Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Още си прави по 45-50к на ден, а другото женско дуо нос вече е под 30к. Очаквам скоро да ги минат обратно!!

"Мама ми каза" се налага като все по-голям хит! Другата служи единствено за подигравки и гаргари. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Някой знае ли защо Галена е сменила първоначалното заглавие на песента “На боклука”? По-запомнящо и неклиширано е. 

Защото не е Емануела .

  • Like 2
  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, GSA каза:

Някой знае ли защо Галена е сменила първоначалното заглавие на песента “На боклука”? По-запомнящо и неклиширано е. 

За да не я пратим там! Умница! 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресови щяха да я скъсат от подигравки, а и всякакви заглавия за боклуци вече са банални след като Емануелция си посвети дискографията на тази тема. "Ти не си за мен" си е добре.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле тази жена е неземна. Дори се замислям дали е истинска, може да е киборг или илюминат. Сякаш е неземна. Колко години станаха вече, наистина НЯМА една песен да се повтори с друга. Винаги запомнящи се мелодии, интересни закачливи текстове, а клиповете са винаги УАУ.. Толкова креативност няма в нито една друга БГ продукция!!! Клип с клип не се повтаря. Галена ти си уникален творец! Винаги съм следяла кариерата ти, винаги си ми била любимка. Ще ме прощавате, но онази другата, дето едно време й беше конкурентка, отдавна не е и не може да бъде. Знаете за коя става дума. Вече само Галена е ПЪРВА!!! Браво
 
❤️ by GALENA
 
Другата е Силвия, да се знае! :)
 
  • Haha 6
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

И аз хич не я харесвам - разтурикъща Долна. Вземи я насмети едно хубаво да си знае мястото и да не припарва до Коце. Ако съм на теб ще я хвана и за косата. 

Ъ-ъ-ъ, точно на Туци това някак не върви.

А Теда Алексндрова я помня как ревеше в Горещо как годеникът ѝ бил загинал, а после изведнъж се превърна в някаква развратница.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Някой знае ли защо Галена е сменила първоначалното заглавие на песента “На боклука”? По-запомнящо и неклиширано е. 

За да имитира Лили Иванова.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Кои сте вие? Каква заслуга имаш ти? Не си приписвай чужди дела. Гет а лайф.

Мило, не злобей, не аз съм виновен, че и двете Ви песни са по-слаби от трите на галс за 2021.🤧

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

Мило, не злобей, не аз съм виновен, че и двете Ви песни са по-слаби от трите на галс за 2021.🤧

Аз нямам песни 😳 Освен ако нямаш предвид Ванчето Великова. На нея може само да ѝ сервираТЕ.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слика

Аз миналите 4 години, след сабах-намаза, закъснявайки 20 минути за даскало защото имах по-важни неща да върша

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Ариа гостува за първи път в Русе.

Думите са излишни! 

Направо бомбардира дискотеката 🔝🤩

Тя е втора след Галена с най - яки,забавни и запомнящи се участия.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Снощи Ариа гостува за първи път в Русе.

Думите са излишни! 

Направо бомбардира дискотеката 🔝🤩

Тя е втора след Галена с най - яки,забавни и запомнящи се участия.

Буквално всеки може да си отвори сторитата и, и да види как се пеят песните и, дори Хеликоптер която няма 2М. Абсолютна клубна лидерка❤️ Нямам търпение за новия хит.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.07.2021 г. от 2:03, BobiTo каза:

10 дни заснема и след това още месец и половина да я изгладят с Фотошопа! И аз ще оценя труда на Антонов и ще си замълча!

Сега ми излезе това стори и си е същата. 💖

https://streamable.com/qnwajy

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...