Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, asylum каза:

Още не съм го чул. 

 

И сам знаеш, че това не е вярно, беше хит на 2020 във всичките димензии и галактики

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

И сам знаеш, че това не е вярно, беше хит на 2020 във всичките димензии и галактики

До Вавилон стигна единствено 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ТикТок страшно много помага някои чалга песни да стават още по-вайръл и съответно по-големи хитове. Турбуленция се разви страшно много с помощта на видеата и тренда с танците в Тикток, просто всеки разбра за тази песен, а сега като гледам се случва и с новата на Галена. 

“Ще ми гледаш гърба” също стана мегахит заради ТикТок. Както и още куп песни. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Ами да. Един път бях на Коце в Слънчев бряг на Габаната.  Теди Александрова беше там, като мина покрай мен да слиза от сцената на човек не приличаше с тези устни. И беше с Емрах иначе на масата и се бута при Коце. А пък Коце хич не я харесва. 

И аз хич не я харесвам - разтурикъща Долна. Вземи я насмети едно хубаво да си знае мястото и да не припарва до Коце. Ако съм на теб ще я хвана и за косата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

И аз хич не я харесвам - разтурикъща Долна. Вземи я насмети едно хубаво да си знае мястото и да не припарва до Коце. Ако съм на теб ще я хвана и за косата. 

За косите ще те хвана

От мене да избягаш

НЯМА НЯМА НЯМАА 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, FikLena каза:

Песен и Клип на годината !

Права си грамд дамо! И аз мисля така!

преди 39 минути, Danger. каза:

“Ще ми гледаш гърба” също стана мегахит заради ТикТок. Както и още куп песни. 

 

Коя е тази песен, сериозно ?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

не мога да повярвам.. за поредна година хитът на лятото е при Галена

 

3 от 3 хита - Певица на годината!

Есента я искам с нещо изцяло различно, годината и без това няма кой да й я вземе вече.😏😏

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

8:55 от Гранд определиха Галена като най-популярната българска изпълнителка! 🥰

 

те веднъж кажат едно, друг път друго. Въобще медийното мнение няма значение. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

те веднъж кажат едно, друг път друго. Въобще медийното мнение няма значение. 

Няма, ама когато пепи гостуваше и каза "щастлива съм, че съм първата бг звезда тук", шефа бързо я сложи на място с "НЕ СИ, РЕНИ Е". 🤣

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Няма, ама когато пепи гостуваше и каза "щастлива съм, че съм първата бг звезда тук", шефа бързо я сложи на място с "НЕ СИ, РЕНИ Е". 🤣

Верно е и това. Имах предвид, че имат шизофрения. Нали уж беше Азис, после па Преслава, сега Галена, май и за Рена са го казвали. Говорят каквото им е удобно.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Верно е и това. Имах предвид, че имат шизофрения. Нали уж беше Азис, после па Преслава, сега Галена, май и за Рена са го казвали. Говорят каквото им е удобно.

И Кама, и Екстра Нина им гостуваха често по едно време. После истинската Пепа - Секса. Сега Роксана. Иначе хич не знаят нашите певци.

Тоти е минала милиона по-бързо от Теда Ломска, Теофика, Яница и други, сочени за лидери. Има и участия в дискотеки по морето. Хит! Завист!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

не мога да повярвам.. за поредна година хитът на лятото е при Галена

 

При Емилия е, но и на Галена песента е мега яка. Само на едно място ме дразни текста. Топ проекта й за мен тази година е Къде беше ти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

При Емилия е, но и на Галена песента е мега яка. Само на едно място ме дразни текста. Топ проекта й за мен тази година е Къде беше ти.

Да, ама е чувана, и е балада, и е някак си само като за този зимен депресарски период... друго си е НА ВРАТАТА МИ ДА ЧУКА, ДА СИ ЧУКА.

Официално ми е по-любима от 100 живота!

  • Like 3
  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

При Емилия е, но и на Галена песента е мега яка. Само на едно място ме дразни текста. Топ проекта й за мен тази година е Къде беше ти.

Мен ме дразни за чукането на вратнята, кефи ме "Ти не си за мен, ти си минало". И Живата рана е дразнеща. Бе целият текст е дразнещ, ма мелодията, изпяването и аранжиментът са класически и кефят. И клипът ми е дразнещ с тия кукли, но добре, че не гледам клипове, а слушам песни само. Е, с малки изключения!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Да, ама е чувана, и е балада, и е някак си само като за този зимен депресарски период... друго си е НА ВРАТАТА МИ ДА ЧУКА, ДА СИ ЧУКА.

Официално ми е по-любима от 100 живота!

100 живота е лайно, което не съм слушал. Новата дори си я свалих на тела. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Мен ме дразни за чукането на вратнята, кефи ме "Ти не си за мен, ти си минало". И Живата рана е дразнеща. Бе целият текст е дразнещ, ма мелодията, изпяването и аранжиментът са класически и кефят. И клипът ми е дразнещ с тия кукли, но добре, че не гледам клипове, а слушам песни само. Е, с малки изключения!

 

 

преди 1 минута, Willy каза:

Да, ама е чувана, и е балада, и е някак си само като за този зимен депресарски период... друго си е НА ВРАТАТА МИ ДА ЧУКА, ДА СИ ЧУКА.

Официално ми е по-любима от 100 живота!

Ми мен ме дразни само няма кой да му отвори. Много режещо идва в мелодията.

иначе ти не си за мен е. ❤️ най яката част! Ти не си за мен, ти си минало… много добре влиЗа.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Мен ме дразни за чукането на вратнята, кефи ме "Ти не си за мен, ти си минало". И Живата рана е дразнеща. Бе целият текст е дразнещ, ма мелодията, изпяването и аранжиментът са класически и кефят. И клипът ми е дразнещ с тия кукли, но добре, че не гледам клипове, а слушам песни само. Е, с малки изключения!

 

Още си прави по 45-50к на ден, а другото женско дуо нос вече е под 30к, там флопа е брутален, колкото и да го отричат тука. Очаквам скоро да ги минат обратно!!

  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...