Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, DenFevgo каза:

Кой летен театър е напълнила? Този, който ден преди концерта имаше над 60% свободни места ли?

Моля? Виж и сторитата в инстаграм и тогава говори - няма празно място всичко се пръска по шевовете. 
Каква е тази мания постоянно да принизявате някои изпълнители тук не знам? 
Не се преживява лесно, че легендарните Ивана и Глория, които уж били в девете глуха, мачкат с музикални изяви Преслава, Галена, Емилия и другите уж актуални парашутистки.
Така трябва да изглежда един поп-фолк концерт. Докато смешниците с плейбека дефилират в задимените шмъркотеки и им правите Евала - няма да има оправия. 
 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Моля? Виж и сторитата в инстаграм и тогава говори - няма празно място всичко се пръска по шевовете. 
Каква е тази мания постоянно да принизявате някои изпълнители тук не знам? 
Не се преживява лесно, че легендарните Ивана и Глория, които уж били в девете глуха, мачкат с музикални изяви Преслава, Галена, Емилия и другите уж актуални парашутистки.
Така трябва да изглежда един поп-фолк концерт. Докато смешниците с плейбека дефилират в задимените шмъркотеки и им правите Евала - няма да има оправия. 
 

Специално заради теб отделих от времето си, за да изгледам тези сторита. Точно на две от тях се вижда малко по-цялостно летния театър, но пак недостатъчно, за да се прави заключение как го била напълнила, и то на 30 лв. Пак ще повторя - ден преди концерта двата странични сектора, които реално са около 70% от капацитета на театъра, бяха почти празни. 

Ще се радвам много за успеха на всеки един концерт, независимо на кой изпълнител е, но нека не се превъзбуждаме излишно. Концерти на Графа и Любо Киров, че дори и Стефан Вълдобрев, се продават като топъл хляб. Ивана и Глория, за съжаление, видяха зор това лято.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DenFevgo каза:

Кой летен театър е напълнила? Този, който ден преди концерта имаше над 60% свободни места ли?

Много си злобен! Ще видим бабиера какво ще направи! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Много си злобен! Ще видим бабиера какво ще направи! 

 

Много си злобен е доста зрял отговор наистина, подкрепен с факти. Имам чувството, че IQ-то на някои хора тук е под нулата. 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е злоба това на @DenFevgo. Наистина Ивана и Глория не будят интерес. Некви Дара и Стефан Вълдобрев ги правят смешни. Виж им историята на билетите @THE IIconic. Те са трагедия откъм продажби, най - вероятно с покани са напълнили и говорим за некви малки залички. Графа пълни НДК, напълни и Арената. Ивана и Глория не могат общо да докарат толкова хора. Ми смешни са, както и останалите де. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Билети се купуват най-много в самия ден на концерта, така стана и при Ивана. По време на репетицията особено е имало опашки на касата. Със сигурност и при Глория ще е запълнен капацитета, хората са зажадняли за такъв тип изяви от утвърдени изпълнители, на които знаят поне 2-3 песни и ще им е кеф да ги чуят на живо. Интересното беше, че първо бяха продадени скъпите билети, по 50 лв, което хич не е ниска цена, а напротив. Самият факт, че ги дават за чалга певица, говори достатъчно за нейното творчество. Аз, като нейн почитател, съм доволен и честно- не очаквах толкова хора да отидат, защото просто няма продукция в последните години, като не броя миксовете.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Venci каза:

Билети се купуват най-много в самия ден на концерта, така стана и при Ивана. По време на репетицията особено е имало опашки на касата. Със сигурност и при Глория ще е запълнен капацитета, хората са зажадняли за такъв тип изяви от утвърдени изпълнители, на които знаят поне 2-3 песни и ще им е кеф да ги чуят на живо. Интересното беше, че първо бяха продадени скъпите билети, по 50 лв, което хич не е ниска цена, а напротив. Самият факт, че ги дават за чалга певица, говори достатъчно за нейното творчество. Аз, като нейн почитател, съм доволен и честно- не очаквах толкова хора да отидат, защото просто няма продукция в последните години, като не броя миксовете.

Няма ли видеа и снимки от събитието - да видим колко е било пълно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DenFevgo каза:

Много си злобен е доста зрял отговор наистина, подкрепен с факти. Имам чувството, че IQ-то на някои хора тук е под нулата. 

 

Ти забия един шЪмар!

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Не е злоба това на @DenFevgo. Наистина Ивана и Глория не будят интерес. Некви Дара и Стефан Вълдобрев ги правят смешни. Виж им историята на билетите @THE IIconic. Те са трагедия откъм продажби, най - вероятно с покани са напълнили и говорим за некви малки залички. Графа пълни НДК, напълни и Арената. Ивана и Глория не могат общо да докарат толкова хора. Ми смешни са, както и останалите де. 

Глория преди 6 години напълни НДК и вярвам, че ако пак има концерт там отново ще е пълно. Ивана май е събирала доста хора в Панаира в Пловдив.

Тук важното за мен е друго - от години вече специално Глория не прави песни за публиката, а само за себе си. Напук дори ги пее на големи сборни концерти, макар да вижда, че никой не ги слуша. После задава въпроса "Ами за кой ги правя тези нови песни, ако ще пея само старите?". Това е доста удачен въпрос, на който е редно тя сама да си отговори. 

Между другото ето тази песен долу явно е доста популярна, поне в сравнение с другите й нови фолклорни. Тя си бие на сиртаки де, а текстът никак не е лош. Кръчмарска песен, която се забеляза. Бих пил на нея. Ако една чалга песен не става за пиене, пеене или танцуване - значи не става за нищо. При Глория много зачестиха такива песни. Навремето казваше, че не иска в текстовете й да се търкалят думи и че иска да пее за неща, които вълнуват много хора. В последните години прави точно обратното. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DenFevgo каза:

Глория преди 6 години напълни НДК и вярвам, че ако пак има концерт там отново ще е пълно. Ивана май е събирала доста хора в Панаира в Пловдив.

Тук важното за мен е друго - от години вече специално Глория не прави песни за публиката, а само за себе си. Напук дори ги пее на големи сборни концерти, макар да вижда, че никой не ги слуша. После задава въпроса "Ами за кой ги правя тези нови песни, ако ще пея само старите?". Това е доста удачен въпрос, на който е редно тя сама да си отговори. 

Между другото ето тази песен долу явно е доста популярна, поне в сравнение с другите й нови фолклорни. Тя си бие на сиртаки де, а текстът никак не е лош. Кръчмарска песен, която се забеляза. Бих пил на нея. Ако една чалга песен не става за пиене, пеене или танцуване - значи не става за нищо. При Глория много зачестиха такива песни. Навремето казваше, че не иска в текстовете й да се търкалят думи и че иска да пее за неща, които вълнуват много хора. В последните години прави точно обратното. 

 

Такъв човек е. Не приема критика, има високо мнение за себе си и преценката си откъм текстове и мелодии. Вярва и на екипа си, който просто не се старае за нейните проекти. Не е само до парите, оставят си ръцете за нея навсякъде. А и не иска да се бръкне за нещо качествено, винаги минава с най - долното и макар не пошло, то бутафорно. Ивана е съвсем малко по - добре, но и тя се е пуснала по течението. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Глория и Ивана пълнят летни театри на по 30 и 50 лева вход. Това е огромен и уникален успех за целия поп-фолк като цяло, предвид опростачването на жанра и завирането му в дискотеките и кръчмите. Това е бъдещето и така се прави - адмирации и за двете. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Истината е, че Глория и Ивана пълнят летни театри на по 30 и 50 лева вход. Това е огромен и уникален успех за целия поп-фолк като цяло, предвид опростачването на жанра и завирането му в дискотеките и кръчмите. Това е бъдещето и така се прави - адмирации и за двете. 

Скъпа винаги си била класик. Но едно е така, поне опитват жениците макар и не дотам успешно.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечно недоволни. Като няма концерти, защо не правят… вземат, че спретнат стабилни изяви с добра посещаемост- пак не е добре и не сме доволни. Няма угодия, затова чалгата ще тъне все повече и ще останат само 3-4 певици, които публиката извън Рамания и пиянските дискотеки истински да уважава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжното е, че ден по-рано от концерта на Ивана Преслава събра повече хора в The 1, при положение че в същата вечер и Галена имаше участие в същия курорт. Да видим кога двете ex приятелки ще се сетят, че трябва да напуснат кръчмотеките...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Тъжното е, че ден по-рано от концерта на Ивана Преслава събра повече хора в The 1, при положение че в същата вечер и Галена имаше участие в същия курорт. Да видим кога двете ex приятелки ще се сетят, че трябва да напуснат кръчмотеките...

Как разбра коя колко точно е събрала? Може ли точна бройка на хората и на двете мероприятия и цена на входа?

И отново, кой аджеба е отишъл в дискотеката заради Преслава? Хората отиват за да се напият и надрусат, а не да слушат плейбек и да гледат ревюта.

Двете събития са абсолютно противоположни и няма как да бъдат съпоставени обективно, поради простата причина, че публиката е абсолютно различна и при Ивана е ангажирана със самата нея като певица и творчество, докато при Преса се ходи, защото е дискотека, а не защото въпросната ще си пусне плейбека там. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпа никой не спори, че на Ивана и Глория са по печеливши и по престижни. Но са 1/2 концерта. Преслава за 2 месеца ше навакса разликата. Глория от НДК да речем си вади печалба като за 3/4 месеца участия поне. Но е веднъж на 5 години. Концертите са печеливши повече от дискотеките защото си с чиста печалба и доста по голяма, но работа, спонсори, подготовки. И най важното, требе някой да дойде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце ми е гледал видеопоздрава за рождения си ден и го е харесал и ми благодари. По-интересното е,че са го гледали с Надя и тя също го харесала. Направо съм изумена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

Как разбра коя колко точно е събрала? Може ли точна бройка на хората и на двете мероприятия и цена на входа?

И отново, кой аджеба е отишъл в дискотеката заради Преслава? Хората отиват за да се напият и надрусат, а не да слушат плейбек и да гледат ревюта.

Двете събития са абсолютно противоположни и няма как да бъдат съпоставени обективно, поради простата причина, че публиката е абсолютно различна и при Ивана е ангажирана със самата нея като певица и творчество, докато при Преса се ходи, защото е дискотека, а не защото въпросната ще си пусне плейбека там. 

Изобщо не коментирам цялата ти теза и романи. И не конкретизирам само за Преслава, но има доста дискотеки, в които хората ходят конкретно за изпълнителя. Не можеш да ме убедиш, че някой е готов да даде 20-30 лв вход някъде, само защото му се пие и друса, и то след като има 5 други евтини алтернативи. Абсолютен пример ти давам - Преслава препълни Театро във Варна на 20лв вход в сряда вечер, докато има още 10 дискотеки-барове с вход 5 лв, че и безплатен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Коце ми е гледал видеопоздрава за рождения си ден и го е харесал и ми благодари. По-интересното е,че са го гледали с Надя и тя също го харесала. Направо съм изумена. 

Изненадала си се, че е гледал видеопоздрава от любовницата с жена си?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, BobiTo каза:

Изненадала си се, че е гледал видеопоздрава от любовницата с жена си?

Даже не знаеш какво си написал. Нищо общо с написаното. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, BobiTo каза:

Изненадала си се, че е гледал видеопоздрава от любовницата с жена си?

Ние сме просто приятели, как не го разбра. Това е само в твоята глава. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Целия форум го знае, мила, той прекарва доста време 

 

Да бе да. Тогава форума има голeми фантазии. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...