Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Гальо каза:

Изобщо не коментирам цялата ти теза и романи. И не конкретизирам само за Преслава, но има доста дискотеки, в които хората ходят конкретно за изпълнителя. Не можеш да ме убедиш, че някой е готов да даде 20-30 лв вход някъде, само защото му се пие и друса, и то след като има 5 други евтини алтернативи. Абсолютен пример ти давам - Преслава препълни Театро във Варна на 20лв вход в сряда вечер, докато има още 10 дискотеки-барове с вход 5 лв, че и безплатен. 

Моля не се чувствай длъжна да коментираш душа. 
Може ли афиша с обявения вход от 30 лв на Преслава в Театро и видео от въпросната вечер да видим колко хора е имало? 

Ванча е напълнила летен театър на вход от 30-50 лева, пяла е на живо над 2 часа за хора от 5-55 години. Сам си направи изводите кое е по-големия успех. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Моля не се чувствай длъжна да коментираш душа. 
Може ли афиша с обявения вход от 30 лв на Преслава в Театро и видео от въпросната вечер да видим колко хора е имало? 

Ванча е напълнила летен театър на вход от 30-50 лева, пяла е на живо над 2 часа за хора от 5-55 години. Сам си направи изводите кое е по-големия успех. 

Афиш с обявен вход, извинявай не сме 2014? Ако желаеш можеш да се свържеш с тях, да ги попиташ колко е бил. И казах 20лв 😏 
А това, че била напълнила летен театър с вход 50 лева мисля, че го вярваш само ти. Смятам, че не можеш да ми покажеш фактура на всеки посетител, че е дал 30-50 лева за Ивана. Сам си направи изводите как го е напълнила. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Афиш с обявен вход, извинявай не сме 2014? Ако желаеш можеш да се свържеш с тях, да ги попиташ колко е бил. И казах 20лв 😏 
А това, че била напълнила летен театър с вход 50 лева мисля, че го вярваш само ти. Смятам, че не можеш да ми покажеш фактура на всеки посетител, че е дал 30-50 лева за Ивана. Сам си направи изводите как го е напълнила. 

Ами в такъв случай аз смятам, че ти не можеш да ми покажеш фактура на всеки посетител, че е дал 20 лева за Преслава? В дискотеките знаем, че дори и на вход хора си влизат без пари. 
Така, че не знам как ще ми докажеш, че еди колко си души са дали 20 лева да гледат плейбек ревюто на Паса. 
На Ивана, обаче, се виждат колко народ са се изсипали специално за нея от всякакви възрасти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

Ами в такъв случай аз смятам, че ти не можеш да ми покажеш фактура на всеки посетител, че е дал 20 лева за Преслава? В дискотеките знаем, че дори и на вход хора си влизат без пари. 
Така, че не знам как ще ми докажеш, че еди колко си души са дали 20 лева да гледат плейбек ревюто на Паса. 
На Ивана, обаче, се виждат колко народ са се изсипали специално за нея от всякакви възрасти. 

Концерт в Летен театър ми звучи като концерт за празник на града. Винаги пълно с хора. ❤️
Както разбрах не можеш да покажеш, че всички са дали по 30 лв за Ивана специално, по 3лв повече вярвам. Харесвам Ивана ппц, но имате твърде голяма фантазия за това какви звезди са тя и Глория.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Концерт в Летен театър ми звучи като концерт за празник на града. Винаги пълно с хора. ❤️
Както разбрах не можеш да покажеш, че всички са дали по 30 лв за Ивана специално, по 3лв повече вярвам. Харесвам Ивана ппц, но имате твърде голяма фантазия за това какви звезди са тя и Глория.

Както ти не можеш да ми докажеш, че някой е дал 20 лв за вход на Петя? Иначе онлайн хора си споделяха купените билети за концерта на Ивана с цена 30лева. На Петя кога?

И да - на концертната сцена, където една певица трябва да е, Ивана, Глория и Камелия са недостижими от плейбек маргинали. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Както ти не можеш да ми докажеш, че някой е дал 20 лв за вход на Петя? Иначе онлайн хора си споделяха купените билети за концерта на Ивана с цена 30лева. На Петя кога?

И да - на концертната сцена, където една певица трябва да е, Ивана, Глория и Камелия са недостижими от плейбек маргинали. 

Не знам защо дори намисаш Камелия, като тя е далеч по-успешна и актуална от другите две. Концерт не е имала, но това да те слушат 20 години всички поколения и да ти се кефят и да ти ходят по участията, е доста по-успешно от това 50 годишните фенове, слушали те преди 10 години, когато си била актуална,  да ти идат на концерт веднъж на 5 години. Мерси от такъв престиж

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Както ти не можеш да ми докажеш, че някой е дал 20 лв за вход на Петя? Иначе онлайн хора си споделяха купените билети за концерта на Ивана с цена 30лева. На Петя кога?

И да - на концертната сцена, където една певица трябва да е, Ивана, Глория и Камелия са недостижими от плейбек маргинали. 

Разликата е там, че Преслава през ден пълни клубове с по над 500 души капацитет на по 15-20 лева вход, докато Иванка и сие съмнително пълнят някакви си театри веднъж на 5 години... За Райна да не говорим... Горката няма участие в клуб от 10 години! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Hurricane каза:

Разликата е там, че Преслава през ден пълни клубове с по над 500 души капацитет на по 15-20 лева вход, докато Иванка и сие съмнително пълнят някакви си театри веднъж на 5 години... За Райна да не говорим... Горката няма участие в клуб от 10 години! 

Клубовете празни няма да останат, а дефилетата на няква самозвана инфлуенцърка из тях е иррелевантно. 

Обади ни се като пее някъде наживо 2 часа като Ванча или лудата от Сандански. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Hurricane каза:

Разликата е там, че Преслава през ден пълни клубове с по над 500 души капацитет на по 15-20 лева вход, докато Иванка и сие съмнително пълнят някакви си театри веднъж на 5 години... За Райна да не говорим... Горката няма участие в клуб от 10 години! 

Райна миналата година имаше няколко участия в клубове душа, но ми звучи по-добре да пее пред 5000 души по празници на градовете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

10 лева е входа в Театро, 5 е в Култ. Това е официалния вход, на Васил Найденов е по 20 всичко. Но Преслава е взела 5к с намалението, той е 15к затова. 

Това не е вярно, 30 беше на Васил Найденов и на Азис. Не знам защо говорите така сигурно като си нямате и на представа

На култ също при изпълнител винаги е 10 😃

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Гальо каза:

Това не е вярно, 30 беше на Васил Найденов и на Азис. Не знам защо говорите така сигурно като си нямате и на представа

На култ също при изпълнител винаги е 10 😃

Как е било като Васил Найденов е след 3 дена там на 22 доколкото знам. Няма да ходя, но знам че е на 22. Обявената цена е 20 лева.  Днеска Деса е там. 

Иначе аз бях на участие на Галя и Преса и никой не ги отрази. Но зарежи, че аз ходих, отвори снимки от последните им участия. Дори като са сред хората, никой освен групичката около тях дори не го забрлязва. Нека сме обективни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре би било да се комбинират и двете- приличен брой участия и отвреме-навреме концерти като тези на Глория и Ивана. Напълно постижимо за имена като Десислава, Камелия, Преслава и т.н, на които просто не им се занимава.

Чалгарите не се възползват като хората от това, че жанрът им е най-слушания в страната и има потенциал за печелене на пари и от кръчми и дискотеки, и от концерти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава специално ако поиска може да направи концерти. Но както @Lelqtian добре каза преди време:

1. Трябва да търси спонсори

2. Трябва да се бръкне

3. Трябва пее на живо

4. Трябва да репетира

И ми каза: добре знаеш, че нема го напраи. Приключи дискусията там, щото в прав на 100%. Няма за какво да се спори. А и говорим за чалга, никой не ги зима насериозно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Преслава специално ако поиска може да направи концерти. Но както @Lelqtian добре каза преди време:

1. Трябва да търси спонсори

2. Трябва да се бръкне

3. Трябва пее на живо

4. Трябва да репетира

И ми каза: добре знаеш, че нема го напраи. Приключи дискусията там, щото в прав на 100%. Няма за какво да се спори. А и говорим за чалга, никой не ги зима насериозно.

Може да допълним с 

5. Има балами все още да и кихат една торба с мънгизи да дефилира с микрофона. 

Лошо няма нали, но надали има по-малко уважаваща феновете си певачка. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Може да допълним с 

5. Има балами все още да и кихат една торба с мънгизи да дефилира с микрофона. 

Лошо няма нали, но надали има по-малко уважаваща феновете си певачка. 

То това дори е най - важното. Тя като от 10 участия без да си мърда пръста за по час ше вземе тия пари, що да го праи ? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Преслава поне преди няколко години можеше да си извоюва нов голям връх ако й се занимаваше. Имаше заслепена истерия по нея, хората приемаха каквото и да издаде, а Пайнер бяха готови да смачкат другите си изпълнители, за да подкрепят нея. Буквално щеше да излиза от препълнено участие в чалготека и да влиза в препълнена концертна зала. Не че днес не е възможно нещо такова де, ама ще трябва мнооого повече зор, за да се привлекат чак толкова хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Точно пък Преслава поне преди няколко години можеше да си извоюва нов голям връх ако й се занимаваше. Имаше заслепена истерия по нея, хората приемаха каквото и да издаде, а Пайнер бяха готови да смачкат другите си изпълнители, за да подкрепят нея. Буквално щеше да излиза от препълнено участие в чалготека и да влиза в препълнена концертна зала. Не че днес не е възможно нещо такова де, ама ще трябва мнооого повече зор, за да се привлекат чак толкова хора.

Единствената разлика е как вече разградения Курник ЕООД просто не са фактор.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Единствената разлика е как вече разградения Курник ЕООД просто не са фактор.

Не са, но име като Преслава, при вложени желание и средства, би могла и сама да наложи едно евентуално концертно събитие. Нали, наясно сме, че това наврно няма да се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...