Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Willy каза:

Ама Пепа първо я писаха точно Цеца И Преслава, затова ни е странно че я махнаха чак и от снимката и я добавиха долу като "специално участие".

Саши е организирала някакво концертче на Галена и Меди за празник на град.

 

Навсякъде все още си е Цеца и Преслава! Само в профила на Сашка не е... Сами си правете изводите защо ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Hurricane, ти по-скоро се надявай да няма проблем между Сашка и Прес, защото нали знаеш, че както е тръгнало, до някоя и друга година главно първата ще менажира заетостта на големите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/6Y5x6g1RZ5Y
Когато БГ певица събере 150 000 човека да висят 8 часа прави може да я сравнявяме с Цеца, колкото и да я плюят заради Аркан, няма стигане. Без песен и клип от повече от 3 години, без албум от 5, но когато пусне пак ще тресе всичко. 
 

П.С. Галена пак ги разцепи, с Черното Ферари ще са хитовете на лятото!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, devotioner каза:

https://youtu.be/6Y5x6g1RZ5Y
Когато БГ певица събере 150 000 човека да висят 8 часа прави може да я сравнявяме с Цеца, колкото и да я плюят заради Аркан, няма стигане. Без песен и клип от повече от 3 години, без албум от 5, но когато пусне пак ще тресе всичко. 
 

П.С. Галена пак ги разцепи, с Черното Ферари ще са хитовете на лятото! Идеята не беше да ги сравняваме, а че няма място общината да пръсла грешни пари.

Славо продаде стадиона за часове, в най големия дъжд стояха хората. Още толкова искаха да идат.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Славо продаде стадиона за часове, в най големия дъжд стояха хората. Още толкова искаха да идат.

Съгласен, но Славчо извън България(изключвам Лондон и други емигрантски оазиси) не го слушат. Леля ти Светла я слушат по целия балкан въпреки цялата помия, която се излива по нея - има изключителна харизма, не прави невиждано шоу, но само с гласацси те вкарва във филма. Карал съм приятели, които не слушат сръбско на концертите ѝ и всеки е останал впечатлен. На Драгана/Брена и Весна не съм бил, не съм им голям фен и не мога да гадая дали е същото,  но концертите на Цеца са един път, особено ако са в Сърбия или Македония. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, devotioner каза:

Съгласен, но Славчо извън България(изключвам Лондон и други емигрантски оазиси) не го слушат. Леля ти Светла я слушат по целия балкан въпреки цялата помия, която се излива по нея - има изключителна харизма, не прави невиждано шоу, но само с гласацси те вкарва във филма. Карал съм приятели, които не слушат сръбско на концертите ѝ и всеки е останал впечатлен. На Драгана/Брена и Весна не съм бил, не съм им голям фен и не мога да гадая дали е същото,  но концертите на Цеца са един път, особено ако са в Сърбия или Македония. 

Това е така, идеята беше, че е абсурдно общините на най - бедните райони да пръскат хиляди за глупости.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това е така, идеята беше, че е абсурдно общините на най - бедните райони да пръскат хиляди за глупости.

Дори за нашите чалгарки е кощунство да вадят 10 бона. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата ни лидерка Лидия е с 24 участия за идния месец. ❤️ Не знам дали това има общо със Сашка и да е в комплект с други Тройници, но до неотдавна звучеше абсурдно ново име да прави повече от 1-2 участия, камо ли да е с повече от почти всички други звезди.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално не може да се направи класация за най-успешните изпълнители за 2021.

Единствено Галена и Меди имат успехи, всичко друго има по 1 случаен хит на късмет или пък пуска флоп след флоп. 

Надявам се това с Лидия и “лидерка” да е някаква ирония. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че защо да не е лидерка? Покрай нея се засили новата генерация, стана мода от поп да преминаваш към чалга. Жанра напълно си върна най-младите таргети, а по-големите й препълват клубовете и страшно й се кефят, куфеят на всички песни и не я оставят да излезе без да са се снимали. Двата флопа на предварително обречени песни не променят успехите.

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Че защо да не е лидерка? Покрай нея се засили новата генерация, стана мода от поп да преминаваш към чалга. Жанра напълно си върна най-младите таргети, а по-големите й препълват клубовете и страшно й се кефят, куфеят на всички песни и не я оставят да излезе без да са се снимали. Двата флопа на предварително обречени песни не променят успехите.

Ама ти въобще знаеш ли значението на думата “лидерка”?

С какво е лидер Лидия? Лидерка на какво е? Какви успехи има? С какво е по-различна от Малката, която има тотален хит тази година? 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Че защо да не е лидерка? Покрай нея се засили новата генерация, стана мода от поп да преминаваш към чалга. Жанра напълно си върна най-младите таргети, а по-големите й препълват клубовете и страшно й се кефят, куфеят на всички песни и не я оставят да излезе без да са се снимали. Двата флопа на предварително обречени песни не променят успехите.

Тва сичкото много хувабо, нали, но лидерка няма как да е с оня про-нацистки клип и без самостоятелен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Тва сичкото много хувабо, нали, но лидерка няма как да е с оня про-нацистки клип и без самостоятелен хит.

Абсолютно - те Данна и Симона изкараха по-големи хитове от ЛИДА - тя тотален хит няма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Ама ти въобще знаеш ли значението на думата “лидерка”?

С какво е лидер Лидия? Лидерка на какво е? Какви успехи има? С какво е по-различна от Малката, която има тотален хит тази година? 

 

Лидерка значи водач. И я описах точно така- благодарение на нея и на още няколко имена чалгата най-накрая си има нова генерация и си е върнала таргета на децата и тийнейджърите. И баш благодарение на нея се видя, че да минеш от попа в чалгата е печелившо. Не е еднолична лидерка все още, но и това ще стане, освен ако Галин не реши да я забие твърде много.

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Тва сичкото много хувабо, нали, но лидерка няма как да е с оня про-нацистки клип и без самостоятелен хит.

За клипа съм съгласен- елементът беше ненужен и й прецака засилката. Самостоятелен хит има- всички тук много добре знаят, че песен със 7 милиона за година е показател минимум за среден хит,да не говорим за приемите по любимите на Рамания клубове. BTW на Лидия всичко й прави минимум 4-5 милиона, дори и флоповете- кой друг от старите е така, освен признатите за лидерки Галена и Преслава?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все се надявам някой да избухне с хит,ама уви… щом започнах да слушам новата на Галена, защото няма какво… Силно се надявам поне още  1-2 хита да излязат, защото остана само Турболенция… доста слабо лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Лидерка значи водач. И я описах точно така- благодарение на нея и на още няколко имена чалгата най-накрая си има нова генерация и си е върнала таргета на децата и тийнейджърите. И баш благодарение на нея се видя, че да минеш от попа в чалгата е печелившо. Не е еднолична лидерка все още, но и това ще стане, освен ако Галин не реши да я забие твърде много.

За клипа съм съгласен- елементът беше ненужен и й прецака засилката. Самостоятелен хит има- всички тук много добре знаят, че песен със 7 милиона за година е показател минимум за среден хит,да не говорим за приемите по любимите на Рамания клубове. BTW на Лидия всичко й прави минимум 4-5 милиона, дори и флоповете- кой друг от старите е така, освен признатите за лидерки Галена и Преслава?

Не знам кои са всички, виж на @Willy списъка с най-гледаните тая година и как "лидерката" самостоятелен хит там няма ;) А тва което минава за най-гледано дори наркоман фенс фючъринг наша Зайка не го помнят. 

А тия 7 милиона и сам знаеш как не струват, Близалка примерно гърми от всякъде, а тия гледахме и как невзрачния Хеликоптер го пеят с цяло гърно. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефският син днес отиде на Илиян. Питаше ме да не се засечем там. Аз му отвърнах: а, не. Аз съм на Коце утре. 

Когато Ина Гаярдо те изненада:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...