Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Аз не съм нито фен на Глория, нито на Ивана. Признавам успехите на двете, както и тези на например Галена, Преслава, Анелия, Галин, но това не ми пречи и да ги критикувам, когато сметна за нужно. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално, писали са:  "Сцената в Juzni Vetar 2, в която се чува Жена от султана в оригинал - Феноменален на Галена получи най-силни аплодисменти!"

Тияна еМ го е споделила.🤧

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то пак всичко си зависи от индивидуалните възгледи и възприятия на всеки. На запад най-много се цени да си албумен изпълнител със силни концерти и турнета. И както и да го въртим-много по-престижно е голям дял от публиката да ти купува или стриймва целите албуми и да плаща, за да те слуша на живо, вместо просто да си пусне единична песен. А в това отношение в предното десетилетие лидерката в България пак си е Лили Иванова.

Глория и Ивана са имали доста шансове през годините да се развият в такъв тип изпълнители, защото тяхната публика е по-зряла и все още е готова да дава пари за музика. Но с нова продукция като тяхната и с толкова слаб мениджмънт това няма как да стане. А като не им се получава да са актуални и сред младите... ами предполагам, че е напълно очаквано да се появяват и хора, които да подценяват legacy-то им от отминали времена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

И Борето ще видя другия месец, кеф. :P

Аз пък на твое място бих казала: И на Борето ще му го видя другия месец, кеф! И бих пуснала поздрав за Рамания:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Официално, писали са:  "Сцената в Juzni Vetar 2, в която се чува Жена от султана в оригинал - Феноменален на Галена получи най-силни аплодисменти!"

Тияна еМ го е споделила.🤧

Очакваме ли днес най-добрият клип на Галена от години насам? 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим Турболенция, която като успех е повече към третото тримесечие, второто имаше 3-4 истински хита в лицето на Скандал, Аномалия, Автомата и Точно в 3 и нито една от тях не е в топ 5. 😂😂😂😂

Момиче от лед също липсва в топ 10.

В 50-те пък Тони Дачева 8 месеца е в топ 10 с някаква боза. Като е нагласено, поне малко да се опитат да мяза реално. 🤓

IMG-20210721-134623-563.jpg

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново абсолютно логична класация. Десислава и Преслава са две от най-признатите певици и феновете на едната масово са слагали другата на второ/трето място, за да не е Галена над тях. Галеновите пък са слагали така Яница/Тита и Джена и резултатът за пореден път изглежда странен, но реален.

Че Токсичен не е най-големия хит е повече от ясно на всички, но може би е време Рамания да го признае поне за някакъв хит.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Отново абсолютно логична класация. Десислава и Преслава са две от най-признатите певици и феновете на едната масово са слагали другата на второ/трето място, за да не е Галена над тях. Галеновите пък са слагали така Яница/Тита и Джена и резултатът за пореден път изглежда странен, но реален.

Че Токсичен не е най-големия хит е повече от ясно на всички, но може би е време Рамания да го признае поне за някакъв хит.

И преди е имало галенови/пресови/десови и други, но класациите си бяха реални.

Има ли поне един от форума гласувал в тази класация и още да има интерес, щото аз не!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

И преди е имало галенови/пресови/десови и други, но класациите си бяха реални.

Има ли поне един от форума гласувал в тази класация и още да има интерес, щото аз не!

Ами пак стигаме до това, че Токсичен явно е все някакъв хит и много хора са го слагали на второ или трето място по реални предпочитания. Всички виждаме как се развива в платформите и знаем, че в YouTube картинката щеше да е друга ако основното видео не беше зациклило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 милиона и за този хит, а някъде пролетта направи и 4М. ренесанс! 

Всички нови й минаха 10М, сега на старите ще прави. Истинска кралица!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Ами то пак всичко си зависи от индивидуалните възгледи и възприятия на всеки. На запад най-много се цени да си албумен изпълнител със силни концерти и турнета. И както и да го въртим-много по-престижно е голям дял от публиката да ти купува или стриймва целите албуми и да плаща, за да те слуша на живо, вместо просто да си пусне единична песен. А в това отношение в предното десетилетие лидерката в България пак си е Лили Иванова.

Глория и Ивана са имали доста шансове през годините да се развият в такъв тип изпълнители, защото тяхната публика е по-зряла и все още е готова да дава пари за музика. Но с нова продукция като тяхната и с толкова слаб мениджмънт това няма как да стане. А като не им се получава да са актуални и сред младите... ами предполагам, че е напълно очаквано да се появяват и хора, които да подценяват legacy-то им от отминали времена.

Човек, ако чете в тоя форум и не познава аудиторията, ще реши, че най-големите PR и маркетинг специалисти на държавата са събрани тук. Ми излезте и вие, направете едно показно (а не вечеринки), да ви видим колко сте умни, хубави и бизнес ориентирани. Ако това Ивана и Глория да не са актуални сред малките е аргументът ти за тяхна несъстоятелност към днешна дата, то тогава просто не знам с коя ръка да се прекръстя. Щото Камелия, като се води актуална, а още си показва дъртата :) и дебелото вече тяло и смачкан нос в инстаграм, е голяма актуалност. Знам какво видях и миналото лято на нейно участие. Смачкана туника XXXL с лачен колан и чизми и мрежест чорапогащник, баналните фрази "отзад не боли", надуто поведение, фалшиво пеене, и т. н. Отидох веднъж за шоуто и втори няма да има. Както и с другата актуална дъртофела - Деса, и нейните лиготии. Пък нека са актуални според вас. НЕЛЕПИ СА. И за възрастта си, и по принцип. Ай' малко слезте на земята вече. Напълнили ли са си театрите Ивана и Глория - да. Стараят ли се да си развиват платформи и канали - да. Глория има и обновен сайт, изключително олекотен. Хранят ли се още от музиката си - хранят се. Не разбирам какво искате и мрънкате. Сиктир. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Човек, ако чете в тоя форум и не познава аудиторията, ще реши, че най-големите PR и марктеинг специалисти на държавата са събрани тук. Ми излезте и вие, направете едно показно (а не вечеринки), да ви видим колко сте умни, хубави и бизнес ориентирани. Ако това Ивана и Глория да не са актуални сред малките е аргументът ти за тяхна несъстоятелност към днешна дата, то тогава просто не знам с коя ръка да се прекръстя. Щото Камелия, като се води актуална, а още си показва дъртата :) и дебелото вече тяло и смачкан нос в инстаграм, е голяма актуалност. Знам какво видях и миналото лято на нейно участие. Смачкана туника XXXL с лачен колан и чизми и мрежест чорапогащник, баналните фрази "отзад не боли", надуто поведение, фалшиво пеене, и т. н. Отидох веднъж за шоуто и втори няма да има. Както и с другата актуална дъртофела - Деса, и нейните лиготии. Пък нека са актуални според вас. Ай малко слезте на земята вече. Напълнили ли са си театрите Ивана и Глория - да. Стараят ли се да си развиват платформи и канали - да. Глория има и обновен сайт, изключително олекотен. Хранят ли се още от музиката си - хранят се. Не разбирам какво искате и мрънкате. 

Това и Стрелците също взеха да ме кефят:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

Това и Стрелците също взеха да не кефят:

 

Човек, оня ден един приятел беше на Рена в кръчма и ми прати клипчета. Пълно с млади хора, знаят й старите хитове от-до, прави купон, без простотии. А нея тука съвсем са я отписали и я иронизират. Бахти късопаметния народ, честно - никва поколенческа приемственост. За Ивана и Глория седнали да ми говорят, за Райна и Нелина, за Дачева. Споко, за такива певци и ХОРА винаги ще има работа. Другите ще свършат като Андреа рано или късно, тия бизнес ориентираните. Ако не са им кинтите и екипите, не ги виждам. Преслава взима 4500 евра за частно парти. Бях в склада на Пайнер в Пловдив наскоро. Едни от Пещера дойдоха да преведат парите и Преса спеше посред обяд, 1 час ги караха пичовете да пият кафета по улиците, докато тая се събуди да потвърди за датата за плейбек изявата си (те това е вечеринка). Пълен непрофесионализъм, ще караш ти клиент да чака. Ми наеми си импресарио, ма, като не смогва Жени Димова да следи на всеки щателно програмата. Неудобно ми става какви пари се броят за някакви необразовани крави, а певици от сой взимат по 2 бона. Но не е луд който яде баницата. Затова хайде всяка жаба да си знае гьола и да не се изкарват едни велики за сметка на други. Гледа се кой прави купон, колко хора събира, без значение къде и как. И репертоарът е нещо много важно. Ма за много от тях това е непонятно животно. 

  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

219417412_4196684267034263_1659257199464

тоя не беше ли по-симпатичен преди тука мяза на някъв гаден дадка рокер :D

Говориш за Емилия, нали?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Говориш за Емилия, нали?

че и тя се е състарила си е така ама тоя вдясно е ужас :D

Тук като че ли е една идея по-добре вероятно заради боята върху косата :D

 

  • Like 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...