Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Blueberry каза:

Монескин ми изглеждат като група, която ще направят кавър на чалгия, ако ги спамнем достатъчно.

Избирам "Върнах ти го", а вие? Може Дамиано да recreate-не сцената с лампата!

Не знам за Монескин, ама Лил нас е пуснал баш чалга парче.😵

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Не е като да говори глупости, просто бавно й тече мисълта и докато избере правилни думи, а на това може лесно да се поработи.

Тече бавно, защото толкова й е умствения капацитет, а и не е чела книги. Само с фотосесии не става.

  • Like 4
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

@pechenko Пашев помни ли, че е композитор и музикален продуцент? Какво е това затишие, моля те, кажи ми, че скоро предстои нещо :Д 

За Теофиков ли питаш или като цяло?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

 Това с микрофона най-отпред Рашия ли е? Ама не май, доста мъжествено ми стои. Нищо общо с фината кандидат-пайнерка.

@asylum е, а отзад булката съм аз.

@BobiTo ми беше шаферка и ми открадна парите от сватбата.

giphy.gif?cid=5e214886ca163b91a51f1bf5cf

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

Имай милост, и аз им се дразнех, но тч е феномен в едно отношение. Чакаше 15/16 години за да стане лидер. Нито 1 не е драпала толкова дълго - Глория си стана веднага, след 10 години на Ивана й трябваха 3/4 години, но и тя стана. Праса на втората вече беше бетон. Галя работи дълго, тъжно и напоително, но последните две години е kind of едноличен лидер, макар да бледнее пред всички предишни.

Глория за пример (да не е Преслава) сама пълнеше стадиончета 2003. Как виждаш Галена да го направи сега. 

Галена е и първата непееща и бездарна лидерка. Няма какво да ми скачате. Такава е в очите на хората. Всички преди нея са били наистина певици, така че този неин голям недостатък винаги ще ѝ пречи да бъде на нивото на предшественичките ѝ.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DarkChild каза:

Галена е и първата непееща и бездарна лидерка. Няма какво да ми скачате. Такава е в очите на хората. Всички преди нея са били наистина певици, така че този неин голям недостатък винаги ще ѝ пречи да бъде на нивото на предшественичките ѝ.

Това само в твоята и в главите на останалите й хейтъри. Сред слушателите на тази музика Галена от над 10 години е топ име, а ако говорим за тези дето не слушат тази музика, т.е. по-масово, от попа всички признават най-много нея, а дъртите плюят всичко живо. Отвори си която искаш чалга страница и чети коментарите.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Галена е и първата непееща и бездарна лидерка. Няма какво да ми скачате. Такава е в очите на хората. Всички преди нея са били наистина певици, така че този неин голям недостатък винаги ще ѝ пречи да бъде на нивото на предшественичките ѝ.

Е много си съсипа гласа вярно е. Но и останалите не са по напред освен Преслава и Азис дето пеят само по концерти. Анелия и тя е зле, Емилия и тя натам върви.

Иначе като гласов талант е много зад Преслава дори когато си пееше.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Това само в твоята и в главите на останалите й хейтъри. Сред слушателите на тази музика Галена от над 10 години е топ име, а ако говорим за тези дето не слушат тази музика, т.е. по-масово, от попа всички признават най-много нея, а дъртите плюят всичко живо. Отвори си която искаш чалга страница и чети коментарите.

Зайке, ти ли си?

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

Е много си съсипа гласа вярно е. Но и останалите не са по напред освен Преслава и Азис дето пеят само по концерти. Анелия и тя е зле, Емилия и тя натам върви.

Иначе като гласов талант е много зад Преслава дори когато си пееше.

Няма нищо общо със съсипване. Винаги е била посредствен глас.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пророчески хит! Даже героинята в клипа изобразява в какво ще се превърне Гери, като си харчи надницата на топлата витрина. ❤️ Иначе касиерките в Лидъл носят микрофони, тъй че певческият й стаж продължава да тече! Даже този микрофон повече ще го ползва по предназначение от онзи в плейбекотеките.

- Добър ден, какво ще желаете?

- "Губя те бавно" припев и малко от "Твоите думи" ако може ❤️

Случайна кисела лелка: Айде плащай и бегай, че бавиш опашката, бе!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Не си написал мнение за новата на Галс :e040:

Слушанията през първия ден - "Слабичко ми идва"

Слушанията през втория ден - "Абе не е толкова зле"

Следващите слушания - "Голям парцал! Дай ножа да гръмна." 😁

Малко като при "Феноменален" се развива отношението ми към песента с времето. Няма да лъжа - на този етап имам поне 3 по-любими летни песни от Галче, но с това темпо нищо чудно до 1-2 седмици да ми се преобърне тотално класацията.

Иначе за есен-зима също съм на мнение, че трябва да гръмне с нещо не толкова комерсинално - тип "Сърце" или "Дай ми любов". 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Слушанията през първия ден - "Слабичко ми идва"

Слушанията през втория ден - "Абе не е толкова зле"

Следващите слушания - "Голям парцал! Дай ножа да гръмна." 😁

Малко като при "Феноменален" се развива отношението ми към песента с времето. Няма да лъжа - на този етап имам поне 3 по-любими летни песни от Галче, но с това темпо нищо чудно до 1-2 седмици да ми се преобърне тотално класацията.

Иначе за есен-зима също съм на мнение, че трябва да гръмне с нещо не толкова комерсинално - тип "Сърце" или "Дай ми любов". 

Защо ли не е изненада, че женското лицемерие се е проявило. На Преслава същите песни ги съсипваш, но при Галена е друго. Няма да лъжа, не се очакваше друго от теб.

 

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pechenko каза:

@asylum е, а отзад булката съм аз.

@BobiTo ми беше шаферка и ми открадна парите от сватбата.

giphy.gif?cid=5e214886ca163b91a51f1bf5cf

За да си купи бело... брашно! 

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Пророчески хит! Даже героинята в клипа изобразява в какво ще се превърне Гери, като си харчи надницата на топлата витрина. ❤️ Иначе касиерките в Лидъл носят микрофони, тъй че певческият й стаж продължава да тече! Даже този микрофон повече ще го ползва по предназначение от онзи в плейбекотеките.

- Добър ден, какво ще желаете?

- "Губя те бавно" припев и малко от "Твоите думи" ако може ❤️

Случайна кисела лелка: Айде плащай и бегай, че бавиш опашката, бе!

Тая песен ще стане хит, усещам. Взе да ме зарибява! 

преди 8 часа , DarkChild каза:

Как ще е той, след като е бял като сняг?

Отде знаеш? :D Нали се коментираше, че съм ром. Не съм отричал!

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Това само в твоята и в главите на останалите й хейтъри. Сред слушателите на тази музика Галена от над 10 години е топ име, а ако говорим за тези дето не слушат тази музика, т.е. по-масово, от попа всички признават най-много нея, а дъртите плюят всичко живо. Отвори си която искаш чалга страница и чети коментарите.

Уили има ли нещо в Галена, което не одобряваш, не харесваш, нещо което не можеш да обясниш, имам чувството, че си я идеализирал като някакъв Бог? Наясно си дори с обкръжението и, екипа и. Никога не съм видял лош коментар от теб за нея, винаги имаш някакъв аргумент да я защитиш, дори за очевидни неща 😬 нямам идея после за каква обективност се говори

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

Уили има ли нещо в Галена, което не одобряваш, не харесваш, нещо което не можеш да обясниш, имам чувството, че си я идеализирал като някакъв Бог? Наясно си дори с обкръжението и, екипа и. Никога не съм видял лош коментар от теб за нея, винаги имаш някакъв аргумент да я защитиш, дори за очевидни неща 😬 нямам идея после за каква обективност се говори

Очевидни неща? Това че се отрича успеха й и се сравнява с една Джена ли? Или това че не била сред най-успешните защото нямала глас като Глория ли? Тези неща минават и се хващаш за моята (не)обективност? Кое точно?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Очевидни неща? Това че се отрича успеха й и се сравнява с една Джена ли? Или това че не била сред най-успешните защото нямала глас като Глория ли? Тези неща минават и се хващаш за моята (не)обективност? Кое точно?

Наистина не съм виждал никаква критика.

А че Джена е имала по-силни години, това не може да се отрече. Сега е ясно, че не може да се мери с Галя, но тогава имаше по-големи хитове не само от нея, а и от сочената за вечна лидерка Преса. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

А че Джена е имала по-силни години, това не може да се отрече. Сега е ясно, че не може да се мери с Галя, но тогава имаше по-големи хитове не само от нея, а и от сочената за вечна лидерка Преса. 

Истината е, че на слушателите които не са фенове на Галена или Преслава им е омръзнало от тях, от това да са вечно топа и всяка която има малко по-силна година я изкарват като детронатор, нищо че им липсват куп други качества. Джена специално никога не е била над тях и не виждам някоя друга която да ги мине в скоро време.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Истината е, че на слушателите които не са фенове на Галена или Преслава им е омръзнало от тях, от това да са вечно топа и всяка която има малко по-силна година я изкарват като детронатор, нищо че им липсват куп други качества. Джена специално никога не е била над тях и не виждам някоя друга която да ги мине в скоро време.

Била е с хитовете си, които се слушаха и 5 години по-късно. Не си живял тук и не знаеш колко харесвана и уважавана беше Джена дори от НЕчалгарите в оня период. Не оспорвам сгромолясването й след това. Заслужаваше певица на годината да стане. Анелия не я меся само защото е имала огромни звездни мигове дори преди появата на Преса и Галеса. Но Джена или Смърт е кощунство да се подценява. На мен Галена ми беше любимката тогава, но нямаше хитовете на Джена, нито лидерка беше - Преса се пъчеше все още, и Митю я помпаше. Та ощетиха Дженция. По-късно Теди мачкаше в стил Джена, но тя не получи такова признание. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...