Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, DarkChild каза:

Няма как. Те са възприемани за старици. Особено Глория от трийсетгодишна е известна като баба.

Проблемът е, че не създадоха своя ниша чрез песни и изяви.

Ивана донякъде я създаде своята ниша, на практика песни като Шампанското, Кръчмата и т.н. ще вдигнат всички в дискотека. Но такива изпълнители вървят по-скоро за ретро партита. А Глория и за това не е особено подходяща.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Пак? Че преди това кой жанр е доминирал? :1000(29):

То изобщо други жанрове има ли? Който не е направил чалга, е направил дует с чалга изпълнител. Единственото изключение са Графа + протежета и Вирджиния Рекърдс.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Баланчо също каза, че прави поп-фолк песен. 

 

Да, Иван Димитров - вокалния педагог, също щял да прави чалга.

 

Обаче Лидия беше първата, която рязко смени жанра и от там тръгна зверска вълна. Не е заради нея, ясно ми е, но Галин пак напипа тенденцията (и други се оказаха по-добри от него).

Преди години имаше и други като Пламена например.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Обаче Лидия беше първата, която рязко смени жанра и от там тръгна зверска вълна. Не е заради нея, ясно ми е, но Галин пак напипа тенденцията (и други се оказаха по-добри от него).

Помним ли как Лидия не е знаела коя е Десита и я е помислила за фенка? Или нещо такова беше. Много лицемерни са им отношенията, нямат избор да не се харесват. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Да, Иван Димитров - вокалния педагог, също щял да прави чалга.

 

Обаче Лидия беше първата, която рязко смени жанра и от там тръгна зверска вълна. Не е заради нея, ясно ми е, но Галин пак напипа тенденцията (и други се оказаха по-добри от него).

Преди години имаше и други като Пламена например.

И други е имало - Крум, имаше една Соня Иванова, и разни други, но винаги неуспешни. Смяната на жанра не е добър ход у нас.

Либия реално никой не я е знаел като фолкпевица, та се ядва.

Очаквам Симона Заговорова да тропне кючек скоро. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

И други е имало - Крум, имаше една Соня Иванова, и разни други, но винаги неуспешни. Смяната на жанра не е добър ход у нас.

Либия реално никой не я е знаел като фолкпевица, та се ядва.

Очаквам Симона Заговорова да тропне кючек скоро. 

Сетих се за Соня Иванова, но реших, че не е релевантна, за да я кажа :D 

Крум наистина смени жанра още отдавна. Много му харесвах тази песен от поп ерата, а от фолк имам няколко, които са ми безкрайно любими, но по-голямата част от дискографията му е блякси.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Сетих се за Соня Иванова, но реших, че не е релевантна, за да я кажа :D 

Крум наистина смени жанра още отдавна. Много му харесвах тази песен от поп ерата, а от фолк имам няколко, които са ми безкрайно любими, но по-голямата част от дискографията му е блякси.

 

Имаше доста готини песни в първите си години в Ара! 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка може да има участия стига да и ги уредят - не се заблуждавайте, че еди коя си като имала 30 участия за месеца взима по 5 бона на участие или много ангажира хората с пеене или присъствие.
Ми една Десислава е мъка да я гледаш и слушаш - хубаво, че е Сашка да и урежда участия иначе преди, когато си беше топ преди Пайнер, едвам връзваше по 5 в месеца. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, BobiTo каза:

Баланчо също каза, че прави поп-фолк песен. 

 

Оф,аман от тоя. То не беше танцьор,попаджия,сега и чалгар. Бездарно и никому желано същество. На 30 години,а още няма някаква качествена професия. Много ми е интересно след 10 години като заприлича на пълнена чушка с лой и сланина какво ще прави. Дразни ме повече и от Емилия.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Всяка може да има участия стига да и ги уредят - не се заблуждавайте, че еди коя си като имала 30 участия за месеца взима по 5 бона на участие или много ангажира хората с пеене или присъствие.
Ми една Десислава е мъка да я гледаш и слушаш - хубаво, че е Сашка да и урежда участия иначе преди, когато си беше топ преди Пайнер, едвам връзваше по 5 в месеца. 

А бяха времена, когато се гъбаркаха тук с г-н Фокс за Сашка "Ангелчето"? :1000(29):

https://www.instagram.com/stories/sashka.stoyanova/2627159962183668776/?hl=bg

Меди - 26

Софка - 24

Кама - 23

Деса - 19

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

А бяха времена, когато се гъбаркаха тук с г-н Фокс за Сашка "Ангелчето"? :1000(29):

https://www.instagram.com/stories/sashka.stoyanova/2627159962183668776/?hl=bg

Меди - 26

Софка - 24

Кама - 23

Деса - 19

Браво на момичето - разбира си от работата.

До колкото си спомням, се гъбаркаха с ник нейма и - не със самото момиче, душа. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Бутайте, още малко и 4 милиона. 

Най-големия хит това лято. Тита чалгарка??? Направо перфектна чалгарка. И тая ще я претопят... :ad:

А тъкмо направиха промените в ЗДвП и има глоба за слушане на чалга в автомобилите. :g2:

  • Haha 1
  • Wow 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, foxy_vd каза:

Най-големия хит това лято. Тита чалгарка??? Направо перфектна чалгарка. И тая ще я претопят... :ad:

А тъкмо направиха промените в ЗДвП и има глоба за слушане на чалга в автомобилите. :g2:

Да бе. Нещо друго не искат ли. Никой не може да ми забрани каквото и да било да слушам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkChild каза:

Ти си пеша. Не те засяга.

И добре, че е пеша. Иначе щеше да ѝ хрумне невероятната идея да пресъздаде този клип, докато шофира някой ден:

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

Помним ли как Лидия не е знаела коя е Десита и я е помислила за фенка? Или нещо такова беше. Много лицемерни са им отношенията, нямат избор да не се харесват. 

 

Не е знаела, че е приятелка с Галин, познавали са се отпреди това :D 

На мен ми прави впечатление как Лидия никога не е на снимки на клипове на Десита, нито обратното. Също не съм сигурна дали Десита е писала някога песни за Лидия. Усещам Преслава/Галена вайбс.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Не е знаела, че е приятелка с Галин, познавали са се отпреди това :D 

На мен ми прави впечатление как Лидия никога не е на снимки на клипове на Десита, нито обратното. Също не съм сигурна дали Десита е писала някога песни за Лидия. Усещам Преслава/Галена вайбс.

Е той само Адам им ходи по-клиповете, защото си няма друга работа. Лидия е заета, има участия, песни, клипове си снима и тя, какво да прави на видеоклип на Десита? 😁  Десита е писала частта на Лиди в "Недей ме вини", но аз вече казах, че са ми лицемерни те.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На днешния ден имам спомен с Коце в Кавали клуб, Приморско. Спомням си, че тъкмо пристигнахме пред дискотеката с Ники с колата и в тоя момент малко преди нас колата на Коце беше паркирана и Велко ме видя  и поздрави,. Аз тъкмо пристигах от работа. Беше понеделник, на другия ден почивахме, а дискотеката се намираше на няма и 5 мин от къщата ,където бяхме отседнали, Помня, че след участието чаках Коце до 5:00 сутринта да се видим като хората, Велко излезе,че си говорихме с него. Докато чаках Коце, охраната ме позна, тя пък се оказа същата от участията на Коце в Бургас. Как ме помни охраната, не знам. Ники го бях оставила в къщата след като той ме остави при Коце на участието му. Велко ни снима с Коце. И какво нещо днес Коце ще пее в Кавали клуб точно, където бях аз с него на днешния ден, но преди 1 година. Но тази година нямам възможност да отида на негово участие в Приморско. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Не е знаела, че е приятелка с Галин, познавали са се отпреди това :D 

На мен ми прави впечатление как Лидия никога не е на снимки на клипове на Десита, нито обратното. Също не съм сигурна дали Десита е писала някога песни за Лидия. Усещам Преслава/Галена вайбс.

Да бяха някви известни, да усещаме Преслава/Галена вайбс, но какво ни вълнуват някакви никому неизвестни бедни женици от народа? 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

На днешния ден имам спомен с Коце в Кавали клуб, Приморско. Спомням си, че тъкмо пристигнахме пред дискотеката с Ники с колата и в тоя момент малко преди нас колата на Коце беше паркирана и Велко ме видя  и поздрави,. Аз тъкмо пристигах от работа. Беше понеделник, на другия ден почивахме, а дискотеката се намираше на няма и 5 мин от къщата ,където бяхме отседнали, Помня, че след участието чаках Коце до 5:00 сутринта да се видим като хората, Велко излезе,че си говорихме с него. Докато чаках Коце, охраната ме позна, тя пък се оказа същата от участията на Коце в Бургас. Как ме помни охраната, не знам. Ники го бях оставила в къщата след като той ме остави при Коце на участието му. Велко ни снима с Коце. И какво нещо днес Коце ще пее в Кавали клуб точно, където бях аз с него на днешния ден, но преди 1 година. Но тази година нямам възможност да отида на негово участие в Приморско. 

Форума вече има опция за спомени като фейса !?  

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...