Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
преди 9 минути, Danger. каза:

Тиянчето след като толкова харесва да работи с Ганев защо не си поръча нещо собствено за нея?

Догодина да очакваме ли кавър на 100 живота :no2:

Хубаво е да започнат да купуват.. Ганев е разпродал една камара вече на сърбите.  


Има и други ... 

Редактирано от pechenko
Постнат е повече от един клип

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Хубаво е да започнат да купуват.. Ганев е разпродал една камара вече на сърбите.  

 

"Дай ми още" я продаде първо на куп други чалгарки, а сега и на сърбите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сцената обичам лудо каза:

Искам Галин като Кен в следващия си клип. :D 

Той с тия напомпани джуки и мускули си е баш като Кен вече доста години. 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Моля всеки, който притежава автомобил да надуе песента и да обикаля поне два/три часа из квартала с надута музика на макс. 

Какво ще ми дадеш?

Преди ми дадоха iPhone 12 PRO MAX и песента стана мегахит.

Внимавай, защото летвата е вдигната високо :1000(29):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сцената обичам лудо каза:

Искам Галин като Кен в следващия си клип. :D 

По-вероятно е в момента да си скубе скулите от яд, че Галена му е отнела възможността да играе Барби в някой клип...

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Аномалия с повече дневни гледания от “Скандал”. Малката и Робов мачкат със задържане. Май това е топ 2 хита на годината досега, след “Турболенция”

 

Разликата не е и 1к, а Скандал още има преднина, макар и само заради имената. Ако Галена и Меди не пускаха нови още щeше да си е с поне 10к над другите.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Разликата не е и 1к, а Скандал още има преднина, макар и само заради имената. Ако Галена и Меди не пускаха нови още щeше да си е с поне 10к над другите.

Ако, ако, ако, ако, ако, Галенови не падат по-гръб. 😁

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Ако, ако, ако, ако, ако, Галенови не падат по-гръб. 😁

 

75 дни Скандал беше по-слушана и сега не може от един ден да теглим изводи. Изчакайте поне да мине време, тогава и аз мога да го призная, ако наистина е така. 🤪💁‍♂️

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Горгона се замъкнала на участие на Гъбин, чак си пяли дуета. Нали уж вече не го понасяше + спряха да се следват 😂 Циганска му работа

Сега гледам, че са се последвали.

Такова лицемерие не бях виждал, страшно противна ми стана. Дано никога не видят хит двамата.

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Разликата не е и 1к, а Скандал още има преднина, макар и само заради имената. Ако Галена и Меди не пускаха нови още щeше да си е с поне 10к над другите.

По-скоро тези нови песни ще покачат гледанията на дуета им за няколко дни, плюс че Аномалия има още един клип с 1,1 млн. Не омаловажавам Галена и Меди, просто се кефя на успеха на Малката

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Горгона се замъкнала на участие на Гъбин, чак си пяли дуета. Нали уж вече не го понасяше + спряха да се следват 😂 Циганска му работа

Галин се е замъкнал на нейно участие общо с Ариа, което е още по-жалко. Не очаквах след целия саботаж Диона да се излага така.

  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Danger. каза:

Тиянчето след като толкова харесва да работи с Ганев защо не си поръча нещо собствено за нея?

Защото иска готов хит, явно ги избират по гледанията в тубата и дали има сръбски коментари. 

Единствено Драганински е писал песен специално за Сладжа, тази песен беше и в един сериал Клан:

https://youtu.be/kOEb4uhpsb0

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...