Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Just_Me каза:

Не знаех 😳 Има доста готин подбор на клипчета от всякакви места.

Сега ми кажи, че го държиш ти или някой от тук и ще припадна вече 🤣

Не, не знам кой го води, ама да, интересен е и мачкат с 1.5М лайкове.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Axel каза:

Някой знае ли какво наистина се случва с Гергана? Тази жена потъна в дън земя. Няма я нито в социалните мрежи,нито в каталога на Пайнер. След Токича, така и не успя да издрапа дори за малко...Много я мързи и няма никакви идеи..

Поне да знаем в кой супермаркет е?! (Пълна глупост ще да е това хаха)

Животът не се изчерпва с кариерата на чалгаджийка. Тя не е певица по природа, за да се занимава с това дори само по кръчмите, а сама наистина няма идеи или характер за да поддържа кариера. Освен това не е и човек, който да проституира, за разлика от почти всички останали. Да не говорим, че е имала връх, за който всички останали могат да мечтаят и който вече самата тя не може да достигне отново. Има ли смисъл да се занимава с това?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Животът не се изчерпва с кариерата на чалгаджийка. Тя не е певица по природа, за да се занимава с това дори само по кръчмите, а сама наистина няма идеи или характер за да поддържа кариера. Освен това не е и човек, който да проституира, за разлика от почти всички останали. Да не говорим, че е имала връх, за който всички останали могат да мечтаят и който вече самата тя не може да достигне отново. Има ли смисъл да се занимава с това?

Така е..Но все пак можеше да използва славата си от едно време за да припечелва нещо. Като певица е много слаба,залагаше повече на обработен от Токича глас, но имаше някакъв чар и харизма,много лесно се предаде още 2008 г. Може би в един момент се отврати от жанра,така и не я видяхме с богато гадже,дори изобщо с гадже. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Vancho каза:

Претендент за хит на лятото.

Засега са така, ама Счети през август ще се изкачи на върха и на гледания само от България. Соло хит може би, там конкуренцията е почти нулева и не виждам кой би изкарал хит.

Screenshot-20210724-213720-Chrome.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория звуча на българското парти тук, феновете на баба може да са спокойни. Галена с 6 песни, Прасуна с 7, Азис с 4, и дори баба със две: белите манастири и моя си майка. Изви се хоро, и бяла роза се пусна и Проблем. Работническата класа се разцепи. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория звуча на българското парти тук, феновете на баба може да са спокойни. Галена с 6 песни, Прасуна с 7, Азис с 4, и дори баба със две: белите манастири и моя си майка. Изви се хоро, и бяла роза се пусна и Проблем. Работническата класа се разцепи. 

 

Маминка!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова обаче яко се бута по участия на колеги 😄

А ушите ми направо кървят след сторита как Косьо "пее" 🤦‍♀️

ПС  Узунова, ако не ми дадеш дислайка до 5 минути трябва да черпиш дюнер! 🤷‍♀️

Screenshot_20210725-103714_Instagram.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Just_Me каза:

Теди Александрова обаче яко се бута по участия на колеги 😄

А ушите ми направо кървят след сторита как Косьо "пее" 🤦‍♀️

ПС  Узунова, ако не ми дадеш дислайка до 5 минути трябва да черпиш дюнер! 🤷‍♀️

Screenshot_20210725-103714_Instagram.jpg

Ми те са си наркоманската дружинка :D 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Just_Me каза:

Теди Александрова обаче яко се бута по участия на колеги 😄

А ушите ми направо кървят след сторита как Косьо "пее" 🤦‍♀️

ПС  Узунова, ако не ми дадеш дислайка до 5 минути трябва да черпиш дюнер! 🤷‍♀️

Screenshot_20210725-103714_Instagram.jpg

Теди Александрова много ме дразни,че все се бута при Коце. Да си стои при Емрах. 

  • Thanks 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивета е типичен пример как дори и красотата й не може да й помогне да пробие в попфолка. Не попада на точните песни за нея. Става за модел, но не и за певица. Колкото и да се мъчи, не става. Нещо й липсва. Единствената й хубава песен е "Още те обичам". Поредната й песен, която няма да се забележи. Да се откаже докато е време:
 
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да. Един път бях на Коце в Слънчев бряг на Габаната.  Теди Александрова беше там, като мина покрай мен да слиза от сцената на човек не приличаше с тези устни. И беше с Емрах иначе на масата и се бута при Коце. А пък Коце хич не я харесва. 

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Ами да. Един път бях на Коце в Слънчев бряг на Габаната.  Теди Александрова беше там, като мина покрай мен да слиза от сцената на човек не приличаше с тези устни. И беше с Емрах иначе на масата и се бута при Коце. А пък Коце хич не я харесва. 

Откъде пък знаеш, че не я харесва, като са вечно заедно - от много години при това.

Поздрав

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не ми е нужно, за да знам повече от теб.

 

Много добре знам кои харесва той и даже сме го обсъждали. Теди Александрова не е сред тях. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...