Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

Тъкмо си мислиш - няма да има проблеми вече с премиерите на Галена и изведнъж се маха от Трендинг и спира да се показва. Много тъпо. 

kvz не са им на късмет на чалгарите. Да си намират нови дистрибутори!!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона ми беше станала леко симпатична с уж достойното си поведение покрай циганските номера на Гейлин спрямо нея и това, че не му падна на нивото да го плюе публично, но Дилдото явно си е знаело, че ще клекне пак на Алфа рано или късно и затова не си е отваряло устата. Нищо не става от тоз травестит.

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кой" е минала "Горе-долу" и вече сме с 3 песни в топ 3 на PlanetaOfficial. Още едно потвърждение за лидерството през изминалото десетилетие. След boost-a от филма, очаквам и Феноменален да се нареди в топ 10, нищо че и без това натам е тръгнала, само че малко по-бавно.

image.png.0532c37e0c3bb9ae04b7a70522a927d5.png

  • Wow 2
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за денонощие ще мине 350 000, което за слаб премиерен ден е много добре.

Ако го нямаше този бъг с трендинга и непоказването, който се появи на обяд, можеше да мине над 400К за денонощие. 

Вече трета песен е прецакана, канала ли е урочасан или? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Не използвайте думата бъг, че някои фенове не завършихме добре миналия път. :D

Ами ще видим от ютуб чарта, ама в 330к с 20к+ лайкове няма нищо нереално.👽

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Ами ще видим от ютуб чарта, ама в 330к с 20к+ лайкове няма нищо нереално.👽

Не съм казал, че е нереално. Но според мен не е и бъг, а алгоритъма на YouTube си прави някакви рокади и проверки. И клипа на Камелия и Алекс беше изчезнал по едно време, а там нямаше някакви твърде големи цифри и канала не беше нов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък и тази година Преслава ми е някакъв необясним guilty pleasure. Галенови да не се сърдят, още съм й привърженик, но предполагам е нормално очакванията ми към нея да са завишени след като иска да конкурира певица, която не прави нищо.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

"Кой" е минала "Горе-долу" и вече сме с 3 песни в топ 3 на PlanetaOfficial. Още едно потвърждение за лидерството през изминалото десетилетие. След boost-a от филма, очаквам и Феноменален да се нареди в топ 10, нищо че и без това натам е тръгнала, само че малко по-бавно.

image.png.0532c37e0c3bb9ae04b7a70522a927d5.png

Всъщност песен 5 е най - гледаната песен сумарно, но тук се пропуска този факт.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Всъщност песен 5 е най - гледаната песен сумарно, но тук се пропуска този факт.

На различен език е? Ако искаш да броим и сръбската версия на Селаков? После ние сме били нагли...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

На различен език е? Ако искаш да броим и сръбската версия на Селаков? После ние сме били нагли...

Няма значение, пак си я пее Анелия. А иначе сте си нагли, но това няма общо към темата. Това показва какъв хит е дай ми още.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега чух на жената на султана новия кавър на Беден в сърцето. И предната беше по-слаба от Феноменален в изпяването, но тук вече разликата е брутална. Аматьорско изпълнение в действителност.

А пък какви възхвали има за клипа...Такова нещо тук би минало и заминало. Не разбирам толкова ли са назад в това отношение. Не ги следя по принцип.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Мале каква ирония да я изкарват бездарна, а точно изпяванията й винаги да правят песните такива зарибявки. Не я спирам!

 

Имитира знаеш коя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...