Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

Как изобщо не те е гнус дори да си помисляш за мръсотии с тази (този?) плевел?

Може и аз да не съм китка! Мен не си ме виждал, по вип сватби не съм ходила :( 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана доста се е постарала, а дъщеря й два пъти повече. Но нейните концерти са планирани и готвени. Глория си го реши ей така и просто си направи некво нейно си там. Но сравненията ся недопустими- Ивана е пяла изцяло на живо, хитове и се е опитала да ги представи с концепция и атмосфера. Глора си е пуснала плейбек миксовете на повечето и си е пяла квото тя иска с мегахитовата Симона Заговорова. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Ивана доста се е постарала, а дъщеря й два пъти повече. Но нейните концерти са планирани и готвени. Глория си го реши ей така и просто си направи некво нейно си там. Но сравненията ся недопустими- Ивана е пяла изцяло на живо, хитове и се е опитала да ги представи с концепция и атмосфера. 

Което не прави концерта на Ивана качествен или професионален. Никакъв декор или осветление, което да подчертае естествения бекграунд на сцената. Изсипани музиканти, които свирят кръчмарски върху сингбежите, 20 балерини облечени кичозно все едно са от 83та година, 2ма виещи беквокалисти без смисъл и целия този разкош на 5 крачки пространство. Да не говорим за пеенето на Ивана - ръмжи и дере, никаква лекота и финес. 

Видно е, че си е останала в 2002 година, но останалият свят не е. Да влезе в съвремието, защото сама си създава статут на антика и нафталин. И Теда дори да й е щерка, нужно е да я уволни и да я прати да съсипва чужди кариери и събития. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DrAkO каза:

Което не прави концерта на Ивана качествен или професионален. Никакъв декор или осветление, което да подчертае естествения бекграунд на сцената. Изсипани музиканти, които свирят кръчмарски върху сингбежите, 20 балерини облечени кичозно все едно са от 83та година, 2ма виещи беквокалисти без смисъл и целия този разкош на 5 крачки пространство. Да не говорим за пеенето на Ивана - ръмжи и дере, никаква лекота и финес. 

Видно е, че си е останала в 2002 година, но останалият свят не е. Да влезе в съвремието, защото сама си създава статут на антика и нафталин. И Теда дори да й е щерка, нужно е да я уволни и да я прати да съсипва чужди кариери и събития. 

Глора сякаш не е замръзнала и тя в 2002-ра. Публиката им не очаква да се променят, но поне да се постараят и да ги уважат с подготовка. На Гюра е било някакво ревю с миксове от предишни концерти. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Има една дето се нашърта около бившия ми. Ако я фана, няма да я пусна верно. Нищо, че е хипер гнусна. Кво тере дека не й е работа!!! 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Глора сякаш не е замръзнала и тя в 2002-ра. Публиката им не очаква да се променят, но поне да се постараят и да ги уважат с подготовка. На Гюра е било някакво ревю с миксове от предишни концерти. 

И тя е там, ама е оплютата. Докато Ивана се възхвалява за нищо. Аман от селски панаири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DrAkO каза:

И тя е там, ама е оплютата. Докато Ивана се възхвалява за нищо. Аман от селски панаири.

Никой няма претенции, че Ивана не е дива селянка с черни ходила и миришеща на пот, но поне не е аутист и се държи в рамките на нормалното. Умее да създава контакт с публиката, да е разчупена.

Другата е като музеен експонат от 90-те години и с всяка изява доказва колко ужасна е като човек. Нищо не може да ѝ се каже и затова резултатите ѝ са плачевни. Направо да се скрие вече, че е непоносима. Абсолютна вещица. Да се благодари колко пари е изкарала миналата година и да си ходи на вечната Гърция ( и все на едно и също място - пак знак за аутизъм).

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Камелия с по 19 участия за идния месец. И накрая за годината обявяват няколко пъти повече приходи от Глория и Ивана, за някои други от първата генерация да не говорим. Не знам защо после въобще се спори дали има смисъл да си влязъл успешно в новото време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DrAkO каза:

И тя е там, ама е оплютата. Докато Ивана се възхвалява за нищо. Аман от селски панаири.

Щото поне се е опитала. В смисъл те и двата концерта са успешни. Просто Глория дори не се е опитала да направи нещо различно. Затова говорим. Иначе Ивана няма и наполовината на концерта 20 години Глора, който е като учебник.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, SG каза:

Десислава и Камелия с по 19 участия за идния месец. И накрая за годината обявяват няколко пъти повече приходи от Глория и Ивана, за някои други от първата генерация да не говорим. Не знам защо после въобще се спори дали има смисъл да си влязъл успешно в новото време.

Според мен Глория и Ивана просто вече не искат да пеят по-дискотеки. Лесно могат да се свържат с Сашка и да им урежда участия, но нямат нужда да пеят в 2 през нощта пред пияници вече. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Никой няма претенции, че Ивана не е дива селянка с черни ходила и миришеща на пот, но поне не е аутист и се държи в рамките на нормалното. Умее да създава контакт с публиката, да е разчупена.

Другата е като музеен експонат от 90-те години и с всяка изява доказва колко ужасна е като човек. Нищо не може да ѝ се каже и затова резултатите ѝ са плачевни. Направо да се скрие вече, че е непоносима. Абсолютна вещица. Да се благодари колко пари е изкарала миналата година и да си ходи на вечната Гърция ( и все на едно и също място - пак знак за аутизъм).

Редно е да спреш да използваш определението "аутист". Това е болест, никой не избира дали да се роди с нея. Не мисля, че Глория е такава, както и ти не го мислиш, но си решил да повтаряш тая дума, което трябва да те прави много интелигентен и интересен или? Не разбирам целта нещо. 

Глория невинаги се старае достатъчно, но преди 6 години направи показно за самостоятелен концерт. И нямаше барман на сцената. (wtf??)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите за концерта на Преслава и Цеца са вече в продажба. Да видим наша Преса дали ще се изложи с плейбек...

https://www.eventim.bg/bg/bileti/ceca-i-preslava-slivnica-stadion-slivnishki-geroy-567193/event.html

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Билетите за концерта на Преслава и Цеца са вече в продажба. Да видим наша Преса дали ще се изложи с плейбек...

https://www.eventim.bg/bg/bileti/ceca-i-preslava-slivnica-stadion-slivnishki-geroy-567193/event.html

Кой организира такива концерти на такива места?

По принцип няма нищо лошо, никой не е казал, че концерти трябва да се правят само в София/Пловдив/Варна/Бургас, но при нас рядко се правят неща без "задна мисъл". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, BobiTo каза:

Според мен Глория и Ивана просто вече не искат да пеят по-дискотеки. Лесно могат да се свържат с Сашка и да им урежда участия, но нямат нужда да пеят в 2 през нощта пред пияници вече. 

Желание някакво може и да има, но реално погледнато те не са толкова вървежни сред посетителите на дискотеките и няма как да се стигне такова ниво на интерес.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Билетите за концерта на Преслава и Цеца са вече в продажба. Да видим наша Преса дали ще се изложи с плейбек...

https://www.eventim.bg/bg/bileti/ceca-i-preslava-slivnica-stadion-slivnishki-geroy-567193/event.html

На Сливница, където сърбите ядоха бой, сега ще правят вятър на една сръбска шовинистка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Желание някакво може и да има, но реално погледнато те не са толкова вървежни сред посетителите на дискотеките и няма как да се стигне такова ниво на интерес.

Няма как. Те са възприемани за старици. Особено Глория от трийсетгодишна е известна като баба.

Проблемът е, че не създадоха своя ниша чрез песни и изяви.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DenFevgo каза:

Редно е да спреш да използваш определението "аутист". Това е болест, никой не избира дали да се роди с нея. Не мисля, че Глория е такава, както и ти не го мислиш, но си решил да повтаряш тая дума, което трябва да те прави много интелигентен и интересен или? Не разбирам целта нещо. 

Глория невинаги се старае достатъчно, но преди 6 години направи показно за самостоятелен концерт. И нямаше барман на сцената. (wtf??)

Със сигурност не е наред с главата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се учудвам,че дойде толкова силно време за ретро фолка... Софи Маринова с 26 участия през Август????! Деси Слава и Камелия и те постоянно обикалят.  Някак пак чалгата стана музика номер 1!  Глория  да тръгва по кръчмите,че с тия безлични концерти съвсем ще бъде забравена,а и няма да изкара нищо.

Боже,какъв късмет си е да взимаш по 5-6 бона за едното нищо .... Нито имат бендове,нито балети,нито програма. Постоянно попадам на лайфове...не вършат никаква работа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...