Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 50 минути, Willy каза:

Истината е, че на слушателите които не са фенове на Галена или Преслава им е омръзнало от тях, от това да са вечно топа и всяка която има малко по-силна година я изкарват като детронатор, нищо че им липсват куп други качества. Джена специално никога не е била над тях и не виждам някоя друга която да ги мине в скоро време.

Наистина ни е омръзнало, ама тая година им беше разказана играта и на двете. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

@Willy може да е заслепен, както и аз понякога, но поне си струва да си заслепен за такъв изпълнител! 

 

Това и е топ проекта. Няма ьначение какъв и колко хит е било. Песента е топ 3 на най - яките й евър, клипа е най - добрия дето някога е правила.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Истината е, че на слушателите които не са фенове на Галена или Преслава им е омръзнало от тях, от това да са вечно топа и всяка която има малко по-силна година я изкарват като детронатор, нищо че им липсват куп други качества. Джена специално никога не е била над тях и не виждам някоя друга която да ги мине в скоро време.

И си прав, и не си. 

Прав си за певици като Теди Александрова, Джулия, Ариа и т.н., които с появата си или първите си силни песни, веднага биват наричани "Новата Преслава/Галена" и антифенчетата на П и Г веднага почват да ги изтъкват, особено тук.

Но певици като Анелия, Андреа, Джена и т.н. често са били конкуренция на другите две, просто по една или друга причина не са имали техният - нека го наречем - Пиар. Едно, че нямат феновете и агитките - такива в днешно време имат само въпросните две + младите изпълнители. Едно, че "партийната машина" така и не заработи за тях, нямаше го това налагане като "най-голямата" от страна на шефа. Само Анелия се лансираше така и то за кратко, но понеже дойде на много късен етап в кариерата й, хората някак не го възприеха.  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

@Willy може да е заслепен, както и аз понякога, но поне си струва да си заслепен за такъв изпълнител! 

 

И аз stan-вам този проект. Жалко, че й е единственият от Пашев, не знам защо и тя, и Преслава вече не работят с него.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

И аз stan-вам този проект. Жалко, че й е единственият от Пашев, не знам защо и тя, и Преслава вече не работят с него.

Този е още по-брутален!

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Този е много яка песента, но клипа е много гнусен. 

Не мога да си го обясня защо, обаче Просто шоу има сейм енерджи с този хит на Пепа.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не мога да си го обясня защо, обаче Просто шоу има сейм енерджи с този хит на Пепа.

 

Ми на мен на Галош като чели повече ми харесва в пъти. Точно тази е безумно скучна на Преса. Не мисля, че имат еднакъв заряд. Онази е по - феминистична ала @Fast стайл. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Пророчески хит! Даже героинята в клипа изобразява в какво ще се превърне Гери, като си харчи надницата на топлата витрина. ❤️ Иначе касиерките в Лидъл носят микрофони, тъй че певческият й стаж продължава да тече! Даже този микрофон повече ще го ползва по предназначение от онзи в плейбекотеките.

- Добър ден, какво ще желаете?

- "Губя те бавно" припев и малко от "Твоите думи" ако може ❤️

Случайна кисела лелка: Айде плащай и бегай, че бавиш опашката, бе!

-Ванче,какъв беше кода на земелчетата?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Blueberry каза:

И си прав, и не си. 

Прав си за певици като Теди Александрова, Джулия, Ариа и т.н., които с появата си или първите си силни песни, веднага биват наричани "Новата Преслава/Галена" и антифенчетата на П и Г веднага почват да ги изтъкват, особено тук.

Теди мачкаше яко със серия от 5-6 хита, и оттогава насам поддържа завидно ниво. Но никога не е била налагана от шефа, може би защото е мангалка, а и по-фриволна. Тя изцяло дължи успеха на себе си - нито пари, нито продуценти й трябваха. В момента е може би единствената, на която канал Планета в ютюб се крепи. Не разбирам защо изобщо е във фирмата и дели хонорара си, когато всички заслуги са нейни. Даже е автор на музиката си. 

Но когато тя наистина се засили, махнаха наградите и останаха дискотеките, където основно мачкат Галя, Теда, Аня, Ема, Преса с плейбека. Галя е над тях - другите са на едно ниво. Джена доста изпадна, макар още да вади тупалки чат-пат. Андреа прекрати кариерата си след Полудей. 

Галя устоя в години на сериозна конкуренция, гравитирайки неизменно в Топ 3. Сега е едноличен лидер, но вече и конкуренция няма. След нея бих поставил Теди по хитовост. Другите кучета ги яли - на стари лаври карат. 

Новите Арии, Малки, Тройници и сие имат много боб да изядат, дорде се докажат дори на ниво Яница или Татяна. Ваня Великова постигна повече от тях, без особен зор. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Този е още по-брутален!

 

Аз тази не я харесвам изобщо :D Като цяло "ерата" с # на Галена хич не ми допадаше, буквално само Дай ми любов ме кефи.

Не знаех, че е на Даймънд, тя даже звучи и по-различно.

Тя защо я заряза тази концепция, нали уж албум щеше да прави? 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Ако има емоционална връзка с творчеството й, нека си станва и рови. Какво толкова. Всеки има по една такава певица.

Емоционално свързан е с "Накажи ме, викам ли, пусни ме". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми на мен на Галош като чели повече ми харесва в пъти. Точно тази е безумно скучна на Преса. Не мисля, че имат еднакъв заряд. Онази е по - феминистична ала @Fast стайл. 

Какъв феминизъм? В Просто шоу е по-скоро интернализиран сексизъм. "И кво ме гледа тази, май влака ще я гази" докато гори цигара в окото на лирическата героиня. Не че и Преслава няма подобни проекти. Досещам се за "Аматьорка" . Грам не им ходят такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Защо ли не е изненада, че женското лицемерие се е проявило. На Преслава същите песни ги съсипваш, но при Галена е друго. Няма да лъжа, не се очакваше друго от теб.

 

На Преса изобщо не стигам до 10 слушания примерно. Може и да ме зариби с времето някоя нейна песен, но просто не ѝ давам шанс. Не искам да ѝ дам шанс на тая кучка проклета. Капиш?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:

Какъв феминизъм? В Просто шоу е по-скоро интернализиран сексизъм. "И кво ме гледа тази, май влака ще я гази" докато гори цигара в окото на лирическата героиня. Не че и Преслава няма подобни проекти. Досещам се за "Аматьорка" . Грам не им ходят такива песни.

Нормално е да искат поне в клиповете са са босКи, особено като в реалния живот са боксови круши.

Иначе го има, тя е боса, всички й се мазнят и посчиняват. Тя е отгоре, мъжа е страхливец.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Отде знаеш? :D Нали се коментираше, че съм ром. Не съм отричал!

Помня те от едни снимки от сватбата на Екстра Нина. Ти пак може да си ром, но по-скоро турчин смятам аз.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо за Гергана разбра ли се в крайна сметка? Наистина не е в Пайнер, но какво се случва?

Как още никой не е направил колаж с Гергана зад касата? :Д Жената си направи безплатен ПР с тази новина. Интересно, че всички се вързаха. Едно фенче беше писало под една статия, "толкова ме е яд за Гергана, че работи като една проста касиерка в Лидъл"! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Axel каза:

Нещо за Гергана разбра ли се в крайна сметка? Наистина не е в Пайнер, но какво се случва?

Как още никой не е направил колаж с Гергана зад касата? :Д Жената си направи безплатен ПР с тази новина. Интересно, че всички се вързаха. Едно фенче беше писало под една статия, "толкова ме е яд за Гергана, че работи като една проста касиерка в Лидъл"! 

Фенчето след 5 години: "Доматите вече не са на промоция, госпожо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...