпълнява Преслава и няма да се зачита от теб. :no2:

Признавам хита на Галена.. зариби ме,въпреки че е много далече от “Сто живота”. Просто може би очакванията са по-големи след голямата суша. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

Вероятно говориш за Ваня Великова или Ариа. 

1-2 хита са повече от достатъчни. Миналата година и толкова нямаше. 

“Сто живота” и “Беден в сърцето” са ми много над всичко тая година. Да не говорим за “Проблем”….

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BaGaBoNtIn каза:

“Сто живота” и “Беден в сърцето” са ми много над всичко тая година. Да не говорим за “Проблем”….

Дори не знам какво е второто, поставено в кавички. Нима то е повече от

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Коце днес заедно. Тя в Габаната, той в The Corner. 

А Меди 26 участия за август и 4 пъти в Кавали, Приморско. Той ще се убие от толкова път. Работи като невидял. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

Прясна снимка на Гергана - от вчера

May be an image of 3 people and people standing

Супер си е. Естествена и винаги усмихната и лъчезарна жена! Аман от пластмасови и фотошопирани мумии, които на 30 вече на нищо не приличат

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, чушка. каза:

Аз като разбера, че тази седмица ще има бурата и песто в Лидъл.

Вчера се чудих къде се губиш и щях да питам, а се появи! Сигурно печеш телО нейде, примерно тук

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един приятел който е на българското черноморие много харесва Анелия и снощи е бил на нейно участие. Питах го как мина и ми каза че бил разочарован, пяла на плейбек и единственият контакт с публиката й бил да крещи "айде, айде". Но пък било пълно, което е добре, за разлика от последните й участия в другите градове. Meanwhile снощи при нас беше Аца Лукас на вход 20+ в левове и страшно вдигнати цени и беше някаква лудница, смисъл страшно пълно. В последен момент решихме да ходим и нямаше място дори и на бара. Много е харесван сръбската версия на коце нарко босс.

  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Слушаме ли хитове?!

 

Яко ми се е набила в главицата! 

 

Edit: Чета коментарите и надушвам Ави под прикритие като ТВ Шоус :D 

image.png.3de879f430540cb412d8926a5baff3d6.png

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Слушаме ли хитове?!

 

 

преди 23 минути, asylum каза:

Яко ми се е набила в главицата! 

 

Edit: Чета коментарите и надушвам Ави под прикритие като ТВ Шоус :D 

image.png.3de879f430540cb412d8926a5baff3d6.png

Покрай вас и като не гладам въпросната Ивария, почти е на път да ми хареса. 

Не може ли Саша Рико или някоя друга да я изпее цялата и да я качи в тубата .... 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...