Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Коце явно днес не е лягал. От снощи участие в София, на участието още е започнал да празнува рождения си ден, после в Плаза празнувал и от сутринта много често го гледам във фейса и в момента също. От доста време не беше влизал. 

Може да изкара няколко дни без сън щом има бело.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

Като им гледам името на дуета- определено няма да е различно. :D

За баба Въчка някой сериозно ли е вярвал? :D Тези постове бяха написани с толкова забавен тънък хумор, приветствам потребителя да се завърне с още.

Сефте ... чакаме поредния нов ник на въпросния "потребител" и поредното му шумно завръщане във форума. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Kriminal каза:

Оф, добре че си каза накрая, че се чудех коя е тая анимационна азиатка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Сефте ... чакаме поредния нов ник на въпросния "потребител" и поредното му шумно завръщане във форума. 

 

Стига всеки ник да поднася оригинално съдържание като това за баба Въчка- приемаме, гърмеж ще е. :D

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, SG каза:

Стига всеки ник да поднася оригинално съдържание като това за баба Въчка- приемаме, гърмеж ще е. :D

 

Аз мисля, че е възможно да има Въче! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

И ти цял ден ще ни занимаваш, а уж си на работа и нямаше да постваш! 

 

На работа съм от 14:00 до 22;00  Все трябва да се заяждаш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Толкова пък да ме кефи този проект и до ден днешен...  А в началото някои твърдяха, че истерията ни тук е била само като за бъзика. :D

Супер зарибявката си е. Много хора мислеха, че е ебавка, но реално всички я слушаме и до днес. Има магия в нея - не омръзва! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asylum каза:

Супер зарибявката си е. Много хора мислеха, че е ебавка, но реално всички я слушаме и до днес. Има магия в нея - не омръзва! 

Ами ебавка е, защото не е на голямо име. Същото като при Ваня, ама харем е топ. Даже мен ме кефи: ако заработиш идвай ще те взема, даже ще те вкарам вътре във харема.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, asylum каза:

Супер зарибявката си е. Много хора мислеха, че е ебавка, но реално всички я слушаме и до днес. Има магия в нея - не омръзва! 

 

преди 34 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами ебавка е, защото не е на голямо име. Същото като при Ваня, ама харем е топ. Даже мен ме кефи: ако заработиш идвай ще те взема, даже ще те вкарам вътре във харема.

За мен ако песните и клиповете на Клеа и Ваня бяха издадени през 90те, щяха да ги превърнат баш в големи имена (Майчето Нури не я включвам, защото тя още от онова време си беше голямо име). Тогава хората се кефиха на забавните и непринудени неща, затова и Сашка беше мега звезда.

❤️

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

А ти все трябва да досаждаш с наркомана.

Шефа май снима трио с Десита и Лидия.

Oh my, явно много ме е шокирало и не съм го цитирал... Не искам да повярвам, че Галин ще причини това на Лидия.:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Тогава хората се кефиха на забавните и непринудени неща, затова и Сашка беше мега звезда.

❤️

 

Мега-гига!

Иначе на този концерт изглежда е имало дистанция между посетителите. :D

Каква принцеЗа е - Extra Parton:

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Oh my, явно много ме е шокирало и не съм го цитирал... Не искам да повярвам, че Галин ще причини това на Лидия.:helpsmilie:

Май не снимат клип, просто няква реклама снимат, не съм сигурен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Май не снимат клип, просто няква реклама снимат, не съм сигурен.

Сега няма да мога да спя от мисли дали Галин е решил да подсигури края на Лидиевата кариера или не. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Кралицата днеска пръска Варна - коментирайте, че нехитовата Ванча е напълнила летния театър на билети по 30 лева.

 

И без нови хитове, пак й се получава. Хората просто си я харесват. Щом децата скандират, а няма песен за тях от години…. 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...