Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Симона има много яко гласче. Твоята жена колкото и да ми харесва и да хваля Десита, че я е създала, не мога да крия и че любима част ми е припева дето се чува Сими в бек вокалите.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Няма да звучи добре с Десита, но от ПР гледна точка ще имат интерес.

Но на всички са им много дуетите вече, дори и на Симона. 

Шегувам се. Но да, всички имат много дуети. Само Симона от изброените соло хит обаче :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде беше ти, Ти не си за мен, Момиче от лед и горе-долу В твоето легло и Рана са единствените соло хитове за годината засега. Песента на Азо не знам кой я слуша и как ги има тия 10М за 3 месеца, ама то половината не са от бг.

  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Къде беше ти, Ти не си за мен, Момиче от мен и горе-долу В твоето легло и Рана са единствените соло хитове за годината засега. Песента на Азо не знам кой я слуша и как ги има тия 10М за 3 месеца, ама то половината не са от бг.

От ЛЕД!!! Чутовно неуважение!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Забравих и този ужас. Кавъра на Палома е далеч по-добър!

Най-лошата песен на Цура, заедно с Алергична.

По скоро Да си тук е по - голям хит от Рана. То верно няма много соло песни. Ми Галя и Симона само смеят да правят соло хитове! И Ваня Великова разбира се. И токсичен е хит. Съвсем я забравих, но си е топ хит. По голям от рана и леглото със сигурност.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

По скоро Да си тук е по - голям хит от Рана. То верно няма много соло песни. Ми Галя и Симона само смеят да правят соло хитове! И Ваня Великова разбира се. И токсичен е хит. Съвсем я забравих, но си е топ хит. По голям от рана и леглото със сигурност.

Прехвалена е Токсичен, заради шума който вдигна първите дни с купените гледания и клипа, ама щом казваш. От Леглото няма как да е по-голям хит, Рана също има големи приеми.

Да си тук е 2020, имах предвид направили премиера 2021, иначе броим ли и нея, тогава тя е най-големият соло хит.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Прехвалена е Токсичен, заради шума който вдигна първите дни с купените гледания и клипа, ама щом казваш. От Леглото няма как да е по-голям хит, Рана също има големи приеми.

Да си тук е 2020, имах предвид направили премиера 2021, иначе броим ли и нея, тогава тя е най-големият соло хит.

Към днешна дата на токсичен се избухва повече поне според мен от на леглото и рана. Дори и от на Азис песента, която се пуска и никога не буди реакция. Истински убиец на настроение му е песента. Самият факт, че 100 живота и Пиян мачкат рана и леглото…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Симона има много яко гласче. Твоята жена колкото и да ми харесва и да хваля Десита, че я е създала, не мога да крия и че любима част ми е припева дето се чува Сими в бек вокалите.

Коце я харесва Симона. Имала много въздействащ глас. 

От 6:00 сутринта не е влизал. Сигурно спи след участието в Созопол. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Фенът от Иран казва,че Лияна е готина и красива.

Направи връзката, де! После ползи за всички - Лияна се урежда с мюсолманин (точно по вкуса ѝ), ние пък се отърваваме от така ценното ѝ присъствие.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има соло-моло.

Най-големият хит е Като за последно, ютуб е бъгнат и показва грешни гледания! На второ място е Твоите измами!

п.п. Трябваше да погледна как се казват и двете песни, защото вие завиждате и не говорите за тях 🤷🏼‍♀️

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Към днешна дата на токсичен се избухва повече поне според мен от на леглото и рана. Дори и от на Азис песента, която се пуска и никога не буди реакция. Истински убиец на настроение му е песента. Самият факт, че 100 живота и Пиян мачкат рана и леглото…

100 живота дори и от Пиян и Феноменален има по-силни приеми. Не знам как го постигна точно с тази песен, ама май ще се окаже права и може да й се нареди в топ 5.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Коце я харесва Симона. Имала много въздействащ глас. 

От 6:00 сутринта не е влизал. Сигурно спи след участието в Созопол. 

На него принципно непълнолетната плът и всичко, напомнящо му за нея, в този случай детското гласче на Симона, му въздействат.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Какво значение има соло-моло.

Най-големият хит е Като за последно, ютуб е бъгнат и показва грешни гледания! На второ място е Твоите измами!

п.п. Трябваше да погледна как се казват и двете песни, защото вие завиждате и не говорите за тях 🤷🏼‍♀️

Първата предполагам е на Теофикус, ама втората никаква идея нямам!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

То пък все едно прабаба ни не е комерс певица, просто към днешна дата не си личи особено, но все пак за 100 живота откакто е започнала вкусовете се менят. 

ПП Харем е най-големия гърмеж на Ванчето от Гърмеж насам! 

 

Самата идея за 'комерсиално' много се променя във времето, но от социализма трудно нещо може да се води комерс с тежест като на чалгата. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Минало е година от последната пайнерска песен над 10М. 🤣🤣🤣

Страшно дъно им е канала вече, а за 2021 май ще си останат само с Аномалия и Автомата.

 

"Пайнер" умря. Повечето големи имена или направо напуснаха, или най-малкото вече качват в свои отделни канали: Преслава, Галена, Ивана, Глория, Емилия, ДесиСлава, Гергана, Есил, Магда... Добре, че все още има няколко великодушни като Анелия, Яница и Райна, за да се публикуват някакви хитове в KokosharnikOfficial.

преди 3 часа , Danger. каза:

Поздрав, Гери!

Вече се пеят и песни за нея! ГОЛЯМА!

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Тя не е в каталога на Пайнер. Някой казва,че работи в Лидъл. 

Надявах се на музикален дует между Кацарска и Стаматова, ама и това се брои за съвместна работа.:dontknow:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

100 живота дори и от Пиян и Феноменален има по-силни приеми. Не знам как го постигна точно с тази песен, ама май ще се окаже права и може да й се нареди в топ 5.

@Гальо не знам кое е смешното, ама коя друга соло песен от последните години мачка с такива приеми и прави по 20к на ден, 14 месеца след излизането си?!

https://streamable.com/71fa6n

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.07.2021 г. от 13:03, DenFevgo каза:

Това са печалби или приходи?

Нямам идея, прати ми го приятел, публикувано е в някой вестник. Само тези са обявили публично декларациите си.

преди 1 час, penakavalli каза:

На него принципно непълнолетната плът и всичко, напомнящо му за нея, в този случай детското гласче на Симона, му въздействат.

Значи трябва да харесва и Адам...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спретеееееееееее с тъпата Галена! Намразих я от постоянното ви изтъкване, колко правела, как ги правела. Знаем, че е номер 1, не е нужно всяко нейно постижение да го изкарвате като революция.

Да изкара песен, която не е гадна и/или досадна, щото такава не е имала от Сърце насам, е тва ще е истинско постижение.

  • Like 4
  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Спретеееееееееее с тъпата Галена! Намразих я от постоянното ви изтъкване, колко правела, как ги правела. Знаем, че е номер 1, не е нужно всяко нейно постижение да го изкарвате като революция.

Да изкара песен, която не е гадна и/или досадна, щото такава не е имала от Сърце насам, е тва ще е истинско постижение.

Имай милост, и аз им се дразнех, но тч е феномен в едно отношение. Чакаше 15/16 години за да стане лидер. Нито 1 не е драпала толкова дълго - Глория си стана веднага, след 10 години на Ивана й трябваха 3/4 години, но и тя стана. Праса на втората вече беше бетон. Галя работи дълго, тъжно и напоително, но последните две години е kind of едноличен лидер, макар да бледнее пред всички предишни.

Глория за пример (да не е Преслава) сама пълнеше стадиончета 2003. Как виждаш Галена да го направи сега. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Имай милост, и аз им се дразнех, но тч е феномен в едно отношение. Чакаше 15/16 години за да стане лидер. Нито 1 не е драпала толкова дълго - Глория си стана веднага, след 10 години на Ивана й трябваха 3/4 години, но и тя стана. Праса на втората вече беше бетон. Галя работи дълго, тъжно и напоително, но последните две години е kind of едноличен лидер, макар да бледнее пред всички предишни.

Глория за пример (да не е Преслава) сама пълнеше стадиончета 2003. Как виждаш Галена да го направи сега. 

Така е, точно защото е безспорен лидер, намирам за глупаво това мерене на гледанИЙЦА. Да се коментира като е неочаквано, иначе все едно да ви пиша всеки ден “Небето е синьо”.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...